ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум


 
ИндексГалерияПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Одобрявате ли училищните връзки?

Go down 
+15
Sword of Art
Steffan
биги
darkkidaaa*Baby
sonia16
Neo
stoenjo
Mario Stanchev
viks
mimi
Morphine
nice4e
frosch
Evie
butty
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
SnoW_BoY^^
Нов потребител
Нов потребител
SnoW_BoY^^


Брой мнения : 7
Age : 33
Registration date : 16.02.2009

Одобрявате ли училищните връзки? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? - Page 3 I_icon_minitimeСря Май 12, 2010 3:29 pm

Това е един от първите ми пъти да пиша във форума, но го следя редовно и сега с оглед на последните коментари реших и аз да драсна няколко реда. В последните два коментара виждам един доста арогантен начин на изразяване. По мое мнение, след като и вие двамцата завършихте едва преди една година, може би не сте преживели чак толкова, че да си мислите, че знаете толкова много и да коментирате така...Замислете се по въпроса!

Cheers!
Върнете се в началото Go down
Neo
Сеньор
Сеньор
Neo


Брой мнения : 176
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 23.11.2008

Одобрявате ли училищните връзки? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? - Page 3 I_icon_minitimeЧет Май 13, 2010 9:24 am

Какво означава не сме преживели чак толкова? Всичко казано от нас двамата е истина! Гарантирам. Любовта и парите са едно и също нещо. Другото е само защото някои хора още си мислят, че има някакво такова животно като любов, в следствие на което се самозаблуждават...
Върнете се в началото Go down
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Одобрявате ли училищните връзки? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 16, 2010 7:07 pm

SnoW_BoY^^ написа:
Това е един от първите ми пъти да пиша във форума, но го следя редовно и сега с оглед на последните коментари реших и аз да драсна няколко реда. В последните два коментара виждам един доста арогантен начин на изразяване. По мое мнение, след като и вие двамцата завършихте едва преди една година, може би не сте преживели чак толкова, че да си мислите, че знаете толкова много и да коментирате така...Замислете се по въпроса!

Cheers!

Не питай старило, а патило, нали знаеш... bom Прав си наистина, че има още доста кал да ядем и аз, и Искренчо (Нео), ти също, макар да не те знам, разбирам, че си наш набор... Но е факт и друго - това, дето идва под нас прогресивно затъпява и си личи все по-осезаемо, така че, колкото и да го мачкаш, все е малко Laughing
Върнете се в началото Go down
Joker
Редовен потребител
Редовен потребител
avatar


Брой мнения : 82
Age : 30
Registration date : 23.11.2008

Одобрявате ли училищните връзки? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 21, 2010 7:30 pm

wtf? не съжалявам, че се намесвам - но какво го обърнахте на тема кой
повече е преживял и страдал, и имали любов или няма? каквото и да изпишете,
любов си има, колкото и да не сте я изпитвали ор смт - нея пак ще си я има,
няма нужда да си на години, че да го знаеш о.О и кво като аз не съм я
изпитвала - се едно това означава, че всички хора по света са си безразлични.
тая мания в момента да се отричат очевидни неща е глупава, щото и вас -
и мен - ще ви тресне тва чувство некой ден и тогава ще видим 'любовта
е като парите'. абе, въобще, какво сте се захванали с тоя философски въпрос -
това да не ви е усмивката на мона лиза, че да питате има ли го, няма ли го.
любовта е факт. точка. край на дискусията. точно пък това да отричаш
любовта е типично пуберско, ако пък искате пък да знаете, пък.

може при тийнейджърите да не е любов, но това чувство, искрене, съществува,
така че вземи си наври депресираните мнения там, дето слънцето не
може да ги огрее. ебаси.

все ми е едно за училищните връзки.
Върнете се в началото Go down
Neo
Сеньор
Сеньор
Neo


Брой мнения : 176
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 23.11.2008

Одобрявате ли училищните връзки? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 21, 2010 8:29 pm

Аз и депресирани мнения? Моля те. Ловя бас на каса бира че съм прав. Най-високата възможна степен е привързаност + креватни упражнения + някоя сватбичка за цвят :Д
Върнете се в началото Go down
Joker
Редовен потребител
Редовен потребител
avatar


Брой мнения : 82
Age : 30
Registration date : 23.11.2008

Одобрявате ли училищните връзки? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 21, 2010 9:37 pm

приемам баса. две каси бири, ако щеш.
Върнете се в началото Go down
Neo
Сеньор
Сеньор
Neo


Брой мнения : 176
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 23.11.2008

Одобрявате ли училищните връзки? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 22, 2010 10:47 am

Както обичам да казвам: "Ще я видим таз работа"
Върнете се в началото Go down
SnoW_BoY^^
Нов потребител
Нов потребител
SnoW_BoY^^


Брой мнения : 7
Age : 33
Registration date : 16.02.2009

Одобрявате ли училищните връзки? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 24, 2010 12:35 pm

Както всички вие сами може да се обедите от дискусията, а също така от мнението на хората като цяло по света, всеки има различно мнение по въпроса. Едни смятат, че любов има други, че няма. Нека да уважаваме мнението на хората и приемем тяхната позиция по въпроса, нека не бъдем тесногръди за всяко нещо...
Върнете се в началото Go down
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Одобрявате ли училищните връзки? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 24, 2010 3:04 pm

Наденце, аз далеч не твърдя, че няма любов, бре дете, просто тя носи някои доста тежки усложнения и гадни последствия... Ко сЪ изнерви. Плюс това ти не спадаш в никакви графи, нали знаеш, не веднъж съм ти казвал, че макар и по-малка от мен си в пъти по-умна, така че... Пийс Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Одобрявате ли училищните връзки? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Одобрявате ли училищните връзки?
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум :: LifeStyle :: Море от Любов-
Идете на: