ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум


 
ИндексГалерияПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Одобрявате ли училищните връзки?

Go down 
+15
Sword of Art
Steffan
биги
darkkidaaa*Baby
sonia16
Neo
stoenjo
Mario Stanchev
viks
mimi
Morphine
nice4e
frosch
Evie
butty
19 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
butty
Редовен потребител
Редовен потребител
butty


Брой мнения : 89
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 28.11.2008

Одобрявате ли училищните връзки? Empty
ПисанеЗаглавие: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 3:10 pm

Интересно ми е да разбера дали сте за връзките в училище? Гледам постепенно се оформят все повече двойки, което мен ме радва страшно много- фактът, че хората се обичат Smile Преди години беше малко по-трудно, защото учителите ни се караха, че училището не е правилното място за изразяване на собствението чувства ( на собствен гръб съм го изпитала Very Happy ), правеха забележки. Това наистина е така, но вече като че ли станаха по-освободени и те. Smile
Върнете се в началото Go down
Evie
Редовен потребител
Редовен потребител
Evie


Брой мнения : 130
Age : 32
Местожителство : Reality
Registration date : 27.11.2008

Одобрявате ли училищните връзки? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 3:53 pm

Стига да не са натрапчиви, да. Забелязала съм, че в нашето училище двойките предпочитат да се усамотяват, а не търсят показност. Не виждам защо трябва да пречим на любовта им. Радвайте се на щастието на другите и някой ден те ще се радват на вашето!
Върнете се в началото Go down
frosch
Напреднал потребител
Напреднал потребител
frosch


Брой мнения : 71
Age : 31
Registration date : 28.11.2008

Одобрявате ли училищните връзки? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? I_icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 12:54 am

Симпатяги са, ама ако може интимността да е по-скрита. tongue

Иначе и аз имам връзка с някой от училище.... с кафе машината.Но гледаме да не се показваме пред останалите, че много я ревнуват от мен. Laughing
Върнете се в началото Go down
nice4e
Нов потребител
Нов потребител
nice4e


Брой мнения : 7
Age : 31
Registration date : 29.11.2008

Одобрявате ли училищните връзки? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? I_icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 7:39 pm

Абе надали училището е най-подходящо за интимности, ама да не бъдем консервативни. Все пак любовта не пита, а връхлита I love you - ние какво сме виновни ?! Laughing
Върнете се в началото Go down
Morphine
Нов потребител
Нов потребител
Morphine


Брой мнения : 2
Age : 33
Registration date : 29.11.2008

Одобрявате ли училищните връзки? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? I_icon_minitimeНед Ное 30, 2008 10:04 am

хаха Саш, не мн добре си спомням онези времена, когато бяхме подгответа, светнинни години назад Razz , но принципно съм "за" хората да се забавляват (че за обичат не смея да твърдя Very Happy ) оределено обогатяват интериора, но нали знаеш, че влюбените се броят по Св Валентин Laughing
Върнете се в началото Go down
mimi
Нов потребител
Нов потребител
mimi


Брой мнения : 2
Age : 34
Registration date : 23.11.2008

Одобрявате ли училищните връзки? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? I_icon_minitimeНед Ное 30, 2008 9:26 pm

Aми, какво да ви кажаSmile Любовта е хубаво нещо и особено искрената любов. Днес рядко се среща такъв феномен и затова когато видим влюбени трябва да им се радваме чистосърдечно. Аз лично съм За училищната любов, но все пак тя не трябва да бъде много демонстративна. Колкото и да са сладки двойките в училище, все пак да не прекаляват с израза на чувствата си, защото стават смешни и дават доста теми за коментар както на съученици, така и на учители. Но въпреки всичко- обичайте се хора=> Make love not war I love you
Върнете се в началото Go down
frosch
Напреднал потребител
Напреднал потребител
frosch


Брой мнения : 71
Age : 31
Registration date : 28.11.2008

Одобрявате ли училищните връзки? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? I_icon_minitimeПон Дек 01, 2008 1:52 am

Абе малко се съмнявам, че повечето са влюбени.Май е повече демонстрация.Хубаво е, че не се отнася за всички! sunny

afro Make love, not war! afro
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Одобрявате ли училищните връзки? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? I_icon_minitimeПет Дек 05, 2008 8:45 pm

Доста двойки се оформят напоследък, но според мен определено личи кои демонстрират умишлено и кои - не Smile има пък някои, които едва ли не, не смеят да се погледнат в училище, но и това не е правилно, според мен ... радвам се, когато виждам влюбени хора, но не вулгарно и буквално натискащи се по парното дечурлига...
Върнете се в началото Go down
Mario Stanchev
Напреднал потребител
Напреднал потребител
Mario Stanchev


Брой мнения : 63
Age : 31
Местожителство : по кръчмите
Registration date : 04.12.2008

Одобрявате ли училищните връзки? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? I_icon_minitimeПет Дек 05, 2008 10:19 pm

каката се произнесе What a Face
Върнете се в началото Go down
http://www.fotofama.net
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Одобрявате ли училищните връзки? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? I_icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 10:35 am

хахаха, не бе, нямам против ама, извинявай, то буквално още малко и ... не знам какво ще направят ... нямам нищо против ласките им, ама някои прекаляват ...
Върнете се в началото Go down
Mario Stanchev
Напреднал потребител
Напреднал потребител
Mario Stanchev


Брой мнения : 63
Age : 31
Местожителство : по кръчмите
Registration date : 04.12.2008

Одобрявате ли училищните връзки? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? I_icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 3:22 pm

че то на някой тфа им е стимула да ходат на даскало :> ако един е от етрополе друг от ботевград кога да се видят друг път Razz
Върнете се в началото Go down
http://www.fotofama.net
stoenjo
Нов потребител
Нов потребител
stoenjo


Брой мнения : 6
Age : 32
Registration date : 04.12.2008

Одобрявате ли училищните връзки? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? I_icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 5:48 pm

ее Вики много ги разбираш Smile
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Одобрявате ли училищните връзки? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? I_icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 7:28 pm

Mario Stanchev написа:
че то на някой тфа им е стимула да ходат на даскало :> ако един е от етрополе друг от ботевград кога да се видят друг път Razz

Хахаха ... ебаси стимула, ами ако се скарат ? Не ходят на даскало ли ? Shocked представяш ли си :
Госпожата :
- 3-ти номер ... ?
Класа:
- Няма я ...
Госпожата:
- Защо ?
Класа:
- Скарана е с гаджето Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Neo
Сеньор
Сеньор
Neo


Брой мнения : 176
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 23.11.2008

Одобрявате ли училищните връзки? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? I_icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 7:40 pm

Ми тогава отсъствия Smile
Върнете се в началото Go down
frosch
Напреднал потребител
Напреднал потребител
frosch


Брой мнения : 71
Age : 31
Registration date : 28.11.2008

Одобрявате ли училищните връзки? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? I_icon_minitimeНед Дек 07, 2008 2:40 am

Neo написа:
Ми тогава отсъствия Smile
И после извинителна бележка "Любовни терзания"
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Одобрявате ли училищните връзки? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? I_icon_minitimeНед Дек 07, 2008 4:53 am

хахах.. де да можеше... щях да съм в перманентно състояние "любовна сатурнова дупка" ... Razz
Върнете се в началото Go down
sonia16
Нов потребител
Нов потребител
sonia16


Брой мнения : 1
Age : 32
Registration date : 01.12.2008

Одобрявате ли училищните връзки? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? I_icon_minitimeПон Дек 15, 2008 3:33 pm

ами аз нямам нищо против. Ама да си хвана гадже в училище ??? Да , да . Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
darkkidaaa*Baby
Нов потребител
Нов потребител
darkkidaaa*Baby


Брой мнения : 18
Age : 33
Registration date : 29.11.2008

Одобрявате ли училищните връзки? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? I_icon_minitimeПон Дек 15, 2008 4:13 pm

ицо обичам те XAXAXAXAXAXA ДУЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ xAXAXA
Върнете се в началото Go down
биги
Редовен потребител
Редовен потребител
биги


Брой мнения : 94
Age : 32
Registration date : 28.11.2008

Одобрявате ли училищните връзки? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? I_icon_minitimeПон Дек 15, 2008 4:18 pm

Одобрявате ли училищните връзки? Gays2
Aз и ти, сладур.
Върнете се в началото Go down
butty
Редовен потребител
Редовен потребител
butty


Брой мнения : 89
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 28.11.2008

Одобрявате ли училищните връзки? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? I_icon_minitimeПон Дек 15, 2008 4:47 pm

sonia16 написа:
ами аз нямам нищо против. Ама да си хвана гадже в училище ??? Да , да . Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
и аз така си мислех преди, че никога няма да стане това с мен.. ама съдбата си каза думата Laughing
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Одобрявате ли училищните връзки? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? I_icon_minitimeПон Дек 15, 2008 6:00 pm

човек никога не знае, пък и понякога любовта е точно там, където най-малко очакваш... търсиш нещо, голямо, атрактивно, помпозно навсякъде, а то ... тя била под носа ти ...
Върнете се в началото Go down
Evie
Редовен потребител
Редовен потребител
Evie


Брой мнения : 130
Age : 32
Местожителство : Reality
Registration date : 27.11.2008

Одобрявате ли училищните връзки? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? I_icon_minitimeПон Дек 15, 2008 6:17 pm

Както една приятелка често ми казва: "Винаги очаквай неочакваното." Laughing
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Одобрявате ли училищните връзки? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? I_icon_minitimeСъб Дек 20, 2008 8:58 pm

Evie написа:
Както една приятелка често ми казва: "Винаги очаквай неочакваното." Laughing

дам... тези дни се убеждавам, че това е истина ... защото ми се случи I love you
Върнете се в началото Go down
Neo
Сеньор
Сеньор
Neo


Брой мнения : 176
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 23.11.2008

Одобрявате ли училищните връзки? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? I_icon_minitimeСъб Дек 20, 2008 9:27 pm

Хванала си си кака?
Върнете се в началото Go down
butty
Редовен потребител
Редовен потребител
butty


Брой мнения : 89
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 28.11.2008

Одобрявате ли училищните връзки? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? I_icon_minitimeНед Дек 21, 2008 11:30 am

хаха не е кака, батко е Razz
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Одобрявате ли училищните връзки? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Одобрявате ли училищните връзки?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум :: LifeStyle :: Море от Любов-
Идете на: