ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум


 
ИндексГалерияПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Одобрявате ли училищните връзки?

Go down 
+15
Sword of Art
Steffan
биги
darkkidaaa*Baby
sonia16
Neo
stoenjo
Mario Stanchev
viks
mimi
Morphine
nice4e
frosch
Evie
butty
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 21, 2008 12:50 pm

Мдам Rolling Eyes Много сладък батко ... Embarassed ... flower
Върнете се в началото Go down
Steffan
Нов потребител
Нов потребител
Steffan


Брой мнения : 9
Age : 34
Местожителство : Ботевград
Registration date : 03.12.2008

Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 21, 2008 11:55 pm

Виктория, още не мога да ти простя, че ми го взе bounce
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 I_icon_minitimeПон Дек 22, 2008 12:30 am

Steffan написа:
Виктория, още не мога да ти простя, че ми го взе bounce

Sad Стефчо ... съжалявам, че ме предпочита пред теб ... мисля, че съм с "едни гърди напред" lol!
Върнете се в началото Go down
Mario Stanchev
Напреднал потребител
Напреднал потребител
Mario Stanchev


Брой мнения : 63
Age : 31
Местожителство : по кръчмите
Registration date : 04.12.2008

Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 I_icon_minitimeПон Дек 29, 2008 6:08 pm

леко да ги незастъпиш Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.fotofama.net
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 I_icon_minitimeВто Дек 30, 2008 6:29 pm

Mario Stanchev написа:
леко да ги незастъпиш Laughing

Няма да коментирам колко граматични, пунктуационни и стилистични грешки има в четирите думи, които си написал Laughing Laughing Laughing пък какво ги правя, си е моя работа Razz
Върнете се в началото Go down
Mario Stanchev
Напреднал потребител
Напреднал потребител
Mario Stanchev


Брой мнения : 63
Age : 31
Местожителство : по кръчмите
Registration date : 04.12.2008

Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 I_icon_minitimeВто Дек 30, 2008 8:07 pm

е па азз така си пиша все пак сЪм нямал БГ от 9 клас само де си давам парите по учебници
Върнете се в началото Go down
http://www.fotofama.net
биги
Редовен потребител
Редовен потребител
биги


Брой мнения : 94
Age : 32
Registration date : 28.11.2008

Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 I_icon_minitimeВто Дек 30, 2008 9:01 pm

Не одобрявам, защото не са ме огрели. А това ме подсеща свободните девочки да драснат ЛС при преголяма жажда за мъжки ласки. pig
Върнете се в началото Go down
Neo
Сеньор
Сеньор
Neo


Брой мнения : 176
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 23.11.2008

Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 I_icon_minitimeВто Дек 30, 2008 9:55 pm

Аз съм с предимство, че съм абитуриент :Д
Върнете се в началото Go down
stoenjo
Нов потребител
Нов потребител
stoenjo


Брой мнения : 6
Age : 32
Registration date : 04.12.2008

Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 I_icon_minitimeВто Яну 06, 2009 8:23 pm

биги написа:
Не одобрявам, защото не са ме огрели. А това ме подсеща свободните девочки да драснат ЛС при преголяма жажда за мъжки ласки. pig
прав си биги Wink
Върнете се в началото Go down
butty
Редовен потребител
Редовен потребител
butty


Брой мнения : 89
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 28.11.2008

Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 07, 2009 2:45 pm

хехе, не ви е огряло. Ами,потърсете малко де Razz Колкоооо момичета има в това училище.. Smile
Върнете се в началото Go down
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 07, 2009 4:32 pm

То си е направо девическо училище Laughing Това беше и причината да уча тук, когато кандидатствах...
Върнете се в началото Go down
Neo
Сеньор
Сеньор
Neo


Брой мнения : 176
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 23.11.2008

Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 07, 2009 5:18 pm

Да не почна да разправям какво си ми казвал когато бяхме 8-ми клас... :Д
Върнете се в началото Go down
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 07, 2009 5:48 pm

Be careful! Нема ти се верва...
Върнете се в началото Go down
butty
Редовен потребител
Редовен потребител
butty


Брой мнения : 89
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 28.11.2008

Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 07, 2009 6:00 pm

хехе, Румбааа Razz , и ти си намери майстора Wink
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 09, 2009 1:28 pm

Хаха... аз май ... Embarassed претърпях лека метаморфоза в отношението си към училищните връзки ... Laughing нека се обичат хората Smile Нали на никого не пречим, само ни пречи кривият и агресивен фасон на някои учители, които много-много не се възхищават на ласки пред стаите на английките паралелки ... ама айде сега, поне не прекарвам междучасията in the smoking room anymore Smile
Върнете се в началото Go down
butty
Редовен потребител
Редовен потребител
butty


Брой мнения : 89
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 28.11.2008

Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 09, 2009 1:39 pm

хехе, така е, някои учители изобщо не одобряват тези връзки. Като бяхме подгответа, тогава имаше само 2-3 двойки из училище, които явно показваха чувствата си.. доста по-затегнато беше Laughing Колко пъти първата ни класна ми е правила забележки Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 09, 2009 1:53 pm

все едно не са били на 17 Wink какво се правят, те понякога действат доста по-спонтанно и от нас Wink но няма нищо лошо Wink освен ако спонтанността не се отнася до "ще не вземем да врътнем едно контролнийце" Very Happy
Върнете се в началото Go down
butty
Редовен потребител
Редовен потребител
butty


Брой мнения : 89
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 28.11.2008

Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 19, 2009 5:16 pm

Днес, на връщане от училище, ми направи впечатление, че само в училищния автобус имаше 4 двойки влюбени Laughing Това означава, че все повече и повече се увеличават Smile
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 02, 2009 11:18 pm

Е... Саше, то в училищния автобус е идеалното място да се влюбиш: усещаш се притиснат и в свръхнекомфортно състояние, друсане, бутане, няма къде да се намираш в толкова опасна близост до човек, да търпиш последиците от факта, че е имал физическо, и да установиш, че не ти пречат ... Любов ли бе да го опишеш... Laughing
Върнете се в началото Go down
Computer
Напреднал потребител
Напреднал потребител
Computer


Брой мнения : 41
Age : 62
Registration date : 28.11.2008

Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 31, 2009 12:06 pm

Sword of Art написа:
То си е направо девическо училище Laughing Това беше и причината да уча тук, когато кандидатствах...
файда че си дошел тука ....
Върнете се в началото Go down
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 31, 2009 3:46 pm

Слава Богу, завърших... Едва ли щях да изтрая да гледам разяждащи обществото, дебили като тебе. Много си отворко, а? Чукнем бас, че си на педя от земята? Rolling Eyes За такива като теб си има определение - Untermensch... Сиктир... И понеже не знаеш какво е, ще ти преведа - подчовек!
Върнете се в началото Go down
mili
Нов потребител
Нов потребител
mili


Брой мнения : 1
Age : 30
Registration date : 02.02.2010

Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 I_icon_minitimeЧет Апр 29, 2010 4:18 pm

Sword of Art написа:
Слава Богу, завърших... Едва ли щях да изтрая да гледам разяждащи обществото, дебили като тебе. Много си отворко, а? Чукнем бас, че си на педя от земята? Rolling Eyes За такива като теб си има определение - Untermensch... Сиктир... И понеже не знаеш какво е, ще ти преведа - подчовек!


Аз мисля,че всеки има право на свое мнение,но си прав,че някой хора са много неграмотни.Но все пак не виждам смисъл да обиждаш така хората! Има различни хора по този свят-както петте пръсти на ръката не са ти еднакви така и хората не могат да бъдат ! А що се отнася до темата аз одобрявам училищните връзки и както някой други казаха преди мен мисля,че някой показват любовта си твърде демонстративно,което не е нужно !
Върнете се в началото Go down
Neo
Сеньор
Сеньор
Neo


Брой мнения : 176
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 23.11.2008

Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 07, 2010 12:52 pm

Някой май каза "любов" ? Laughing Ще се напикая :Д
Върнете се в началото Go down
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 07, 2010 6:23 pm

Какво знаете за любовта, бре, пубери... Пишещи с големи и малки букви по скайпове чалгарски клишета... Какво знаете вие? Тука естествено правя уточнението, че и аз, когато бях пиклив пъпчив тийн, също си мислех, че знам какво е това предателско чувство... Very Happy Смях пълен... Любовта ви днеска е точно в стил "Ромео и Жулиета" (егати бозата) - той я вижда за пръв път, тя е потресающо красива - бааам, Ромео (скапаният чекиджия) вече е влюбен, след това вижда друга, по-красива от нея - тряс - вече е влюбен в нея... Very Happy Та така и с малките пубери-цървули, които си мислят, че обичат...
Върнете се в началото Go down
Neo
Сеньор
Сеньор
Neo


Брой мнения : 176
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 23.11.2008

Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 08, 2010 8:57 am

То такова нещо има само в приказките и в по-дебелите портфейли, след време ще го рзберат. Бъди сигурен.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли училищните връзки?   Одобрявате ли училищните връзки? - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Одобрявате ли училищните връзки?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум :: LifeStyle :: Море от Любов-
Идете на: