ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум


 
ИндексГалерияПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Halloween' 08

Go down 
+33
sensation
Ashley
ALia
Morphine
nice4e
martyto0o
darkkidaaa*Baby
JoeBlack
gimli
Суматоха
Stenly
биги
Joker
butty
Edward Neon
vasito
M!M!T0
mimcheto
vLadisLava
klementina
frosch
ben
lexen_
Venera
BoBaR4o0o
Tupi_horica
Evie
Omnipotence
Geralt of Rivia
sommersprossen
dittooo
Neo
Sword of Art
37 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
BoBaR4o0o
Нов потребител
Нов потребител
BoBaR4o0o


Брой мнения : 3
Age : 31
Registration date : 27.11.2008

Halloween' 08 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Halloween' 08   Halloween' 08 - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 12:55 pm

Аз не казвам че нямаш право да коментираш но не по този груб начин...
Върнете се в началото Go down
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Halloween' 08 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Halloween' 08   Halloween' 08 - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 12:59 pm

От меки коментари сме го докарали до това дередже... Нека ви жегне малко, та следващият път, когато решите да се изтропате на сцената да помислите малко!
Върнете се в началото Go down
ben
Нов потребител
Нов потребител
ben


Брой мнения : 3
Age : 32
Registration date : 28.11.2008

Halloween' 08 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Halloween' 08   Halloween' 08 - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 1:06 pm

Просто искам да аплодирам момчето, което можа да сътвори такава рецензия на Halloween!
Аплодираите мочето с НАЙ-РАЗВИТИЯ, НАЙ-НАДАРЕНИЯ ученика на нашата гимнзия!
Просто искам да го попитам как може един ученик от елитна езикова гимназия да използва такъв вулгарен език и как може да включи толкова пруртащини на едно място?
Не те ли е срам че маикати е учителка и нейни колежки са помагали за организирането на това нещо?
И в отговор на всички нападки искам да попитам участниците във форума:
Абсолутно всички ли не слушат чалга, само House и когато отидете на дискотека, бар или заведение никой от вас не е слушал чалга и дори не е започвал да си тананика леко несъзнателно?
Искам да поканя човекът започнал всичко това да стане училищният сценарист, кино критик. DJ и организатор на всички училищни прояви, защото какво ли ще правим всички ако го няма него?
И ако уважаемият господинчо се има за толкова надарен да направи и сценария за таз годишното изпращане на 12ти клас, защото ако не е той всичко ще е пълна "пумия" и "излагация"!
И нека не забравяме, че той е от немска паралелка и се смаята за много повече от другите! Но ако на теб някои ти е помагал постоянно в училище, не със всички е така и не се чувствай с привилегии да правиш каквото си искаш и да говориш против другите с такъв просташки тон, защото не смятам че такъв езика приляга на ученик от 12 клас от езикова гимназия!
И щом ше разсъждаваме така нашият "уважаем" съученик може да се ИЗЛАГА на сцената и да имитира пияни политици и актьори! Но на него нищо не може да му се каже, защото той е на мама детето и да не си имаме проблеми в училище?
И виждате ли какво се получи? Човек, който смята че има привилегии и може да си прави каквото си иска без да бъде наказан!
И относно публиката! Аз също бях от участниците и то от последните и не мисля че беше уредяла!
Относно това не смятам че някой е бил задължен да стои повече от 40 минути и абсолютно всеки е имал възможност да си тръгне! Exclamation Exclamation Exclamation
Върнете се в началото Go down
Neo
Сеньор
Сеньор
Neo


Брой мнения : 176
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 23.11.2008

Halloween' 08 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Halloween' 08   Halloween' 08 - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 1:10 pm

Всеки си има недостатъци едни си признават, а други обаче не могат и спорят...
Върнете се в началото Go down
frosch
Напреднал потребител
Напреднал потребител
frosch


Брой мнения : 71
Age : 31
Registration date : 28.11.2008

Halloween' 08 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Halloween' 08   Halloween' 08 - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 1:15 pm

Не ми допадна, че чалгата преобладаваше, но и не смятам, че за да се качи някой на нашата "велика" гепечарска сцена са му нужни невероятни актьорски качества Wink Важно е да не се прекалява с простотията.
Поздравленя за статията, доста добре е написана, въпреки, че не съм съгласна с някои нещата. tongue

П.С Не се впрягайте толкова, де! Wink
Върнете се в началото Go down
Neo
Сеньор
Сеньор
Neo


Брой мнения : 176
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 23.11.2008

Halloween' 08 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Halloween' 08   Halloween' 08 - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 1:21 pm

Абе ben, не разбрахте ли че просто не ви се получи!?

Цитат :
Абсолутно всички ли не слушат чалга, само House и когато отидете на дискотека, бар или заведение никой от вас не е слушал чалга и дори не е започвал да си тананика леко несъзнателно?

Еми не те знам кой си, какво слушаш и т.н. и каква точно ти е теорията относно слушането на музиката, но се чувствам леко засегнат! Първо чалга не слушам, нямам нищо против нея стига да не се прекалява и да ме хванеш да си тананикам ще е цяло чудо, че даже една бира ще те черпя. Второ просто рядко ходя на такива места.

Друго което искам да попитам е кое е по-вулгарно 20 кючека на сцената + инцидентно изкачане хм на женски бюст от определеното му място или една невероятна статия критикуваща последното събитие. Тук вече спокойно мога да развия теорията за причинно следствената връзка, но съм убеден че никой няма да търпи такова словоблудство, затова само ще кажа. Какъвто скеча такъв и коментара за него!
Върнете се в началото Go down
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Halloween' 08 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Halloween' 08   Halloween' 08 - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 1:26 pm

Имам чувството, че пиша на китайски Razz Къде, по дяволите, споменах, че се имам за дарование, талант или опорен стълб на училищните мероприятия? Доколкото си спомням, винаги съм изпълнявал това, което други са измисляли, пречупено през моята собствена призма и никога не съм си приписвал чужди заслуги. Не търпя да ми прикачват характеристики, които не притежавам, затова, ben, ти казвам съвсем чистосърдечно, че си изсмукваш атаката от пръстите, без да знаеш нищичко за мен! И не ми говори за простащина и вулгаризация, при положение, че актовата беше обърната на кючекчийница, а ти самият си доста зле с писането!
Върнете се в началото Go down
frosch
Напреднал потребител
Напреднал потребител
frosch


Брой мнения : 71
Age : 31
Registration date : 28.11.2008

Halloween' 08 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Halloween' 08   Halloween' 08 - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 1:30 pm

ben написа:

Относно това не смятам че някой е бил задължен да стои повече от 40 минути и абсолютно всеки е имал възможност да си тръгне! Exclamation Exclamation Exclamation

Да си кажа правичката останах до край от уважение. Embarassed
Нямам навика да си тръгвам по средата на такива културни (понякога не толкова културни Laughing ) мероприятия.
Върнете се в началото Go down
klementina
Нов потребител
Нов потребител
klementina


Брой мнения : 4
Age : 32
Registration date : 28.11.2008

Halloween' 08 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Halloween' 08   Halloween' 08 - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 1:41 pm

От "кухото русо момиче,което не вижда по-далеч от гърдите си" ......Такаа... да изразя и аз мнение.... и се надявам остроумното момче,което отправя всички тези критики да прочете написаното от мен!Да започна с това... абе момче не те ли е срам от майка ти?Син си на госпожа....аз ако съм на твое място,най-малко заради нея ще си спестя всички тези обиди,думи,употребявани само от мноооооогоо тясно скроен човек....които ще разкрият бедния ми речник,не способността да се изразявам като "пораснал" човек.....обаче стига с това,това си е твоя работа,ти решаваш,явно много искаш да покажеш на другите как се изразяваш без да те интересува че по този начин изявяваш жалката си способност на мислене.....явно така изразяваш гледните си точки,но помисли първо за себе си,а не за хелоин....защото цялото ти писмо,така написано,по този начин е на много по-ниско ниво от нивото на хелоин......все пак всички участници са излезнали на сцената с цел да се забавляват самите те, а и за да забавляват публиката!Разбира се,че ще има такива,на които няма да им хареса,но защо трябва по този начин да го покажат,не можа ли малко по-възпитано да го направиш....ох нямам думи, поне като изразяваш мнение го прави по ИНТЕЛИГЕНТЕН начин,а не по такъв начин,че като прочетох писмото си помислих "как може да критикува празника и хората,по толкова ПРОСТ и НЕДОСТОЕН начин и на всичкото отгоре да си мисли че е нещо повече"....как можеш да претендираш че си КЛАСИ над другите,не мога да повярвам ...я се осъзнай малко бре човек,ти критикувайки хелоин и всички тези ученици от английските паралелки,повярвай ставаш много смешен,защото не беше ли ти този,който играе пияни до шията актъори........И аз ако не виждам по-далеч от гърдите си, то ти и до там не стигаш....и си написал,че все някой трябва да отбележи "обиждането" на училището от наша страна... точно ти недей,защото е позорно и глупаво!а и не по този начин...... как можеш да мислиш че си нещо повече от другите, и колко смело го изразяваш...ахх знаеш че няма да ти кажат нищо от училище за това,или може да ти се поскарат малко,но никога няма да забравят,че все пак майка ти е учителка...но с това адски много си вредиш и ще го осъзнаеш някой ден като пораснеш(тук не казвам че аз съм пораснала или голяма,напротив,но просто никога не бих ИЗДРЕБНЯЛА до такава степен)....падаш в очите на МНОГО хора... но какво ли те интересува..... нямат край комплексарските истории.....ако имаш нещо против мен или някой друг,не му е тук мястото да го изразиш,а виждам че най-вече мен визираш с всичките тези обиди и цинизми,а дори не ме познаваш ве момче! Но какво ли да си мисля, тук си мислил писмото 2-3 часа докъто го напишеш по този грозен начин,а камоли разсъжденията ти на живо... тцтцтц geek
Върнете се в началото Go down
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Halloween' 08 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Halloween' 08   Halloween' 08 - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 1:46 pm

Мн се лъжеш, ако си мислиш, че съм висял часове да се занимавам с глупости... Отне ми не повече от 15 минути, повече не си и заслужава... Едва ли вече има смисъл да въртя, че не се имам за нещо повече от другите, така или иначе е наливане от пусто в празно... И ако си мислиш, че ме грее дали падам в очите на хора като теб, оо, повярвай - никак не е така!
Върнете се в началото Go down
Omnipotence
Нов потребител
Нов потребител
Omnipotence


Брой мнения : 24
Age : 32
Registration date : 27.11.2008

Halloween' 08 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Halloween' 08   Halloween' 08 - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 1:48 pm

Хей, ben, наистина се зачети! И на мен не ми беше приятно да чета критики за нашия празник още повече, че бях на сцената. Но вместо да си измисляш характеристики за хората само по повърхностно впечатление и да твърдиш неверни неща, просто приеми критиката и си вземи поука. Понякога човек дори трябва да е самокритичен, но това е пътят към съвършенството Smile, а предполагам, че всеки се стреми към него :p Ии вместо да казваш как обиждат другите, първо погледни своя коментар - вместо да търсиш сламката в окото на другия, виж първо гредата в твоето! И благодаря на frosh, уважавам това което е направила, защото от моя страна и аз оставам от уважение на подобни мероприятия, дори да не са ми интересни.
Върнете се в началото Go down
vLadisLava
Нов потребител
Нов потребител
vLadisLava


Брой мнения : 3
Age : 32
Registration date : 28.11.2008

Halloween' 08 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: ха   Halloween' 08 - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 1:49 pm

Скъпи ми Руменчо- Г-н Идеалният,
много големи разбирачи станахте всички, че взехе да критикувате и да обиждате хората. Говоря в мн.ч., защото гледам и защитници ти се появиха на тебе !

Отвръщаваш ме!
По по-мил начин не мога и да се обърна към теб за съжаление, защото чувствата ми към философския ти коментар и към теб изразяват точно това !
Дано черногледите учениците като теб са все по-малко, защото иначе не знам накъде отиваме! Животът ни е толлко кратък , за да бъдем толкова негативно настроени към всичко !
И така ..Не казвам, че празникът Хелоуин беше перфектен и всички сценки бяха безгрешни и стойностни и не заслужават някакви забележки, но едва ли ти си точния човек, който трябва да ги прави !
Повишената ти самооценка е ясна на всички,но без каквото и да било покритие!
Не знам дали осъзнаваш колко ученици и учители си обидил чрез темата ти, но определено заслужаваш наказание, от което да те заболи ! Знаем, че всеки може свободно да изразява това, което мисли и ти по никакъв начин не мождеш да бъдеш наказан, но смятам, че от това не би те заболяло, а от презрението на твоите връстници и съученици много повече отколкото каквото и да било наказание, колкото до него, вече си го спечелил в лицето на много гпч-ри- с безплатен абонамент за дълго време Very Happy
Факт е , че статията ти предизвика небивал интерес както между учениците, така и между всички учители в Гпче и днес цял ден се говори за това, но не, защото си написал нещо стойностно, а заради смешното ти поведение и непристойно за един ученик на твоите години !Не знам на какво се дължи високомерното ти поведение,но то определено е погрешно!
Не мисля да коментирам тук Halloween кое защо и как е станало, защото подобно същество като теб не заслужава да му бъде обяснено каквото и да било !
С Моето Неуважение - Владислава Smile
Върнете се в началото Go down
mimcheto
Нов потребител
Нов потребител
mimcheto


Брой мнения : 2
Age : 31
Registration date : 28.11.2008

Halloween' 08 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Halloween' 08   Halloween' 08 - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 1:56 pm

Бих искала и аз като една от участничките да изразя своето мнение по този въпрос. Всеки човек има различно мнение за представлението (на едни им е харесало, на други не), но не смятам, че това е начинът, по който да критикуваш всички. Като имаш толкова забележки напиши ги поне на по-цивилизован език. При положение, че нямаш никаква представа колко време сме имали за измисляне на цялото това нещо и за репетиции не можеш да ни критикуваш толкова остро. Някои от учителите, които ни преподават си изказаха мнението като ни казаха какво е било добро в нашата сценка и какво е трябвало да пропуснем. Но те ни го казаха с нормален тон като ни оставиха и ние да се изкажем. Разбирам, че на теб не ти е харесало и искаш да кажеш какви са били недостатъците, но поне го направи по по-цивилизован начин вместо с обиди. Ако според теб само немските паралелки могат да правят добро шоу не си познал...както вие можете да излизате на сцената, така можем и ние...
Върнете се в началото Go down
klementina
Нов потребител
Нов потребител
klementina


Брой мнения : 4
Age : 32
Registration date : 28.11.2008

Halloween' 08 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Halloween' 08   Halloween' 08 - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 2:02 pm

хаха не не говорех за мен ,да видя някъде да се конкретизирам,или да кажа точно за кои хора става на въпрос,но ти може би ще разбереш сам и тогава ще прецениш дали те грее или не....мен не ме вълнуваш и не бих се натоварила с теб,просто днес много хора ми казаха за писмото ти,изразиха отрицателното си мнение за него... и реших да го прегледам....ти всъщност кой си..човек постигнал нещо в живота извисил се до такава степен че е способен да се перчи пред хора,които дори не познава, и дори да ги дели на такива като него, и такива като мен,е какви са хората като мен,изрази се по-ясно......интересно ми е наистина да го чуя от човек,който не ме познава,дори ни най-малко...как така категоризираш хората бре?????....аааа и си със някакво изкривено самочувствие.... и между другото забелязах че постоянно сам самичък си противоречиш в някои работи......
Върнете се в началото Go down
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Halloween' 08 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Halloween' 08   Halloween' 08 - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 2:04 pm

Цитирай, че не ми става ясно къде си противореча... Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
vLadisLava
Нов потребител
Нов потребител
vLadisLava


Брой мнения : 3
Age : 32
Registration date : 28.11.2008

Halloween' 08 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: да   Halloween' 08 - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 2:04 pm

Ааа.. и понеже, забравих, не знам каква беше целта и идеята на критичната ти статия...нямам и идея ,но ако тя беше да предизвикаш някакъв интерес към теб , то ти го постигна,но не съм сигурна ,че той е добронамеренSmile
Нали знаеш кои са хората които търсят внимание ?
Едва ли си мислел, че г-жа Щерионова найстина ще се вслуша в съветите ти и ще забрани или спре подобен празник като Хелуин да се чества в нашата гимназия !
Радвам се, че тази година завършваш, защото хора като теб нямат място тук, можещи единствено да създават интриги и противоречия!
Дано само не убиеш желанието на повечето учители и ученици да организират и да участват в други такива празници....!!!
Върнете се в началото Go down
M!M!T0
Нов потребител
Нов потребител
M!M!T0


Брой мнения : 1
Age : 31
Registration date : 28.11.2008

Halloween' 08 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Halloween' 08   Halloween' 08 - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 2:11 pm

Sword of Art, разбирам, че смяташ че си прав, но звучи много арогантно. Даваш епитети, както вече казаха, на хора които не познаваш и на това как изглеждат. Разделяш паралелките на немски и английски. Щом ще е така, на мен лично би ми било много интересно да видя как те (немските) биха се справили за това време и с тази ораганизация. Но дори ако не знаеш за организацията, как може да говориш така за участници след като си бил и ти в участия и би трябвало да знаеш, че са вложили труд. Има и други начини да изказваш мнение. Както каза mimcheto цивилизовани...
P.S. Като участник аз лично много се засегнах, въпреки че нямаше особено много чалга в сценката ни. Предполагам, че това се отнася за всички.
Не се притеснявай, vLadisLava. Не смятам че ще убие ничие желание, защото той просто се направи на арогантен идиот, който се смята за нещо повече от другите и никой няма да приеме думите му за нещо повече от обида към английските паралелки.
Върнете се в началото Go down
Neo
Сеньор
Сеньор
Neo


Брой мнения : 176
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 23.11.2008

Halloween' 08 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Halloween' 08   Halloween' 08 - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 2:13 pm

Аз пък не разбирам след като само го обвинявате и нападате можете ли изобщо да докажете, че не е прав? Като гледам не се опитвате да го опровергаете... На мен ми се струва, че доказателствата в полза на неговото твърдение са с една идея повече.
Върнете се в началото Go down
klementina
Нов потребител
Нов потребител
klementina


Брой мнения : 4
Age : 32
Registration date : 28.11.2008

Halloween' 08 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Halloween' 08   Halloween' 08 - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 2:15 pm

Еми поредно нещо,което ми се струва че не ти е ясно!А заинтересува ме с това,което написа "хората като теб". конкретизирай... как определяш и групираш хора,който не познаваш...какви хора според теб има?По това дали обичат Belly dance или не? хм...
Върнете се в началото Go down
vasito
Нов потребител
Нов потребител
vasito


Брой мнения : 1
Age : 30
Registration date : 28.11.2008

Halloween' 08 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Halloween' 08   Halloween' 08 - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 2:16 pm

И така .... някои от участниците изключително много се постараха да не си сбъркат репликите,да не направят някои гаф,чрез който да изложат всички от класа си и въпреки това пак са критикувани,че изпълнението не било стойностно .. ами и притеснението не беше малко (поне при някои-като мен) и през цялото време се чудеха дали беше техен ред да говорят или на съученика , и не смятам,че това се дължи на некадърност,глупост,пошлост и т.н. , а на ограниченото до минимум време за репетиции .. не обвинявам никои за издънки и т.н. защото знам ,че всеки може да сгреши . При нашето изпълнение не стана гаф по не по сценарии .. всеки направи това , което му беше замислено .. и това ,че имаше много чалга не прави изпълненията по-глупави.
И това, че "Ало,Ало" не се получи перфектно не значи, че те не се постараха да бъде такова ...нещата за репетиране бяха много и не успяха да изгладят изпълненията си, но факт е ,че абсолютно всички, които участвахме се постарахме да не е чак толкова скучно,колко сега всички казвате , че е било ...
Swrot of art,а това, че си немска паралелка не означава, че англииските паралелки са неграмотни и че не могат да направят нещо по-хубаво от вашето.


П.С. Защитавам основно само 9а и 9б клас , защото знам, колко се старахме да не се изложим,а сега всички ни плюете ..
Върнете се в началото Go down
mimcheto
Нов потребител
Нов потребител
mimcheto


Брой мнения : 2
Age : 31
Registration date : 28.11.2008

Halloween' 08 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Halloween' 08   Halloween' 08 - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 2:19 pm

Neo написа:
Аз пък не разбирам след като само го обвинявате и нападате можете ли изобщо да докажете, че не е прав? Като гледам не се опитвате да го опровергаете... На мен ми се струва, че доказателствата в полза на неговото твърдение са с една идея повече.


Той може да се изказва и да казва каквото желае, но поне да го прави по нормален начин, а не да използва толкова груб език и да се опитва да доказва кой е по-добър и кои хора трябва да се качват на сцената...Според мен всички вече разбраха мнението му тъй като той го написа по начин, който се набива в очите на всички...
Върнете се в началото Go down
Neo
Сеньор
Сеньор
Neo


Брой мнения : 176
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 23.11.2008

Halloween' 08 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Halloween' 08   Halloween' 08 - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 2:26 pm

Може и да е малко пресилено и донякъде пристрастно(не знам какво си мисли), но определено отразява истината. Организацията беше слаба, което си пролича и доколкото разбрах не критикува актьорските способности на хората или това че някой си е забравил репликите, което се е случвало. Както той каза имало е неща, при които си е личало опита за нещо по-нестандартно на фона на кючеците. Предполагам е имал в предвид 12а клас, а аз бих добавил, че и 11а имаше някаква идея. Пък и помислете малко! Щом се връзвате на статията му, значи все има нещо вярно в нея...
А дали е трябвало да я пише в този остър стил е съвсем друг въпрос, за който мисля, че няма смисъл да изпълва подобна тема! Общо взето това мисля.
Върнете се в началото Go down
vLadisLava
Нов потребител
Нов потребител
vLadisLava


Брой мнения : 3
Age : 32
Registration date : 28.11.2008

Halloween' 08 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Halloween' 08   Halloween' 08 - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 2:26 pm

Изобщо не смятам, че съм длъжна да го опровергавам или каквото и да било,нямам и намерение да се занимавам с него повече,нека да си мисли каквото иска, всеки има различен вкус и виждане за нещата ама не по тоя начин да обижда хората!
Само да знае, че не е той човека ,който ще прави хроники хаха Wink
И следващия път да не отправя молби към директорката кое да се спре и забрани !Smile
Върнете се в началото Go down
Neo
Сеньор
Сеньор
Neo


Брой мнения : 176
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 23.11.2008

Halloween' 08 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Halloween' 08   Halloween' 08 - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 2:29 pm

Е помисли малко. Би трябвало да сме елитна гимназия. Не е нормално 70% от шоуто да е изградено върху кючеци! Някой беше го нарекъл отгоре Belly dance. Е па ние българите тоя танц по-порнографски и от турците го танцуваме...
Върнете се в началото Go down
Evie
Редовен потребител
Редовен потребител
Evie


Брой мнения : 130
Age : 32
Местожителство : Reality
Registration date : 27.11.2008

Halloween' 08 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Halloween' 08   Halloween' 08 - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 2:31 pm

vLadisLava, критиката е хубаво нещо, стига човек да знае по какъв начин трябва да я поднесе. Просто наистина имаше моменти, които бяха излишни и заслужаваме порицание за тях. Трябва да се научим да понасяме критиките наравно с поздравленията. Едно само не мога да разбера: защо всички се хващат за чалгата и кючека? Конкретно за танца на klementina на мен ми хареса. Музиката не беше циганска, мазна и гадна. Ориенталските ритми и танци са изкуство, което не всеки разбира... Относно изскочилия бюст - хора, вие в кой свят живеете? Да не би да е било умишлено? Да не би да не сте виждали женски гърди? Ако питате мен, момичето така се раздаваше, че дори не съм забелязала гафа. На мен много по-неприятно ми стана, когато чух думи като "к*рвет" и "проститу***"........ scratch
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Halloween' 08 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Halloween' 08   Halloween' 08 - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Halloween' 08
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум :: LifeStyle :: Архив :: Кофа за отпадъци-
Идете на: