ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум


 
ИндексГалерияПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Парите са ваши, барчето е наше

Go down 
+17
Joker
Computer
frosch
биги
ВежливиятЛОС
m_a_x_i1992
kab.61
^DiE_MaErChEnHaFtE^
dittooo
gimli
mimi
lexen_
Neo
Sword of Art
Evie
butty
viks
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
lexen_
Администратор
Администратор
lexen_


Брой мнения : 42
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 18.10.2008

Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 12, 2009 8:38 pm

Дам, трябва да се направи среща, но трябва да видим кога точно, защото някои сме на по 3-4, а и 6 СИП-а Wink
Върнете се в началото Go down
https://gpchepravec.bulgarianforum.net
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 12, 2009 8:42 pm

Ами... не съм запозната какво точно имаме правото да изискваме, но съм убедена, че сме в правото си да бъдем чути, но за тази цел не трябва просто да отидат двама-трима души, да се заяждат и да нарушават тона... Ако всеки човек на нашата възраст започне да пренебрегва проблемите с едно просто "не ми пука"... не знам на къде ще отива света... Мисля, че твърде често някои си казват "едва ли точно аз ако отда, ще успея с нещо да помогна" ... Други, пък, прекаляват с увереността и се нахвърлят на някой, който не го заслужава ... Двете крайности ... No
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar



Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 12, 2009 10:42 pm

nie sme 800 deca,a pak tova e mnenieto samo na desete ot tiax.nie pazaryvame i niamame nikakvi problemi.pak kato ne vi xaresva ima magazin4eta na blizo.nikoi ne vi kara da pazaryvate ot tam.moga da kaja samo za cenite 4e sa mnogo malko po visoki ot magazina.a za istekal srok ne ni e sly4valo.opslyjvaneto e normalno.6to ne poglednem malko nie kak se otnasiame s tiax.koko pati mi se slu4valo da 4yvam kak psyvat,da gi zameriat jenite i da im vikat.taka 4e mnogo e lesno da gi obsujdame tiax.i 6to ne gi popitame koko naim pla6tat tie xora za tova bar4e?mislia 4e ne ste pravi.
Върнете се в началото Go down
Neo
Сеньор
Сеньор
Neo


Брой мнения : 176
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 23.11.2008

Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 12, 2009 10:54 pm

По-добре се скрий... :Д
Ми ако на някой не му се закъснява за час? Магазинчето може да се окаже твърде далеч когато всички се юрнат натам...
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 12, 2009 11:01 pm

kateto_evro написа:
nie sme 800 deca,a pak tova e mnenieto samo na desete ot tiax.nie pazaryvame i niamame nikakvi problemi.pak kato ne vi xaresva ima magazin4eta na blizo.nikoi ne vi kara da pazaryvate ot tam.moga da kaja samo za cenite 4e sa mnogo malko po visoki ot magazina.a za istekal srok ne ni e sly4valo.opslyjvaneto e normalno.6to ne poglednem malko nie kak se otnasiame s tiax.koko pati mi se slu4valo da 4yvam kak psyvat,da gi zameriat jenite i da im vikat.taka 4e mnogo e lesno da gi obsujdame tiax.i 6to ne gi popitame koko naim pla6tat tie xora za tova bar4e?mislia 4e ne ste pravi.

Има две прекрасни български поговорки:
"Каквото повикало - такова се обадило"
и
"На злото, отговаряй с добро" или по Библията "Ударят ли ти плесница на едната буза, обърни и другата"

... разни хора, разни идеали ! Всеки действа, както смята за добре, не знам доколко е основателно всичко, което се е случвало в барчето, както от страна на персонала, така и от страна на учениците, вероятно някои хора във форума, в стремежа си да бъдат убедителни, хиперболизират, но очевидно проблем има и той не трябва да бъде подминат, а решен ! Темата не е моя инициатива или просто прищявка, тя е резултат от разговор, който дочух в автобуса между ученици от различни випуски на ГПЧЕ-то ... Затова, мила, прощавай, но ... оправи си правописа и тогава ми говори за наеми и справедливост. Надявам се да не съм те обидила, просто изтъквам факти Rolling Eyes
П.П. Също така, смея да подчертая дебело, че форумът си има правила, с които всички се съобразяват, не виждам защо "една птичка", която определено не прави нищо, наподобяващо пролет, ще ги руши. Neutral
Върнете се в началото Go down
gimli
Администратор
Администратор
gimli


Брой мнения : 87
Age : 32
Registration date : 22.11.2008

Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 I_icon_minitimeВто Яну 13, 2009 6:33 am

да си чувала за кирилица?!Или и ти си от хората, срамуващи се от българската писменост. Не съм и чел целия пост, така че ще коментирам първите 2-3 думи- ако ти си свикнала да те ругаят и да се отнасят грубо с теб в магазин, то не всички са.
ПП: Всеки следващ пост на латиница ще бъде трит без предупреждение !
Айде със здраве!
Върнете се в началото Go down
http://gpche-pravec.com/news.php
????
Гост
avatar



Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 I_icon_minitimeВто Яну 13, 2009 9:51 am

Ама вие на кои се правите?Или можеби някой ви е поставил тази задача?
Върнете се в началото Go down
gimli
Администратор
Администратор
gimli


Брой мнения : 87
Age : 32
Registration date : 22.11.2008

Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 I_icon_minitimeВто Яну 13, 2009 3:33 pm

хахахаха защо реши, че се правим на някои или ни е поставена задача Very Happy
Откога нямаме право да изразяваме мнението си, още повече, че това е въпрос, който пряко ни касае
Върнете се в началото Go down
http://gpche-pravec.com/news.php
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 I_icon_minitimeВто Яну 13, 2009 5:24 pm

Гост написа:
Ама вие на кои се правите?Или можеби някой ви е поставил тази задача?

Твърде големи сме, за да ни казва някой какво мнение да изразяваме, моля Suspect
Върнете се в началото Go down
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 I_icon_minitimeВто Яну 13, 2009 6:35 pm

Нас Господ ни направлява Laughing Ние сме оръжието на провидението! bounce Laughing lol!
Върнете се в началото Go down
m_a_x_i1992
Нов потребител
Нов потребител
m_a_x_i1992


Брой мнения : 9
Age : 32
Registration date : 13.01.2009

Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 I_icon_minitimeВто Яну 13, 2009 8:47 pm

Разпалените коментари по тази тема предизвикаха и моя интерес,затова искам да напиша няколко реда,за мое щастие и вероятно съжаление на повечето във форума-мнението ми е различно.Не мога да разбера вашия негативизъм.Казвате,че не сте доволни от цените-били по-високи.Какво предпочитате да платите с 20 стотинки повече в барчето на училището,където винаги има голям избор от закуски и може да използвате половината от междучасието си ИЛИ да мръзнете навън по магазинчетата през цялото междучасие.При втория вариянт накрая на месеца вместо родителите ни да ни купят нов чифт дънки,може да се наложи да ни купуват лекарства защото сме измръзнали на студа в опит да спестим 20 стотинки.Относно отношението на персонала спрямо нас,аз мисля че щом толкова добре боравите с БИБЛИЯТА и ПОГОВОРКИТЕ ще разберете и тази-КАКВОТО ПОВИКАЛО,ТАКОВА СЕ ОБАДИЛО!!!Или иначе казано,ако ние се държим мило с хората които са в барчето за да ни обслужват,не мисля че те ще са груби.Аз никога не съм бил нагрубяван от тях и никога не съм срещал лошо отношение.
Върнете се в началото Go down
m_a_x_i1992
Нов потребител
Нов потребител
m_a_x_i1992


Брой мнения : 9
Age : 32
Registration date : 13.01.2009

Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 I_icon_minitimeВто Яну 13, 2009 9:16 pm

viks написа:
Искам си стария чичко с тостерите ... Човекът, дето като те види и знае какво искаш, колко струва, малко се помотква, но не нарочно и не се нерви и не ти прави физиономии, докато те обслужва, или докато рови стотинки да ти връща ... Smile
Впечатление на двама-трима души от класа ми прави, че връщали някви каксчета от 25 стотинки, вместо стотинки ... така е... при 100 % надценка старите наематели даваха бонбончета някога ... No Sad No


##################################################

Относно "стария чичко с тостерите" незнам дали някои от вас е забелязъл сутрин когато отивахме за тостери как миришеше около него,носеше се миризма на алкохол.Аз не веднъж съм виждал разпиляни питки за тостери по земята в кухнята.Мисля че при старите наематели в барчето беше много мръсно и тъмно.Обстановката беше много неприятна,нямаше никакво разнообразие,нямаше какво да се избере.Всеки ден едно и също.Аз лично не съм впечатлен от тяхното отношение.Има 2 начина да са знаели какво искате като отидете да пазарувате-единия е да са били ПРОРОЦИ(съмнявам се),а другия-по-вероятен според мен е това че то нямаше нищо ново и различно,всеки ден едно и също,човека колкото и да е стар е запомнил.
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 I_icon_minitimeВто Яну 13, 2009 9:17 pm

m_a_x_i1992 написа:
аз мисля че щом толкова добре боравите с БИБЛИЯТА и ПОГОВОРКИТЕ ще разберете и тази-КАКВОТО ПОВИКАЛО,ТАКОВА СЕ ОБАДИЛО!!!Или иначе казано,ако ние се държим мило с хората които са в барчето за да ни обслужват,не мисля че те ще са груби.Аз никога не съм бил нагрубяван от тях и никога не съм срещал лошо отношение.

малко късно Wink може пак да попрочетеш кой какво е писал !
Върнете се в началото Go down
m_a_x_i1992
Нов потребител
Нов потребител
m_a_x_i1992


Брой мнения : 9
Age : 32
Registration date : 13.01.2009

Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 I_icon_minitimeВто Яну 13, 2009 9:35 pm

малко късно Wink може пак да попрочетеш кой какво е писал ![/quote]

#####################################################

Аз пиша не за да се заяждам,както ти го правиш,а за да изразя моето мнение.
Върнете се в началото Go down
ВежливиятЛОС
Нов потребител
Нов потребител
ВежливиятЛОС


Брой мнения : 4
Age : 67
Registration date : 13.01.2009

Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 I_icon_minitimeВто Яну 13, 2009 9:36 pm

Ае макси ти гейче ли си...келешче...я порасни бря.Не си мисли, че като си 92 тря да говориш.Нямаш право ПИШЛЕГАР...92 на кладата.
Върнете се в началото Go down
m_a_x_i1992
Нов потребител
Нов потребител
m_a_x_i1992


Брой мнения : 9
Age : 32
Registration date : 13.01.2009

Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 I_icon_minitimeВто Яну 13, 2009 9:41 pm

ВежливиятЛОС написа:
Ае макси ти гейче ли си...келешче...я порасни бря.Не си мисли, че като си 92 тря да говориш.Нямаш право ПИШЛЕГАР...92 на кладата.

#################################################

"ВежливиятЛОС"-това сам ли си го измисли или някой ти помогна.Аз не съм "92. 1992 е годината в която майка ти за пръв път беше забелязана да ходи при на Иван баща му посред нощ.
Върнете се в началото Go down
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 I_icon_minitimeВто Яну 13, 2009 11:51 pm

Maxi, в какво по - точно се изразява изборът от закуски? Няколко кьорави сандвича с изтекъл срок на годност, съдържащи 2 - 3 саламчета на питка хляб? За отношението на вилиджърките зад тезгяха едва ли има смисъл да се говори... Поне 10 човека съм чувал да се оплакват от меко казано грубо поведение! В нормалните страни клиентът е пълен господар! Ако не получи това, което иска, има право да съди! За съжаление ние не сме нормална държава...
Върнете се в началото Go down
Neo
Сеньор
Сеньор
Neo


Брой мнения : 176
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 23.11.2008

Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 14, 2009 2:10 pm

Mен ме притеснява друго в мнението му. Според него те са герои след като ни предлагат скапани закуски с изтекъл срок на годност на цена по-висока поне с 20-30% само за да не се разхождаме навън на студа ако недай си боже няма закуски в стола....
Върнете се в началото Go down
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 14, 2009 3:37 pm

Интересно е, че доста хора защитават твърдението: "Барчето е за основното, столът - за гимназята!" Ок, но всички пазаруват и от двете места... Тъй че проблемът засяга и нас...
Върнете се в началото Go down
биги
Редовен потребител
Редовен потребител
биги


Брой мнения : 94
Age : 32
Registration date : 28.11.2008

Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 14, 2009 10:00 pm

Ами храните и от двете места не са подходящи за младата социалистическа младеж, но нейсе.
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 14, 2009 11:42 pm

Днес имаше оплаквания от хора в моя клас, че минералната вода миришела странно ... Казвам им ... "То вярно, че много неща не са както трябва, ама взехте да прекалявате май" и Габи (моя съученичка) казва "Е... ела я помириши", и действително ... адски кофти миризмата... pale
Върнете се в началото Go down
^DiE_MaErChEnHaFtE^
Напреднал потребител
Напреднал потребител
^DiE_MaErChEnHaFtE^


Брой мнения : 75
Age : 32
Местожителство : Ботевград
Registration date : 01.12.2008

Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 15, 2009 9:14 pm

Май някой е бил подкупен с развален сандвич последните дни Laughing Даже на този някой няма да му се наложи да пие антибиотици на края на месеца - от лафката се стараят да ни предложат храни, обогатени с пеницилин в суров вид (плесен имам предвид)^^ А вие най-накрая се засрамете и спрете да плюете по хората в лафчицата - те са безукорни, а вие сте разглезени дечица, които не оценяват старанието им Laughing ПОЗОР за нас, за училището, за родителите ни, които са ни възпитали да не ядем нищо съмнително и УРА за авантюристите, обичащи адреналинът и бактериите на макс, или просто за хората, които са лишени от обоняние, вкусови възприятия или са с отслабнало зрение pig
А и да, бих предпочела чичко алкохолик, които събира питките за тостерите от земята, но ми ги поднася с усмивка на лице, а аз така и не разбирам кой и къде ги е подритвал и най-малкото ми изглеждат пресни, отколкото лелки, които са забравили да си пият розовите хапчета сутринта и ми подмятат вафлата-вкаменелост така, че трябва да си я гоня при леля Краса!
Върнете се в началото Go down
m_a_x_i1992
Нов потребител
Нов потребител
m_a_x_i1992


Брой мнения : 9
Age : 32
Registration date : 13.01.2009

Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 16, 2009 8:02 pm

Sword of Art написа:
Maxi, в какво по - точно се изразява изборът от закуски? Няколко кьорави сандвича с изтекъл срок на годност, съдържащи 2 - 3 саламчета на питка хляб? За отношението на вилиджърките зад тезгяха едва ли има смисъл да се говори... Поне 10 човека съм чувал да се оплакват от меко казано грубо поведение! В нормалните страни клиентът е пълен господар! Ако не получи това, което иска, има право да съди! За съжаление ние не сме нормална държава...


##############################

....."вилиджърките" можеш да наричаш хората,които са те възпитали да говориш по този начин,а що се отнася до развитите страни ти едва ли си имал възможността да видиш как е там,защото по акцента съдя че едва ли си ходил по-далеч от ПРА'ЕЦ и БОТЕ'РАТ
Върнете се в началото Go down
^DiE_MaErChEnHaFtE^
Напреднал потребител
Напреднал потребител
^DiE_MaErChEnHaFtE^


Брой мнения : 75
Age : 32
Местожителство : Ботевград
Registration date : 01.12.2008

Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 16, 2009 8:04 pm

Като си говорим за развити страни - не, явлението го няма, защото служби от типа на ХЕИ си вършат работата - колкото и невероятно да звучи...
Върнете се в началото Go down
m_a_x_i1992
Нов потребител
Нов потребител
m_a_x_i1992


Брой мнения : 9
Age : 32
Registration date : 13.01.2009

Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 16, 2009 8:10 pm

viks написа:
Днес имаше оплаквания от хора в моя клас, че минералната вода миришела странно ... Казвам им ... "То вярно, че много неща не са както трябва, ама взехте да прекалявате май" и Габи (моя съученичка) казва "Е... ела я помириши", и действително ... адски кофти миризмата... pale


#################################################

(..........че минералната вода миришела странно !!!!!)
Не мислите ли че прекалявате с внушенията...........?!Ти помирисвала ли си топлата(незнам дали знаеш,но преди да стане такава каквато е в бутилката първо трябва да изтине) минерална вода в момента в който извира!Сигурен съм че ако си тази от лафката ще ти се стори като Кока-Кола!!
И цигарите миришат,но ги пушите.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Парите са ваши, барчето е наше
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум :: Училищен живот :: Гимназията-
Идете на: