ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум


 
ИндексГалерияПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Парите са ваши, барчето е наше

Go down 
+17
Joker
Computer
frosch
биги
ВежливиятЛОС
m_a_x_i1992
kab.61
^DiE_MaErChEnHaFtE^
dittooo
gimli
mimi
lexen_
Neo
Sword of Art
Evie
butty
viks
21 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Парите са ваши, барчето е наше Empty
ПисанеЗаглавие: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше I_icon_minitimeПет Яну 09, 2009 1:37 pm

Обещахме си да вземем отношение и по този наболял въпрос, опирайки се на няколко основни аргумента:

Arrow Цените
Arrow Отношението
Arrow Качеството

Единственото, което мога да спомена като положително впечатление, беше случка на 23 декември, последният ден преди ваканцията, когато жена, работеща в барчето не взе парите на ученичка за продукт с изтекъл срок. Явно имат минималната необходима съвест, някои от тях, все още Wink Можеше да я прецака, но защо ли все си мисля, че е била стока без кой знае каква надценка, неносеща кой знае каква печалба ? scratch
Върнете се в началото Go down
butty
Редовен потребител
Редовен потребител
butty


Брой мнения : 89
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 28.11.2008

Парите са ваши, барчето е наше Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше I_icon_minitimeПет Яну 09, 2009 1:44 pm

Цените са доста завишени-да, обслужването не е на ниво. Понякога има само 2 продавачки в най-натовареното време- първото и голямото междучасие- и трябва да чакаш по 10 минути, докато на другия щанд всички си поръчат кафета и продавачката дойде, а в това време се е натрупала такава опашка от ученици. После защо закъсняваме за час.. No
Върнете се в началото Go down
Evie
Редовен потребител
Редовен потребител
Evie


Брой мнения : 130
Age : 32
Местожителство : Reality
Registration date : 27.11.2008

Парите са ваши, барчето е наше Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше I_icon_minitimeПет Яну 09, 2009 3:19 pm

Много рядко влизам в лавката (само в крайна необходимост). Определено не ме удовлетворяват цените. Същото важи и за обслужването. Не стига, че са малко на брой продавачките, ами и не си дават много зор да ни обслужват нормално. За щастие, не съм имала проблеми с качеството...
Върнете се в началото Go down
butty
Редовен потребител
Редовен потребител
butty


Брой мнения : 89
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 28.11.2008

Парите са ваши, барчето е наше Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше I_icon_minitimeПет Яну 09, 2009 3:25 pm

Evie написа:
За щастие, не съм имала проблеми с качеството...
За съжаление, има доста продукти, които са наистина с изтекъл срок на годност, случвало се е и сандвичите и другите закуски, които се продават там, да са развалени.. pale
Върнете се в началото Go down
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Парите са ваши, барчето е наше Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше I_icon_minitimeПет Яну 09, 2009 3:29 pm

Как няма... С тия цени кой да ги купи Laughing
Върнете се в началото Go down
Evie
Редовен потребител
Редовен потребител
Evie


Брой мнения : 130
Age : 32
Местожителство : Reality
Registration date : 27.11.2008

Парите са ваши, барчето е наше Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше I_icon_minitimeПет Яну 09, 2009 3:55 pm

Ужас! affraid Добре, че не ми се е случвало, защото не си представям как бих реагирала, ако ям развален сандвич след 15-минутно чакане. Пфф.....
Върнете се в началото Go down
Neo
Сеньор
Сеньор
Neo


Брой мнения : 176
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 23.11.2008

Парите са ваши, барчето е наше Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше I_icon_minitimeПет Яну 09, 2009 4:24 pm

Една подписка до директорката...
И наистина се държат грубо понякога. И на мен ми се случвало и веднъж нарочно се държах много мило и казах мерси накрая :Д Трябваше да снимам физиономията на онази.... :Д
Върнете се в началото Go down
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Парите са ваши, барчето е наше Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше I_icon_minitimeПет Яну 09, 2009 4:46 pm

Димка да им хвърлим вътре... No mercy...
Върнете се в началото Go down
lexen_
Администратор
Администратор
lexen_


Брой мнения : 42
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 18.10.2008

Парите са ваши, барчето е наше Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше I_icon_minitimeПет Яну 09, 2009 5:35 pm

Аз бих добавил, че често се срещат стоки с изтекъл срок на годност( опаковани, като вафли, пастички, десерти и т.н.), които са мухлясали. Слава богу връщат парите, но определено трябва по-сериозен някакъв контрол. Цените започват с едно 30% повече отколокто в нормален магазин за сравнение.
Върнете се в началото Go down
https://gpchepravec.bulgarianforum.net
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Парите са ваши, барчето е наше Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше I_icon_minitimeПет Яну 09, 2009 6:06 pm

Искам си стария чичко с тостерите ... Човекът, дето като те види и знае какво искаш, колко струва, малко се помотква, но не нарочно и не се нерви и не ти прави физиономии, докато те обслужва, или докато рови стотинки да ти връща ... Smile
Впечатление на двама-трима души от класа ми прави, че връщали някви каксчета от 25 стотинки, вместо стотинки ... така е... при 100 % надценка старите наематели даваха бонбончета някога ... No Sad No
Върнете се в началото Go down
mimi
Нов потребител
Нов потребител
mimi


Брой мнения : 2
Age : 34
Registration date : 23.11.2008

Парите са ваши, барчето е наше Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше I_icon_minitimeПет Яну 09, 2009 6:09 pm

И аз доста често се натъквам на продукти с изтекъл срок на годност и винаги си ги връщам. Хубавото е, че поне връщат парите. Наистина смятам, че обслужването е доста кофти и че някой трябва сериозно да се намеси. И без това даваме тройно повече пари, отколкото всъщност струват нещата; поне да ни обслужват по-качествено. Така може и да повишат печелбата си , тъй като много ученици се отказват да се редят на дългите опашки всяко междучасие, докато чакат двете " бързи" продавачки да обслужат другите Smile
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Парите са ваши, барчето е наше Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше I_icon_minitimeПет Яну 09, 2009 6:17 pm

Абе "бързи" ... Човек, който се държи с тях хипермило...независимо реално или саркастично, получава все същата физиономия тип "имам киселини и газове" !
Карали се на някви момчета, че седяли на масичките там без да консумират и заемали място... това да не е заведение ?! Плюс това съм съзирала една от жените там ... тази с наднорменото тегло, една от най-"милите", пендари да си мята безмерните телеса насам-натам, докато дечурлига седят и чакат някой да им даде сокче, а колежката й я окуражава и не забелязва едвам подаващите се над щанда първолаци ... примерно Laughing
Върнете се в началото Go down
gimli
Администратор
Администратор
gimli


Брой мнения : 87
Age : 32
Registration date : 22.11.2008

Парите са ваши, барчето е наше Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше I_icon_minitimeПет Яну 09, 2009 7:22 pm

viks написа:
Абе "бързи" ... Човек, който се държи с тях хипермило...независимо реално или саркастично, получава все същата физиономия тип "имам киселини и газове" !
Карали се на някви момчета, че седяли на масичките там без да консумират и заемали място... това да не е заведение ?! Плюс това съм съзирала една от жените там ... тази с наднорменото тегло, една от най-"милите", пендари да си мята безмерните телеса насам-натам, докато дечурлига седят и чакат някой да им даде сокче, а колежката й я окуражава и не забелязва едвам подаващите се над щанда първолаци ... примерно Laughing
е тфа беше култуво просто. Иначе не искам да изразявам коментар, тъй като ако се цензурирам ще има само *********** Какво стана ще правим ли тениски?
Върнете се в началото Go down
http://gpche-pravec.com/news.php
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Парите са ваши, барчето е наше Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше I_icon_minitimeПет Яну 09, 2009 7:47 pm

Ами, не знам, честно казано, малко тъпо от моя страна, но нямам много време да се занимавам, ако някой поеме инициативата, може Wink
Върнете се в началото Go down
gimli
Администратор
Администратор
gimli


Брой мнения : 87
Age : 32
Registration date : 22.11.2008

Парите са ваши, барчето е наше Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше I_icon_minitimeПет Яну 09, 2009 7:56 pm

еми нормално. Все пак си 12-ти клас- матури, изпити ...
Върнете се в началото Go down
http://gpche-pravec.com/news.php
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Парите са ваши, барчето е наше Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше I_icon_minitimeПет Яну 09, 2009 8:05 pm

Smile Благодаря за оправданието Wink значи ако някой предприеме действие, знаете къде да ме намерите cheers
Върнете се в началото Go down
dittooo
Модератор
Модератор
dittooo


Брой мнения : 21
Age : 32
Местожителство : Автономно Кралство Врачеш
Registration date : 23.11.2008

Парите са ваши, барчето е наше Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше I_icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 10:52 pm

Относно цените... преди няколко дни в стола просто нямаше закуски, а мен ме чакаше СИП и естествено трябваше да си осмиря стомаха и тогава (след дълго мислене) се заслушах в звуците на глад и реших да се пробвам в кафето, с надеждата, че нещо можеше да излезе... След 10-15 мин чакане на продавачките да се наприказват, дойде една и с физиономия тип "що ми изеде таратору с филицата" ми подхвърли един бейк ролс на скромната сума от 90 стотинки. За нейно нещастие на опаковката пишеше "Препоръчителна цена 0,70 ст.", но при въпрос от моя страна, защо цената е различна, тя каза "Е, па от`де да знам!"... Явно е, че няма да се повтори умопомрачението ми от онзи ден!
Върнете се в началото Go down
http://dittooo.deviantart.com/gallery/
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Парите са ваши, барчето е наше Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше I_icon_minitimeНед Яну 11, 2009 1:00 am

Мн здраве ще има лафката от мен... Аз там няма да стъпя, докато не се измете сганта, дето плаща наем за нея плюс другата зад рафта... Не че ми остава мн време...
Върнете се в началото Go down
lexen_
Администратор
Администратор
lexen_


Брой мнения : 42
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 18.10.2008

Парите са ваши, барчето е наше Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше I_icon_minitimeНед Яну 11, 2009 9:54 am

Аз имам конкретно едно конкретно запитване: ЗАЩО ЦЕНАТА НА МИНЕРАЛНАТА ВОДА ОТ ПОЛОВИН ЛИТЪР, ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ, ЧЕ Е НА ЕДНА И СЪЩщА МАРКА, Е ЕДНА В СТОЛА, И ДРУГА, ПО-ВИСОКА В КАФЕТО!?
Върнете се в началото Go down
https://gpchepravec.bulgarianforum.net
butty
Редовен потребител
Редовен потребител
butty


Брой мнения : 89
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 28.11.2008

Парите са ваши, барчето е наше Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше I_icon_minitimeНед Яну 11, 2009 9:58 am

ами то не е само на минералната вода. Преди както в стола се продаваха сокове QUEENS, така и в лавката, разликата в цените отново беше 20-30 стотинки.. silent
Върнете се в началото Go down
^DiE_MaErChEnHaFtE^
Напреднал потребител
Напреднал потребител
^DiE_MaErChEnHaFtE^


Брой мнения : 75
Age : 32
Местожителство : Ботевград
Registration date : 01.12.2008

Парите са ваши, барчето е наше Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше I_icon_minitimeНед Яну 11, 2009 5:12 pm

Ама че сте непросветени. Плаща се допълнително за хладилник! Да не мислите, че ел. енергията им я пускат ей така, защото са много бързи и дружелюбни?!
Върнете се в началото Go down
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Парите са ваши, барчето е наше Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше I_icon_minitimeНед Яну 11, 2009 5:20 pm

Хахахахах... Егати довода... Мислиш ли, че в Европата, а и по заведенията няма хладилници?
Върнете се в началото Go down
^DiE_MaErChEnHaFtE^
Напреднал потребител
Напреднал потребител
^DiE_MaErChEnHaFtE^


Брой мнения : 75
Age : 32
Местожителство : Ботевград
Registration date : 01.12.2008

Парите са ваши, барчето е наше Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше I_icon_minitimeНед Яну 11, 2009 7:08 pm

Ами в Европата множество пъти ми се случва да купя развалено мляко или яйца и после ми иде да им ги набия по главите на наглите служителки. И като хладилниците не са им наред, и стоките не са им скъпи Laughing Проста математика, Руми. Знаеш колко добра съм в тази сфера Laughing
Върнете се в началото Go down
kab.61
Нов потребител
Нов потребител
kab.61


Брой мнения : 3
Age : 30
Registration date : 01.12.2008

Парите са ваши, барчето е наше Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше I_icon_minitimeНед Яну 11, 2009 8:44 pm

В стола всичко се продава на себестойностна цена, от там идва и разликата в цената
Барчето се стопанисва от основното училище, но може да се срещнем с наемателя и да си поставите директно въпросите
От подписки според мен няма смисъл, защото това е наемане след спечелен търг и поне за момента нямам и представа какво съдържа договора, който е сключен между наемателя и общината
Предложете време за среща, това може да се направи на първо време

Щерионова
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Парите са ваши, барчето е наше Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше I_icon_minitimeНед Яну 11, 2009 10:40 pm

Аз лично се съмнявам тази среща да има някакъв особен ефект, но нямам против да се опита, "за" съм с две ръце за идеята Wink cheers
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Парите са ваши, барчето е наше Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Парите са ваши, барчето е наше
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум :: Училищен живот :: Гимназията-
Идете на: