ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум


 
ИндексГалерияПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Фалш и суета

Go down 
+3
viks
Neo
Evie
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Фалш и суета - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фалш и суета   Фалш и суета - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 11:01 pm

Бих искала да се включа, защото съм от типа хора "на всяка манджа меродия" Laughing Темата е малко противоречива ... От една страна тя разглежда един вид преимущества и недостатъци на суетните хора ... От друга страна, начинът, по който това променя хората, според мен, това са две коренно различни теми за обсъждане, хората са хора, такива, каквито са. Съгласна съм с Ради за много неща, които тя "констатира" Wink Аз лично съм доста суетен човек, разбира се, не стигам до крайности, защото не мисля, че пари, похарчени за коси, нокти и козметика, са най-добрата инвестиция, но дотолкова, доколкото смея да си го позволя, го правя, да... шопинг терапията ми включва повече мазила, отколкото парцалки, но от друга страна, се съгласявам и с Иви, защото установявам искреното й и прямо притеснение по въпроса... Честно казано, бих упрекнала Иви (дори не упрек, колкото както казва дядо Laughing един от моите идоли "другарска забележка") че фалш и суета са понятия, които не попадат в една категория... или поне според мен. Иви, ако последваш любовта си към философията, ще разбереш, че има понятия, които науката нарича противоречиви, и такива, които нарича противни. Противните са тези, които са различни, но за разлика от противоречивите не се отричат едно друго. Според мен "фалш" и "суета" са понятия, които не могат нито да се противопоставят, нито да попадат в една и съща категория като отрицателни за човека. Външният вид е първото нещо, което виждаме в човека срещу себе си и той (външния вид) отразява отношението на човека към самия него ... Това, че хората допускат да ги обземе фалшът, за който говорим, си е чисто простовата морална недостатъчност. Wink
Върнете се в началото Go down
биги
Редовен потребител
Редовен потребител
биги


Брой мнения : 94
Age : 32
Registration date : 28.11.2008

Фалш и суета - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фалш и суета   Фалш и суета - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 28, 2008 12:29 am

Аз пък искам да се включа, за да поясня, че се пише мерудия. Иначе давайте, давайте.
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Фалш и суета - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фалш и суета   Фалш и суета - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 28, 2008 12:37 pm

биги написа:
Аз пък искам да се включа, за да поясня, че се пише мерудия. Иначе давайте, давайте.

аххах... Прощавай, Ицо, никога не ми се е налагало да пиша тази дума, няма да се оправдавам, приемам критика Wink
Върнете се в началото Go down
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Фалш и суета - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фалш и суета   Фалш и суета - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 28, 2008 2:07 pm

Всичко много хубаво, ама като се сетя за Тони Стораро и ме избива на егати смеха... Laughing geek
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Фалш и суета - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фалш и суета   Фалш и суета - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 28, 2008 3:36 pm

Sword of Art написа:
Всичко много хубаво, ама като се сетя за Тони Стораро и ме избива на егати смеха... Laughing geek

Ами то си е за смях к'во да ти кажа Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
биги
Редовен потребител
Редовен потребител
биги


Брой мнения : 94
Age : 32
Registration date : 28.11.2008

Фалш и суета - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фалш и суета   Фалш и суета - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 28, 2008 6:10 pm

viks написа:
биги написа:
Аз пък искам да се включа, за да поясня, че се пише мерудия. Иначе давайте, давайте.

аххах... Прощавай, Ицо, никога не ми се е налагало да пиша тази дума, няма да се оправдавам, приемам критика Wink
Простена си, ако ти трябват още пояснения относно правилното изписване на подправки и билки - знаеш към кого да се обърнеш.
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Фалш и суета - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фалш и суета   Фалш и суета - Page 2 I_icon_minitimeВто Дек 30, 2008 6:22 pm

Хахах... да ви се похваля по тоя повод ... някои хора прекараха страхотни дни от ваканцията... 28, 29 и 30 ми минаха в провопис и правоговор в българския език ... пунктуация и глупости No На всичкото отгоре Йовков беше неизменно с мен ... няма как да се оплача ... 3 дни четох, четох, четох ... а скъпата ми баба имаше огромното желание да ходим да ми купувала рокля за бала Laughing съзнавайки кучешкия студ навън, понеже много й харесало колко уча (несъзнавайки, че бях под натиск) No
Върнете се в началото Go down
gimli
Администратор
Администратор
gimli


Брой мнения : 87
Age : 32
Registration date : 22.11.2008

Фалш и суета - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фалш и суета   Фалш и суета - Page 2 I_icon_minitimeВто Дек 30, 2008 8:39 pm

още офф Laughing :
е дано поне тези дни, прекарани в учене, да дадат резултати Smile
Върнете се в началото Go down
http://gpche-pravec.com/news.php
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Фалш и суета - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фалш и суета   Фалш и суета - Page 2 I_icon_minitimeСря Дек 31, 2008 3:19 am

Според мен вече дават Wink но слава Богу, няма да се притеснявам от мерУдии, копЪри, магдАнози, чУбрици, мАщерки ... и пр. благодарение на биги Wink
Върнете се в началото Go down
gimli
Администратор
Администратор
gimli


Брой мнения : 87
Age : 32
Registration date : 22.11.2008

Фалш и суета - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фалш и суета   Фалш и суета - Page 2 I_icon_minitimeСря Дек 31, 2008 11:33 am

леле аз си мислех, че имам добър правопис, но като се замисля за подправките...хмм май и аз ще имам нужда от помощ там Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://gpche-pravec.com/news.php
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Фалш и суета - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фалш и суета   Фалш и суета - Page 2 I_icon_minitimeСря Дек 31, 2008 1:01 pm

Биги се дръвчи, ама и той чат - пат допуска грешки... Laughing
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Фалш и суета - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фалш и суета   Фалш и суета - Page 2 I_icon_minitimeСря Дек 31, 2008 1:10 pm

Smile Никой не е безгрешен, важното е понякога човек освен да осъзнава грешките си, да ги признава Wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Фалш и суета - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фалш и суета   Фалш и суета - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Фалш и суета
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум :: LifeStyle :: "Говорилнята" ;-)-
Идете на: