ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум


 
ИндексГалерияПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Има ли място за различните в нашия свят?!

Go down 
+7
ВежливиятЛОС
gimli
Mario Stanchev
биги
Sword of Art
viks
Evie
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли място за различните в нашия свят?!   Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 01, 2009 11:51 pm

Специално за биги, който защитаваше тъмнокафявата клоака -
http://news.ibox.bg/news/id_967380789, [img][/img]Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 Mangali
Върнете се в началото Go down
gimli
Администратор
Администратор
gimli


Брой мнения : 87
Age : 32
Registration date : 22.11.2008

Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли място за различните в нашия свят?!   Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 02, 2009 1:00 pm

Пффф чудя се как да цензурирам поста си след като прочетох тази статия... Винаги съм се опитвал да проявявам толерантност, въпреки че съм имал доста неприятни случки с така наречените "роми". Но не може в една страна, която е членка на ЕС, законите да са различни за малцинствата и за нас, българите. Не, не искам да разграничавам българи, цигани, турци, евреи и така нататък. Но политическите партии правят какви ли не толеранси към малцинстата само и само, за да спечелят някой и друг глас на изборите. Не може да се говори за нетолерантност към циганите, когато самите те се делят и поругават българското знаме.
Върнете се в началото Go down
http://gpche-pravec.com/news.php
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли място за различните в нашия свят?!   Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 02, 2009 7:37 pm

Българското знаме е светиня! За него и с него са загивали немалко достойни българи! Неслучайно наше знаме никога не е падало в плен и ако някой боклук като тия мангали си позволи подобна гавра с българския национален флаг, смъртта е съвсем леко наказание. Толерантност ли?! Интеграция ли?! Ай, сиктир... Кур за тях!
Върнете се в началото Go down
биги
Редовен потребител
Редовен потребител
биги


Брой мнения : 94
Age : 32
Registration date : 28.11.2008

Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли място за различните в нашия свят?!   Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 I_icon_minitimeВто Яну 06, 2009 10:53 pm

аз ти говоря обективно, защото това бях страшно несъстоятелни обвинения, докато за гаврата с фалга визирате нашумелият преди около година случай в село Бояджик - това си е отделна работа - да, това е проругаване на флага и подлежи на съответното наказание, това за екзекуциите са глупости. И докато болшинството гледат на останалите по-големи етноси в държавата като на "тъмнокафява клоака", "резняци" и прочее ще се чудим защо има нетърпимост от всички страни. Стига сте мразили на баба ми хвърчилото. И не ме грее тази снимка, нито руският газ (второто за жалост не ме..) а снимката ти ме подсети за любимите ти руски футболни запалянковци: http://www.hardnutdvdandbooks.com/images/uploads/hooligan.JPG
Върнете се в началото Go down
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли място за различните в нашия свят?!   Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 I_icon_minitimeВто Яну 06, 2009 11:39 pm

Как иначе да гледаш на тая сган, Ицо? Не плащат данъци, не плащат ток, не работят, живеят на помощи и крадат, плющят се под път и над път, правят по 20 маймунки в къща?! И въпреки това никой не смее да им дръпне шалтера на тока, някои и подово отопление имат! Те харчат пари от джоба на майка ти и баща ти, от джоба на всички български данъкоплатци, след време и от нашите ще харчат. От друга страна - пробвано е да им се осигури образование... Ефект - нулев! Влизал ли си в ОУ "Васил Левски" в Ботевград? Тъпи, груби и уникално излишни...

А иначе, относно феновете, знаеш мнението ми - една борба... Wink

Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 P9288482

Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 P9288479

http://armeici1948.com/index.php?page=showGallery&news_id=159
Върнете се в началото Go down
биги
Редовен потребител
Редовен потребител
биги


Брой мнения : 94
Age : 32
Registration date : 28.11.2008

Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли място за различните в нашия свят?!   Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 07, 2009 3:55 pm

Борба за грешната кауза. Пък и защо те да са виновни - по примитивният си начин се възползват от бездържавието.
Върнете се в началото Go down
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли място за различните в нашия свят?!   Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 07, 2009 4:31 pm

Прав си - държавата е виновна за това, че навсякъде цари хаос, но това не променя факта, че панчугите просто са с по - висок процент сред кражбите, изнасилванията, убийствата, соц. помощите и т.н. Боклукът си е боклук!
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли място за различните в нашия свят?!   Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 09, 2009 1:20 pm

Боклукът си е боклук, но какво може да се очаква ? Може ли боклук да отгледа човек ? No Естествено, че едно циганче на 4 годинки дето проси стотинки, пуши и т.н. не съзнава какво прави! Знае само, че ако не изпроси достатъчно, ще яде бой, нали ? Постепенно в развитието си (или по-точно физиологично израстване,но душевна деградация) то е научило само това, което се е изисквало от него дотогава... с течение на годините това е превръща в начин на живот, хлапето се превръща в същество, неосъзнаващо кое е добро и кое - зло ... човек без приоритети - безполезен, с две думи - паразит ! Затова наистина обвинението, което човек, може да отправи към циганин, винаги е на принципа "всички под общ знаменател" ...
Все пак, индивидът не може да избира своите родители, произход и пр., поради тази причина не е честно да бъде обвиняван за това, защото това е неговата съдба... Нима това, с което хората са откърмени не е втълпено в самите тях като правилно ? Естествено, че е ... Но ако човек реши, да оспорва дали крушата пада или не по-далеч от дървото, то той заслужава своят шанс да го направи... Ясно е, че няма цяло едно обшество цигани да щракне с пръсти и да се промени, не ги защитавам, но първо сме хора, после сме различни !
Върнете се в началото Go down
Evie
Редовен потребител
Редовен потребител
Evie


Брой мнения : 130
Age : 32
Местожителство : Reality
Registration date : 27.11.2008

Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли място за различните в нашия свят?!   Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 09, 2009 3:04 pm

Съгласна съм с Вики. А не мислите ли, че темата прекалено много се разпростря само в една посока? Май ще е по-добре да променим заглавието.
Върнете се в началото Go down
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли място за различните в нашия свят?!   Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 09, 2009 3:21 pm

Или ние с биги да спрем, да ни се изтрият мненията и толкова... Съжалявам за offtopic - а... и близо 2 - те страници флъд...
Върнете се в началото Go down
Evie
Редовен потребител
Редовен потребител
Evie


Брой мнения : 130
Age : 32
Местожителство : Reality
Registration date : 27.11.2008

Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли място за различните в нашия свят?!   Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 09, 2009 3:47 pm

Точно затова темата е в говорилнята, за да може всеки да си пише каквото иска. Ще ми се обаче да не обсъждаме само циганите. Споделете, например, познавате ли хора с някакви физически недъзи и пречка ли е това в общуването ви с тях.
Върнете се в началото Go down
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли място за различните в нашия свят?!   Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 09, 2009 4:43 pm

Мен ме е изпитвала за сертификат едноръка учителка... Разбрах го чак в края, когато се почеса с отрязаната ръка, незнайно защо... Изненадах се, но определено нямам проблем с такива неща...
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли място за различните в нашия свят?!   Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 09, 2009 6:24 pm

Румба, и мен тя ме изпитва ! И понеже знам колко спечени бяха хора от групата ми тогава, които трябваше да влязат след мен, просто излязох и за минутата, с която разполагах преди да влязат те, за да дам съвет, казах : "да знаете, че жената е едноръка, да не вземете да се вторачите и да провалите изпита !" ... Като се замисли човек, то не е приятно, но е нормално ... ама знае ли ги човек как биха реагирали ... пусти ингилизци Wink
Върнете се в началото Go down
Evie
Редовен потребител
Редовен потребител
Evie


Брой мнения : 130
Age : 32
Местожителство : Reality
Registration date : 27.11.2008

Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли място за различните в нашия свят?!   Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 09, 2009 9:02 pm

Браво, поздравявам ви и двамата! Не знам дали аз бих могла да запазя самообладание в такъв момент. Сигурно не бих се вторачила в жената, а напротив - не бих я погледнала повече, за да не я обидя взирайки се в нея. Ама това би било един вид различно отношение... Определено не мисля, че бих могла да се държа естествено в подобен случай, а като се знам на изпити колко съм притеснена и как гледам в земята или през прозореца, не искам да се представям какво впечатление бих оставила. Neutral
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли място за различните в нашия свят?!   Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 09, 2009 9:30 pm

хахах... аз пък в стремежа си да убедя тези срещу мен колко съм спокойна на устен изпит, се хиля като ряпа Laughing Laughing Laughing все едно съм отишла да се черпим Laughing
Върнете се в началото Go down
ВежливиятЛОС
Нов потребител
Нов потребител
ВежливиятЛОС


Брой мнения : 4
Age : 67
Registration date : 13.01.2009

Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли място за различните в нашия свят?!   Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 I_icon_minitimeВто Яну 13, 2009 9:33 pm

Никога различните хора не тря се толерират.Сички такива на гилотината...директно...с още хиляди цигани.Мнение различно от мойто не съществува...да го духате!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли място за различните в нашия свят?!   Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 14, 2009 5:23 pm

Марш бе, лепилар!
Върнете се в началото Go down
Neo
Сеньор
Сеньор
Neo


Брой мнения : 176
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 23.11.2008

Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли място за различните в нашия свят?!   Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 14, 2009 5:44 pm

Абе остави го. Все още е по-вежлив от хората дето се обаждат на Вучков... пфффф
Върнете се в началото Go down
ВежливиятЛОС
Нов потребител
Нов потребител
ВежливиятЛОС


Брой мнения : 4
Age : 67
Registration date : 13.01.2009

Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли място за различните в нашия свят?!   Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 14, 2009 6:11 pm

Sword of Art написа:
Марш бе, лепилар!

Заври си меча в дебелия гъз
Върнете се в началото Go down
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли място за различните в нашия свят?!   Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 14, 2009 6:32 pm

Ако искаш ела утре да ти го завра на тебе, а?
Върнете се в началото Go down
ВежливиятЛОС
Нов потребител
Нов потребител
ВежливиятЛОС


Брой мнения : 4
Age : 67
Registration date : 13.01.2009

Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли място за различните в нашия свят?!   Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 14, 2009 6:47 pm

Завирач...
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли място за различните в нашия свят?!   Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 14, 2009 6:49 pm

ВежливиятЛОС написа:
Завирач...

По-добре да си завирач, отколкото да ти го завират, с извинение, че се намесвам Wink
Върнете се в началото Go down
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли място за различните в нашия свят?!   Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 19, 2009 3:15 pm

Ей, като видите кретени, лосове, бобри и тям подобни какво ви пречи да им шибнете един бан и да предпазите форума от спам?
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли място за различните в нашия свят?!   Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 02, 2009 11:02 pm

Проблемът е, че се кашират навсякъде ... което е твърде необятно за предприемане на превантивни мерки Laughing
Върнете се в началото Go down
Computer
Напреднал потребител
Напреднал потребител
Computer


Брой мнения : 41
Age : 62
Registration date : 28.11.2008

Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли място за различните в нашия свят?!   Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 I_icon_minitimeНед Фев 08, 2009 5:35 pm

ааа различните ли ем погледнете малко по надоло .... Smile

Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 44918988d4

/

Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 Cropped_850a0dade444b3dcf2ff748ebd801f74c03afd2a

и ето какво трябва да стане с различните .............................................
->>>> http://www.novini.bg/storage/3/283/cropped_850a0dade444b3dcf2ff748ebd801f74c03afd2a.jpg
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли място за различните в нашия свят?!   Има ли място за различните в нашия свят?! - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Има ли място за различните в нашия свят?!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум :: LifeStyle :: "Говорилнята" ;-)-
Идете на: