ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум


 
ИндексГалерияПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Анти-Чалгизъм

Go down 
+3
Sword of Art
Evie
Neo
7 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Neo
Сеньор
Сеньор
Neo


Брой мнения : 176
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 23.11.2008

Анти-Чалгизъм Empty
ПисанеЗаглавие: Анти-Чалгизъм   Анти-Чалгизъм I_icon_minitimeЧет Май 21, 2009 3:33 pm

След като обсъдихме комунизма и национализма, не можем да пропуснем още една "болест", която засяга 90% от простата част на населението. След края на, поредполагам, краткия диспут, може да се организираме в една анти-чалга организация. lol!


(иии да наистина няма какво да правя)
Върнете се в началото Go down
Evie
Редовен потребител
Редовен потребител
Evie


Брой мнения : 130
Age : 32
Местожителство : Reality
Registration date : 27.11.2008

Анти-Чалгизъм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Чалгизъм   Анти-Чалгизъм I_icon_minitimeЧет Май 21, 2009 4:26 pm

А останалите 10% от простата част на населението какво слуша? Laughing
Върнете се в началото Go down
Neo
Сеньор
Сеньор
Neo


Брой мнения : 176
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 23.11.2008

Анти-Чалгизъм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Чалгизъм   Анти-Чалгизъм I_icon_minitimeЧет Май 21, 2009 4:36 pm

Това е интересен въпрос. Вероятно нещо от рода на дет метъл. Не че аз не съм слушал де :Д lol! Дори предпочитам да пия на дет метъл отколкото на чалга. Чалгата била за купон моля ти се.
Върнете се в началото Go down
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Анти-Чалгизъм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Чалгизъм   Анти-Чалгизъм I_icon_minitimeПет Май 22, 2009 1:14 am

К*р за чалгата! Два за Пашата!!!
Върнете се в началото Go down
Evie
Редовен потребител
Редовен потребител
Evie


Брой мнения : 130
Age : 32
Местожителство : Reality
Registration date : 27.11.2008

Анти-Чалгизъм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Чалгизъм   Анти-Чалгизъм I_icon_minitimeПет Май 22, 2009 12:07 pm

Не виждам какво толкова ви пречат чалгарите. Shocked Не че нещо, ама във въпросната "Паша" ме посрещат много по-добре, отколкото в "Сините дънки". Всеки път, когато отида в рок клуба, се чувствам не на място (и то не заради музиката, а заради хората)! silent Нужно ли е да го има това тъпо разделение?!
Върнете се в началото Go down
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Анти-Чалгизъм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Чалгизъм   Анти-Чалгизъм I_icon_minitimeПет Май 22, 2009 12:38 pm

Абсолютно! Иначе, аз се чувствах по същия начин двата пъти, когато ходих в мизерната Паша... И двата пъти заради класа си държа да подчертая!
Върнете се в началото Go down
Neo
Сеньор
Сеньор
Neo


Брой мнения : 176
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 23.11.2008

Анти-Чалгизъм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Чалгизъм   Анти-Чалгизъм I_icon_minitimeПет Май 22, 2009 3:05 pm

Аз пък заради класа си отидох в пещерата пускаха само чалга. Добре че се намерихме няколко човека та си поръчахме 2-3 други песни...
А в пашата няма да стъпя. И Иве в сините дънки може да те посрещат малко така, заради външния вид. Обличаш се подобно на момиченцата дето всеки ден са в пашата. Разбираш на къде бия... А момчетата и момичетата от "Сините дънки" ще ги извиняваш, нали знаеш приказката: "По външния вид посрещат, по ума изпращат."
Върнете се в началото Go down
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Анти-Чалгизъм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Чалгизъм   Анти-Чалгизъм I_icon_minitimeПет Май 22, 2009 5:09 pm

Я ти по - леко с тона... Момичето не ти е направило нищо!
Върнете се в началото Go down
Neo
Сеньор
Сеньор
Neo


Брой мнения : 176
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 23.11.2008

Анти-Чалгизъм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Чалгизъм   Анти-Чалгизъм I_icon_minitimeПет Май 22, 2009 6:14 pm

Е че аз какво съм му казал на момичето, другарю Христов?
Върнете се в началото Go down
^DiE_MaErChEnHaFtE^
Напреднал потребител
Напреднал потребител
^DiE_MaErChEnHaFtE^


Брой мнения : 75
Age : 32
Местожителство : Ботевград
Registration date : 01.12.2008

Анти-Чалгизъм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Чалгизъм   Анти-Чалгизъм I_icon_minitimeПет Май 22, 2009 7:00 pm

Сигурна съм, че е страхотно да водите подобни безсмислени и леко казано въздухарски дискусии, но смятам, че звучите чисто и просто тесногръдо. Оставете хората да живеят, както намерят за добре! Като сте такива културтрегери, защо не вземете да се порадвате на мноооогото, което сте, и малкото, което са останалите? И аз в рок-клуба не се чувствам на място - може би защото на мен лично ми прилича на дупка,въпреки предпочитанията ми към музиката, която се пуска там. И освен това - не е необходимо да си развлечен и несресан, за да харесваш музика, различна от чалгата. Намерете си нещо по-полезно и креативно, с което да си губите времето : плетете гривнички, опитайте се да поставите нов рекорд за продължително гледане на слънцето, позяпайте в една точка за известно време, ако искате........просто спрете да гледате в паницата на другите и да пускате такива смехотворни теми, защото по-просташки от чалгата е този злостно-клюкарски маниер!
Върнете се в началото Go down
Evie
Редовен потребител
Редовен потребител
Evie


Брой мнения : 130
Age : 32
Местожителство : Reality
Registration date : 27.11.2008

Анти-Чалгизъм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Чалгизъм   Анти-Чалгизъм I_icon_minitimeПет Май 22, 2009 8:02 pm

Само не ми стана ясно какво ми има на външния вид? Да не би да искаш да кажеш, че ходя прекалено разголена или наклепотена? И остави ме мен... Много неприятно ми стана, когато Ваня пееше там и всички се държаха толкова невъзпитано, че няма накъде повече. Не ми го побира акъла! Дори да не пее идеално, все пак е събрала смелост да излезе пред всички и мисля, че заслужава поне малко уважение. И само да спомена, че си беше облечена прилично, но проблемът беше, че е различна! Сигурно, ако беше "развлечена и несресана" и стоеше като пън, дори да пееше по-зле, щяха да са възхитени. ХА-ХА-ХА
Върнете се в началото Go down
Neo
Сеньор
Сеньор
Neo


Брой мнения : 176
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 23.11.2008

Анти-Чалгизъм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Чалгизъм   Анти-Чалгизъм I_icon_minitimeПет Май 22, 2009 9:24 pm

Е че казал ли съм че ти има нещо на външния вид? Колкото и да съжелява "пубера" в мен, аз нито веднъж не си спомням да съм ти видял голото кръстче или да съм преценил че си с много грим... А ти си ми разказвала какво е ставало като Ваня е пяла, ама съм забравил. Не си спомням какво е ставало, но сега момичето си пее редовно на караоке вечерите пък и не само тя...


Иииии Ради рок клуба може да е дупка но е единствената дупка в Ботевград, в която с ръка на сърцето мога да кажа че обичам да се завирам.
Върнете се в началото Go down
^DiE_MaErChEnHaFtE^
Напреднал потребител
Напреднал потребител
^DiE_MaErChEnHaFtE^


Брой мнения : 75
Age : 32
Местожителство : Ботевград
Registration date : 01.12.2008

Анти-Чалгизъм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Чалгизъм   Анти-Чалгизъм I_icon_minitimeСъб Май 23, 2009 8:10 am

След като дупките ти харесват - завирай си се...
Върнете се в началото Go down
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Анти-Чалгизъм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Чалгизъм   Анти-Чалгизъм I_icon_minitimeСъб Май 23, 2009 10:46 am

Брей, много елитарни станахме нещо...
Върнете се в началото Go down
^DiE_MaErChEnHaFtE^
Напреднал потребител
Напреднал потребител
^DiE_MaErChEnHaFtE^


Брой мнения : 75
Age : 32
Местожителство : Ботевград
Registration date : 01.12.2008

Анти-Чалгизъм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Чалгизъм   Анти-Чалгизъм I_icon_minitimeСъб Май 23, 2009 1:34 pm

Поне не се превземаме......
Върнете се в началото Go down
Neo
Сеньор
Сеньор
Neo


Брой мнения : 176
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 23.11.2008

Анти-Чалгизъм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Чалгизъм   Анти-Чалгизъм I_icon_minitimeСъб Май 23, 2009 3:46 pm

Няма нищо по-хубаво от тая дупка Радинке, така че ще си вися там колкото си искам lol!
Върнете се в началото Go down
^DiE_MaErChEnHaFtE^
Напреднал потребител
Напреднал потребител
^DiE_MaErChEnHaFtE^


Брой мнения : 75
Age : 32
Местожителство : Ботевград
Registration date : 01.12.2008

Анти-Чалгизъм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Чалгизъм   Анти-Чалгизъм I_icon_minitimeСъб Май 23, 2009 6:52 pm

Не те и спирам, Искренчо - за разлика от теб не оригиналнича с тема "Анти-Рок-Клуб" Wink
Върнете се в началото Go down
Neo
Сеньор
Сеньор
Neo


Брой мнения : 176
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 23.11.2008

Анти-Чалгизъм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Чалгизъм   Анти-Чалгизъм I_icon_minitimeСъб Май 23, 2009 7:10 pm

Е аз не оригиналнича миличка. Толкова е оригинално да плюеш чалгата и да хвалиш рок клуба че нямам думи. Просто изразявам чисто субективното си и пристрастно мнение. lol! Keep rocking! cheers
Върнете се в началото Go down
^DiE_MaErChEnHaFtE^
Напреднал потребител
Напреднал потребител
^DiE_MaErChEnHaFtE^


Брой мнения : 75
Age : 32
Местожителство : Ботевград
Registration date : 01.12.2008

Анти-Чалгизъм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Чалгизъм   Анти-Чалгизъм I_icon_minitimeСъб Май 23, 2009 7:17 pm

Именно - не ти се получи.
А моят съвет - следващия път нека темата да е "про-рок", а не "анти-чалга". Тогава смисълът е същия, но не съвсем. Не критикувайте вкусовете на хората и не бъдете злобни.......всеки прави своя избор и това, че някой слуша чалга, не го прави автоматично боклук или нещо по-непълноценно от останалите.
Върнете се в началото Go down
Neo
Сеньор
Сеньор
Neo


Брой мнения : 176
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 23.11.2008

Анти-Чалгизъм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Чалгизъм   Анти-Чалгизъм I_icon_minitimeСъб Май 23, 2009 7:26 pm

Винаги когато съм критикувал съм имал в предвид тъпите индивиди. bounce
Върнете се в началото Go down
^DiE_MaErChEnHaFtE^
Напреднал потребител
Напреднал потребител
^DiE_MaErChEnHaFtE^


Брой мнения : 75
Age : 32
Местожителство : Ботевград
Registration date : 01.12.2008

Анти-Чалгизъм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Чалгизъм   Анти-Чалгизъм I_icon_minitimeСъб Май 23, 2009 7:41 pm

АМА ТО ИМА И МЕТЪЛИ ТЪПИ ИНДИВИДИ!!! Или си тъп, или не си - музиката не допринася за което. Тя просто е знак кой колко взискателен е към това, което слуша и какви са настроението и предпочитанията му към инструменти, мелодия, текст и т.н.
Върнете се в началото Go down
Geralt of Rivia
Редовен потребител
Редовен потребител
Geralt of Rivia


Брой мнения : 101
Age : 29
Registration date : 27.11.2008

Анти-Чалгизъм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Чалгизъм   Анти-Чалгизъм I_icon_minitimeНед Май 24, 2009 12:00 am

^DiE_MaErChEnHaFtE^ написа:
АМА ТО ИМА И МЕТЪЛИ ТЪПИ ИНДИВИДИ!!! Или си тъп, или не си - музиката не допринася за което. Тя просто е знак кой колко взискателен е към това, което слуша и какви са настроението и предпочитанията му към инструменти, мелодия, текст и т.н.

Не мислех, че и ти делиш музиката на метъл и чалга. Има много други стилове, които се различават един от друг доста. Все пак повечето тъпи индивиди слушат чалга...
Върнете се в началото Go down
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Анти-Чалгизъм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Чалгизъм   Анти-Чалгизъм I_icon_minitimeНед Май 24, 2009 1:24 am

К*р за Уески, два за чалгата! Севера на кафево...
Върнете се в началото Go down
^DiE_MaErChEnHaFtE^
Напреднал потребител
Напреднал потребител
^DiE_MaErChEnHaFtE^


Брой мнения : 75
Age : 32
Местожителство : Ботевград
Registration date : 01.12.2008

Анти-Чалгизъм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Чалгизъм   Анти-Чалгизъм I_icon_minitimeНед Май 24, 2009 6:58 am

Geralt of Rivia написа:
^DiE_MaErChEnHaFtE^ написа:
АМА ТО ИМА И МЕТЪЛИ ТЪПИ ИНДИВИДИ!!! Или си тъп, или не си - музиката не допринася за което. Тя просто е знак кой колко взискателен е към това, което слуша и какви са настроението и предпочитанията му към инструменти, мелодия, текст и т.н.

Не мислех, че и ти делиш музиката на метъл и чалга. Има много други стилове, които се различават един от друг доста. Все пак повечето тъпи индивиди слушат чалга...


Не се изказвай неподготвен - виж постът около какво се върти и после пак пускай коментари.
Върнете се в началото Go down
Geralt of Rivia
Редовен потребител
Редовен потребител
Geralt of Rivia


Брой мнения : 101
Age : 29
Registration date : 27.11.2008

Анти-Чалгизъм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Чалгизъм   Анти-Чалгизъм I_icon_minitimeНед Май 24, 2009 10:57 am

^DiE_MaErChEnHaFtE^ написа:
Geralt of Rivia написа:
^DiE_MaErChEnHaFtE^ написа:
АМА ТО ИМА И МЕТЪЛИ ТЪПИ ИНДИВИДИ!!! Или си тъп, или не си - музиката не допринася за което. Тя просто е знак кой колко взискателен е към това, което слуша и какви са настроението и предпочитанията му към инструменти, мелодия, текст и т.н.

Не мислех, че и ти делиш музиката на метъл и чалга. Има много други стилове, които се различават един от друг доста. Все пак повечето тъпи индивиди слушат чалга...


Не се изказвай неподготвен - виж постът около какво се върти и после пак пускай коментари.

Върти се около рок и чалга, а не чалга и метъл...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Анти-Чалгизъм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Чалгизъм   Анти-Чалгизъм I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Анти-Чалгизъм
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум :: LifeStyle :: Политика и общество-
Идете на: