ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум


 
ИндексГалерияПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Клас ли ... ?

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Клас ли ... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Клас ли ... ?   Клас ли ... ? I_icon_minitimeВто Мар 31, 2009 11:09 pm

[К]олко задружни всъщност сте ?
[Л]иберални ли сте един към друг ?
[А]мбицията преминава ли в егоизъм ?
[С]плотен ли е екипът ви ?

Какво прави класът - клас? Как се взимат решенията? В какви взаимоотношения сте? Колко често сте заедно извън училище? Кое предпочитате : вие да имате 5, а другарчето - 3, или вие - 6, а другарчето - 2, дотам, докъде зависи от вас Smile
Върнете се в началото Go down
Evie
Редовен потребител
Редовен потребител
Evie


Брой мнения : 130
Age : 32
Местожителство : Reality
Registration date : 27.11.2008

Клас ли ... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клас ли ... ?   Клас ли ... ? I_icon_minitimeСря Апр 01, 2009 1:04 pm

Според мен е много трудно повече от 6-7 човека да бъдат сплотени. Затова ми е невъзможно да си представя задружен клас. Все пак всеки има различен характер, който не може да пасне на останалите 20 и нещо...
Извън училище се срещам с по-близките ми съученици, с останалите дори в училище рядко си разменяме по някоя друга дума. Честно казано, не се чувствам длъжна да харесвам всички и да общувам с всички. Какво като сме в един клас? По тази логика трябва да харесвам всичките си съседи, учители, след време колеги... Абсурдно ми се струва.
Това за оценките е относително. Зависи дали другарчето има навик други да му изкарват 3-ките. В такъв случай съм егоист и си гледам първо моята оценка. Ако е инцидентно, готова съм да помогна.
Върнете се в началото Go down
 
Клас ли ... ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Изпращането на 12 клас - снимки

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум :: Училищен живот :: Учениците-
Идете на: