ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум


 
ИндексГалерияПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Пеете ли си под душа?

Go down 
+6
Omnipotence
Evie
viks
gimli
биги
frosch
10 posters
АвторСъобщение
frosch
Напреднал потребител
Напреднал потребител
frosch


Брой мнения : 71
Age : 31
Registration date : 28.11.2008

Пеете ли си под душа? Empty
ПисанеЗаглавие: Пеете ли си под душа?   Пеете ли си под душа? I_icon_minitimeСря Мар 11, 2009 11:12 pm

Пеете ли си под душа?

Интересно ми е това явление масово ли е или се среща при малцина?Аз най-често си пея под душа, особено като съм сама у дома.Веднъж даже съседита ми скандираха.Мда, точно така... умрях от срам Laughing
Върнете се в началото Go down
биги
Редовен потребител
Редовен потребител
биги


Брой мнения : 94
Age : 32
Registration date : 28.11.2008

Пеете ли си под душа? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пеете ли си под душа?   Пеете ли си под душа? I_icon_minitimeСря Мар 11, 2009 11:19 pm

Не, но пък там се мокря, обилно. Че и слушам обикновено музика, а ако намеря непромуками слушалки и калъфче за ipod, би станало супер.
Върнете се в началото Go down
frosch
Напреднал потребител
Напреднал потребител
frosch


Брой мнения : 71
Age : 31
Registration date : 28.11.2008

Пеете ли си под душа? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пеете ли си под душа?   Пеете ли си под душа? I_icon_minitimeСря Мар 11, 2009 11:22 pm

биги написа:
Не, но пък там се мокря, обилно. Че и слушам обикновено музика, а ако намеря непромуками слушалки и калъфче за ipod, би станало супер.
Винаги съм си мечтала за някаква саунд баня Neutral Комшиите си направиха.Мразя ги.
Върнете се в началото Go down
gimli
Администратор
Администратор
gimli


Брой мнения : 87
Age : 32
Registration date : 22.11.2008

Пеете ли си под душа? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пеете ли си под душа?   Пеете ли си под душа? I_icon_minitimeСря Мар 11, 2009 11:45 pm

бе аз ако си пея в банята, съседите ще ме изселят, каквито музикални данни притежавам... Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://gpche-pravec.com/news.php
биги
Редовен потребител
Редовен потребител
биги


Брой мнения : 94
Age : 32
Registration date : 28.11.2008

Пеете ли си под душа? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пеете ли си под душа?   Пеете ли си под душа? I_icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 10:03 pm

frosch написа:
биги написа:
Не, но пък там се мокря, обилно. Че и слушам обикновено музика, а ако намеря непромуками слушалки и калъфче за ipod, би станало супер.
Винаги съм си мечтала за някаква саунд баня Neutral Комшиите си направиха.Мразя ги.
Какво това саунд баня? Римска, турска, чувал съм, ама тази ме озадачава.
Върнете се в началото Go down
frosch
Напреднал потребител
Напреднал потребител
frosch


Брой мнения : 71
Age : 31
Registration date : 28.11.2008

Пеете ли си под душа? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пеете ли си под душа?   Пеете ли си под душа? I_icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 10:07 pm

Саунд баня е мой термин Laughing Иначе е просто баня с колонки в стената, може и радио да си пускаш. Wink Абе както и да го гледам яко ми изглежда.Ще си уредя някоя баня там, задължително.
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Пеете ли си под душа? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пеете ли си под душа?   Пеете ли си под душа? I_icon_minitimeВто Мар 17, 2009 12:02 am

Аз си припявам редовно под душа Smile Обаче, понякога усещам как някой от нашите се е прибрал, а аз съм във фурията си Very Happy затова напоследък не си давам много волности Very Happy:D:D принципно ... не знам защо, обаче имам страшна "сценична" треска, която обаче повече се изразява в присъствието на определени хора, особено ако са ми по-близки и по-малко като брой ... затова вкъщи си позволявам да се "развихрям" само когато няма никой Razz
Върнете се в началото Go down
Evie
Редовен потребител
Редовен потребител
Evie


Брой мнения : 130
Age : 32
Местожителство : Reality
Registration date : 27.11.2008

Пеете ли си под душа? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пеете ли си под душа?   Пеете ли си под душа? I_icon_minitimeСря Мар 18, 2009 1:00 am

Като че ли наскоро не съм пяла никъде Rolling Eyes Май е и по-добре... Very Happy
Върнете се в началото Go down
Omnipotence
Нов потребител
Нов потребител
Omnipotence


Брой мнения : 24
Age : 32
Registration date : 27.11.2008

Пеете ли си под душа? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пеете ли си под душа?   Пеете ли си под душа? I_icon_minitimeСря Мар 18, 2009 11:00 pm

пея си, разбира сеSmile
Върнете се в началото Go down
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Пеете ли си под душа? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пеете ли си под душа?   Пеете ли си под душа? I_icon_minitimeЧет Мар 19, 2009 12:22 am

Пея си песни на ЦСКА и скачам здраво... Досега имам един счупен душ... Cool
Върнете се в началото Go down
Neo
Сеньор
Сеньор
Neo


Брой мнения : 176
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 23.11.2008

Пеете ли си под душа? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пеете ли си под душа?   Пеете ли си под душа? I_icon_minitimeЧет Мар 19, 2009 8:59 am

Откачалка...
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Пеете ли си под душа? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пеете ли си под душа?   Пеете ли си под душа? I_icon_minitimeПет Мар 20, 2009 5:09 pm

Sword of Art написа:
Пея си песни на ЦСКА и скачам здраво... Досега имам един счупен душ... Cool

а теракотът как е ? Very Happy и... друго запитване ... не се ли пързаля като скачаш ? Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
^DiE_MaErChEnHaFtE^
Напреднал потребител
Напреднал потребител
^DiE_MaErChEnHaFtE^


Брой мнения : 75
Age : 32
Местожителство : Ботевград
Registration date : 01.12.2008

Пеете ли си под душа? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пеете ли си под душа?   Пеете ли си под душа? I_icon_minitimeПет Мар 20, 2009 6:00 pm

............стига да ползва сапун, шампоан или нещо от рода, може и да му хлъзга. в друг случай няма място за притеснение Laughing
Върнете се в началото Go down
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Пеете ли си под душа? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пеете ли си под душа?   Пеете ли си под душа? I_icon_minitimeПет Мар 20, 2009 7:16 pm

Падал съм... А веднъж и комшийката дойде да ми звъни на вратата... А аз излизам по халат тъкмо...
Върнете се в началото Go down
Shpionka_F
Редовен потребител
Редовен потребител
Shpionka_F


Брой мнения : 100
Age : 29
Местожителство : Ботевград
Registration date : 06.12.2008

Пеете ли си под душа? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пеете ли си под душа?   Пеете ли си под душа? I_icon_minitimeСъб Май 23, 2009 2:45 pm

общо взето пея под душа, да.....в 90% от случаите не знам текста на песента, която "изпълнявам", затова си измислям нова.....
Любимият ми номер е да запея малко по силно и майка ми да дойде пред вратата на банята да ме пита, дали съм й говорела на нея....
Върнете се в началото Go down
http://www.vassilena.com
Sponsored content





Пеете ли си под душа? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пеете ли си под душа?   Пеете ли си под душа? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пеете ли си под душа?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум :: LifeStyle :: Анкети-
Идете на: