ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум


 
ИндексГалерияПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Призив за помощ!

Go down 
+4
krisitsk
butty
Neo
dittooo
8 posters
АвторСъобщение
dittooo
Модератор
Модератор
dittooo


Брой мнения : 21
Age : 32
Местожителство : Автономно Кралство Врачеш
Registration date : 23.11.2008

Призив за помощ! Empty
ПисанеЗаглавие: Призив за помощ!   Призив за помощ! I_icon_minitimeСря Ное 26, 2008 8:04 pm

Здравейте! Имам нужда от малко "професионална" помощ. Въпросът ми е дали някой може да ми каже заглавие на някоя книга на английски език. Условие е книгата да не е безбожно дълга, да е достъпна като съдържание (фентъзи, тийнроманче или нещо подобно, но не и свързана с политика). Тя трябва да е достъпна, защото след това ще се обсъжда в час по английски. И така, тъй като не съм запознат в тази област, моля за помощ. bom Очаквам привлекателни заглавия...

Р.S. Вярвам, че темата ще е полезна и интересна и за други потребители... Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://dittooo.deviantart.com/gallery/
Neo
Сеньор
Сеньор
Neo


Брой мнения : 176
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 23.11.2008

Призив за помощ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призив за помощ!   Призив за помощ! I_icon_minitimeСря Ное 26, 2008 8:09 pm

Политика не те устройва много, много а? Ама е и дълга...
Върнете се в началото Go down
butty
Редовен потребител
Редовен потребител
butty


Брой мнения : 89
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 28.11.2008

Призив за помощ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призив за помощ!   Призив за помощ! I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 3:05 pm

Паци, има страшно много книги на английски, които са достъпни, не са трудни и са страшно интересни Razz Последната, която аз прочетох, е на Агата Кристи- "Crooked House" (криминалка, както може да се предположи Laughing ) Не е много дълга- 200-300 страници с големи букви Very Happy Ако се заинтересуваш мога да ти я дам Wink
Саша 12а
Върнете се в началото Go down
dittooo
Модератор
Модератор
dittooo


Брой мнения : 21
Age : 32
Местожителство : Автономно Кралство Врачеш
Registration date : 23.11.2008

Призив за помощ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призив за помощ!   Призив за помощ! I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 5:00 pm

Мерси много, Саше! Ще я прегледам в нета и ще си помисля... Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://dittooo.deviantart.com/gallery/
krisitsk
Нов потребител
Нов потребител
krisitsk


Брой мнения : 15
Age : 32
Местожителство : Ботевград
Registration date : 25.11.2008

Призив за помощ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призив за помощ!   Призив за помощ! I_icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 5:52 pm

Пацинка мога да ти дам и белия зъб ако искаш.
Върнете се в началото Go down
Omnipotence
Нов потребител
Нов потребител
Omnipotence


Брой мнения : 24
Age : 32
Registration date : 27.11.2008

Призив за помощ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призив за помощ!   Призив за помощ! I_icon_minitimeНед Ное 30, 2008 1:05 pm

Аз ще ти дам една много интересна Smile "The Citadel". Много е интересна. Четох я една зимна ваканция преди 1-2 години. Мисля дори, че я има в български вариант. Аз я имам адаптиран вариант и не е дълга Smile
Върнете се в началото Go down
Milena^11a
Нов потребител
Нов потребител
Milena^11a


Брой мнения : 5
Age : 32
Registration date : 07.12.2008

Призив за помощ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призив за помощ!   Призив за помощ! I_icon_minitimeСря Дек 10, 2008 11:00 pm

Аз също имам Агата Кристи :Ь - Devil under the sun
Върнете се в началото Go down
Computer
Напреднал потребител
Напреднал потребител
Computer


Брой мнения : 41
Age : 62
Registration date : 28.11.2008

Призив за помощ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призив за помощ!   Призив за помощ! I_icon_minitimeПет Юли 31, 2009 11:58 am

dittooo написа:
Здравейте! Имам нужда от малко "професионална" помощ. Въпросът ми е дали някой може да ми каже заглавие на някоя книга на английски език. Условие е книгата да не е безбожно дълга, да е достъпна като съдържание (фентъзи, тийнроманче или нещо подобно, но не и свързана с политика). Тя трябва да е достъпна, защото след това ще се обсъжда в час по английски. И така, тъй като не съм запознат в тази област, моля за помощ. bom Очаквам привлекателни заглавия...

Р.S. Вярвам, че темата ще е полезна и интересна и за други потребители... Very Happy Very Happy Very Happy

еи китаец ше те е*а в шипара тебе ... здуиляк !@
Върнете се в началото Go down
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Призив за помощ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призив за помощ!   Призив за помощ! I_icon_minitimeНед Авг 02, 2009 10:42 pm

Защо пишеш в тая тема, като през живота си книга не си хващал? По принцип неграмотните педери като теб бягат надалеч от писмо и четмо... Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Призив за помощ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призив за помощ!   Призив за помощ! I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Призив за помощ!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум :: LifeStyle :: Книги, вестници, списания-
Идете на: