ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум


 
ИндексГалерияПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Ние ви обичаме, обичайте се и вие ...

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Ние ви обичаме, обичайте се и вие ... Empty
ПисанеЗаглавие: Ние ви обичаме, обичайте се и вие ...   Ние ви обичаме, обичайте се и вие ... I_icon_minitimeСря Фев 11, 2009 12:29 pm

Как мислите да отбележите празника на Св. Валентин ? Колебаете ли се вече как да изненадате половинката си или изпадате в паническа депресия от факта, че сте си самички и се оправдавате, че поради националистически принципи ще празнувате Трифон Зарезан ... Айде стига... Цял месец ли ? Laughing Мислите ли, че би трябвало на Св. Валентин да правите нещо специално или просто ви е достатъчно да сте заедно с любимия човек ? Ако имате по-ексцентрични и необикновени идеи за подаръци, можете да ги споделите, ако пък търсите идеи, също може да се обърнете към темичката I love you
Върнете се в началото Go down
биги
Редовен потребител
Редовен потребител
биги


Брой мнения : 94
Age : 32
Registration date : 28.11.2008

Ние ви обичаме, обичайте се и вие ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ние ви обичаме, обичайте се и вие ...   Ние ви обичаме, обичайте се и вие ... I_icon_minitimeСря Фев 11, 2009 9:57 pm

Защо въобще трябва да празнуваме нещо?
Върнете се в началото Go down
Joker
Редовен потребител
Редовен потребител
avatar


Брой мнения : 82
Age : 30
Registration date : 23.11.2008

Ние ви обичаме, обичайте се и вие ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ние ви обичаме, обичайте се и вие ...   Ние ви обичаме, обичайте се и вие ... I_icon_minitimeСря Фев 11, 2009 10:09 pm

защото е модерно :р


ние ще сме на виличка, на купонче Smile ама аз лично няма да празнувам нищо, просто поредното събиране xD
Върнете се в началото Go down
butty
Редовен потребител
Редовен потребител
butty


Брой мнения : 89
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 28.11.2008

Ние ви обичаме, обичайте се и вие ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ние ви обичаме, обичайте се и вие ...   Ние ви обичаме, обичайте се и вие ... I_icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 8:29 am

Аз съм обещала една кутия шоколадови бонбони и това Laughing Вече май съм се изчерпала на тема подаръци за толкова години Rolling Eyes Но не се знае в последния момент може да изникне нещо Razz А ти, Вики, като пусна темичката, защо не отговори? tongue
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Ние ви обичаме, обичайте се и вие ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ние ви обичаме, обичайте се и вие ...   Ние ви обичаме, обичайте се и вие ... I_icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 11:22 am

ахах ... ами аз ... предполагам, че просто ще прекарам една мързелива вечер с Данчо, филмче и шоколад Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing Достатъчно ми е ... дано само дотогава оздравея, че ми омръзна вечеее... от седмица не съм ходила на училищеее... No No No
Върнете се в началото Go down
butty
Редовен потребител
Редовен потребител
butty


Брой мнения : 89
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 28.11.2008

Ние ви обичаме, обичайте се и вие ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ние ви обичаме, обичайте се и вие ...   Ние ви обичаме, обичайте се и вие ... I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 12:35 pm

Честит празник на всички! Razz
Върнете се в началото Go down
Joker
Редовен потребител
Редовен потребител
avatar


Брой мнения : 82
Age : 30
Registration date : 23.11.2008

Ние ви обичаме, обичайте се и вие ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ние ви обичаме, обичайте се и вие ...   Ние ви обичаме, обичайте се и вие ... I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 3:13 pm

к'ъв празник, бе? :р
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Ние ви обичаме, обичайте се и вие ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ние ви обичаме, обичайте се и вие ...   Ние ви обичаме, обичайте се и вие ... I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 6:23 pm

Кой какъвто си хареса Wink
Върнете се в началото Go down
gimli
Администратор
Администратор
gimli


Брой мнения : 87
Age : 32
Registration date : 22.11.2008

Ние ви обичаме, обичайте се и вие ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ние ви обичаме, обичайте се и вие ...   Ние ви обичаме, обичайте се и вие ... I_icon_minitimeНед Фев 15, 2009 10:59 pm

Българският празник естествено ! Аз съм националист Laughing
Върнете се в началото Go down
http://gpche-pravec.com/news.php
Sponsored content





Ние ви обичаме, обичайте се и вие ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ние ви обичаме, обичайте се и вие ...   Ние ви обичаме, обичайте се и вие ... I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ние ви обичаме, обичайте се и вие ...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум :: LifeStyle :: Море от Любов-
Идете на: