ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум


 
ИндексГалерияПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани]

Go down 
+16
Neo
OgiChikov
Mario Stanchev
Computer
split
viks
Omnipotence
Joker
martyto0o
krisitsk
butty
Evie
gimli
dittooo
lexen_
Суматоха
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Mario Stanchev
Напреднал потребител
Напреднал потребител
Mario Stanchev


Брой мнения : 63
Age : 31
Местожителство : по кръчмите
Registration date : 04.12.2008

Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани]   Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 05, 2008 10:07 pm

е кво мене ме дразни тфа че недават билети не друго !!!
Върнете се в началото Go down
http://www.fotofama.net
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани]   Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 11:31 am

Ами, да ти кажа честно, мен сега с карта ми е добре ... въпреки че до дадена степен се чувствах длъжна да си купя - като дълг към новата кауза, не виждам никакъв ефект от това (надявам се да е временно). Замислих се как "една птичка пролет не прави" но все пак ако всеки мисли така, нищо няма и да стане. Свидетели сме на това как наистина хората (учениците визирам) не им пука, еми не може и агнето да е цяло, и вълка сит! Хем искат промяна, хем справедливост, хем модернизация, нововъведения и пр. пък когато някой направи първата стъпка и се предприеме действие, всички се спотайват и се вижда кой всъщност е виновен за застоя изобщо в това общество ... днес става въпрос само за карти, един ден ще става въпрос за нещо по-сериозно, ще им се наложи да гласуват и какво ли още не ... и от мързел ли ... от какво ... не знам ... На мен не ми пука, аз, просто поради случайност хващам автобуса от Стария Изток и сядам, да... седя си всяка сутрин на път за училище, и, извинявам се, ама когато дойде някво човече, пита дали пазя мястото до себе си, съответно аз отговарям "Да" и човечето ми пуфти насреща, се вбесявам, защото пазя място за Биляна (която се качва от следващата спирка и също има карта). Моите уважения, ама, когато осъзнаете, че автобуса сутрин ви чака едва ли не пред входната врата, ви е кеф, нали ? Когато знаете, че ако се набутате малко и ще седнете със сигурност на топличко пак ви е кеф, нали ? Ами ако знаете, че някой има карта, направил е това, което се изисква от него като част от институцията, в името на нововъведението, а вие не сте, не сте гузни, нали ?
Върнете се в началото Go down
gimli
Администратор
Администратор
gimli


Брой мнения : 87
Age : 32
Registration date : 22.11.2008

Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани]   Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 2:14 pm

Ха, много си права. Аз също нямам карта по простата причина, че ме домързя да отида да си взема. Доколкото разбрах в други класове това нещо е било правено от класния докато при нас не беше така. Все пак това не ми е оправдание Very Happy Но със сигурност другата година ще си взема карта, понеже ми е писнало рано сутрин д атърся стотинки или да чакам да ми връщат Laughing А колкото до седенето-е всеки си намира начин да седне Laughing
Аз например почти всяка сутрин съм пришелник на спирката в Стария изток Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://gpche-pravec.com/news.php
Evie
Редовен потребител
Редовен потребител
Evie


Брой мнения : 130
Age : 32
Местожителство : Reality
Registration date : 27.11.2008

Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани]   Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 5:21 pm

Evie написа:
Вече и аз имам карта cheers Няма да ми е гузно, че си седя Laughing

На мен ми беше гузно. Дори си мислих да стана, но не го направих. Neutral Замислих се дали някой би станал заради мен, ако аз имах карта, а той - не. Едва ли! Сега ми е тъпо, че се преврърнах в един от другите.....
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани]   Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 7:24 pm

Evie написа:
Evie написа:
Вече и аз имам карта cheers Няма да ми е гузно, че си седя Laughing

На мен ми беше гузно. Дори си мислих да стана, но не го направих. Neutral Замислих се дали някой би станал заради мен, ако аз имах карта, а той - не. Едва ли! Сега ми е тъпо, че се преврърнах в един от другите.....

Изобщо не трябва да ти е гузно, направила си това, което се е изисквало от теб, що се отнася до нововъведението, пък дали е справедливо ... не знам ... вече е безсмислено да коментираме, когато се наблюдава промяна, бих изразила мнението си отново ...
Върнете се в началото Go down
OgiChikov
Нов потребител
Нов потребител
OgiChikov


Брой мнения : 2
Age : 34
Registration date : 02.12.2008

Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани]   Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 I_icon_minitimeВто Дек 09, 2008 2:50 pm

Винаги в автобусите е било на принципа "Кой превари той натовари" така че, какво се оплаквате?Нали се возите.10 км прав или седнал не е от значение...
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани]   Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 I_icon_minitimeВто Дек 09, 2008 3:01 pm

OgiChikov написа:
Винаги в автобусите е било на принципа "Кой превари той натовари" така че, какво се оплаквате?Нали се возите.10 км прав или седнал не е от значение...

ти не се обаждай, нали си имаш кола и си се возиш до София Razz Razz Razz
Върнете се в началото Go down
krisitsk
Нов потребител
Нов потребител
krisitsk


Брой мнения : 15
Age : 32
Местожителство : Ботевград
Registration date : 25.11.2008

Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани]   Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 I_icon_minitimeВто Дек 09, 2008 6:09 pm

Проблема все още не е решен и дано от догодина нещата да се оправят! Последния хит сега е от севера вече 2-ри ден да ни пращат 2-ве бъсчета и естествено не се събираме в тях. Единя е за тия без карти, а другия за тези с картите. Не съм много сигорна, но май тези без картите седят , а ние с картите стоим прави.
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани]   Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 I_icon_minitimeВто Дек 09, 2008 7:22 pm

ако проблема бъде решен и се вземе решение да се качват само хора с карти, то толкова по-добре за шофьорите - те ще продължават да си качват хора без карти, съответно ще си прибират парите им ... и пак ще е хаос ... никой нищо не отчита при липса на билети или касови бележки, сещате ли се каква е далаверата 5 човека по 0.70 лв = 3.50, плюс още толкова навръщане и плащаме на Гастон бирата за днес Cool
Върнете се в началото Go down
gimli
Администратор
Администратор
gimli


Брой мнения : 87
Age : 32
Registration date : 22.11.2008

Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани]   Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 I_icon_minitimeВто Дек 09, 2008 9:04 pm

Ха, относно тези бусчета-пращат ги, тъй като Цеци е на екскурзия с някакви абитуриенти и затова я няма голямата Сетра.А аз не се сърдя за бусчетата, понеже за на връщане обикалят през Изтока, през Севера, а бе изобщо където искаш Smile
А за на Гастона бирата-човекът си я заслужава.Мислиш ли, че му е много приятно и на него да кара тая барака Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://gpche-pravec.com/news.php
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани]   Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 I_icon_minitimeВто Дек 09, 2008 9:07 pm

дааа бее ... Sad за едни абитуриенти има екскурзия, пък за други няма Sad пу ... пък за биричката има да поспорим кой я заслужава и кой не Wink
Върнете се в началото Go down
butty
Редовен потребител
Редовен потребител
butty


Брой мнения : 89
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 28.11.2008

Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани]   Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 I_icon_minitimeСря Дек 10, 2008 1:41 pm

хехе Цеци вече е на линия Wink Днес беше със Сетрата.. най-после-имаше простанство да се диша Smile
хехе, Вики, ние екскурзия скоро няма да видим Surprised
Върнете се в началото Go down
Joker
Редовен потребител
Редовен потребител
avatar


Брой мнения : 82
Age : 30
Registration date : 23.11.2008

Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани]   Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 I_icon_minitimeСря Дек 10, 2008 2:52 pm

блааааа, днес искаха от болницата да ни натъпкат (нас С КАРТИТЕ) в онова малко бусче, което попринцип събира 12-13 седящи места, обаче не може да има правостоящи, щото нали е бусче, много е ниско -.- добре, че останахме да си чакаме другия о.О за първи път се зарадвах на Каруцата xDDDD
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани]   Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 I_icon_minitimeСря Дек 10, 2008 3:58 pm

абе не можело да има правостоящи - в нашето синиото само ние от стария изток запълваме седалките ... тези от новия, горкичките, едвам, едвам ...и всеки ден стоят прави повечето Exclamation Question
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани]   Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 I_icon_minitimeСря Дек 10, 2008 3:59 pm

butty написа:
хехе Цеци вече е на линия Wink Днес беше със Сетрата.. най-после-имаше простанство да се диша Smile
хехе, Вики, ние екскурзия скоро няма да видим Surprised

това ми е повече от ясно... 12а и 12б ще си го отнасят цяла година, защото не им се ходи в Италия ... Mad
Върнете се в началото Go down
Neo
Сеньор
Сеньор
Neo


Брой мнения : 176
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 23.11.2008

Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани]   Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 I_icon_minitimeСря Дек 24, 2008 8:05 pm

На мен като на всеки обикновен гений ми хрумна под душа следата невероятна идея. Ще избягвам да използвам цифри тъй като хората от фирмата превозвач со знаят най-добре. Та така идеята е следната. Задължителни карти ако искаш да се возиш с ученическия автобус. Добре ама къде е разликата с досегашните подобни идеи? Елементарно, Уотсън(само че съм далеч от мисълта, че съм Шерлок), картите се закупуват срещу скромна сума, която като математик бих означил със X(да речем 2-3лв) и осигуряват пътуване с ученическите автобуси за сумата Y(да живее математиката), която разбира се е с известна отстъпка. Тоест може би най-точно казано картите ще представляват нещо като капаро към фирмата, за това че даден брой ученици ще пътуват с автобусите им(освен ако разбира се не им се наложи да останат на СИП или други извънкласни дейности). Надявам се да съм обяснил както трябва идеята си :Д
Весели празници! Smile
Върнете се в началото Go down
Evie
Редовен потребител
Редовен потребител
Evie


Брой мнения : 130
Age : 32
Местожителство : Reality
Registration date : 27.11.2008

Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани]   Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 I_icon_minitimeСря Дек 24, 2008 8:29 pm

Добра идея, но се съмнявам, че ще проработи. Rolling Eyes Ако сумата е малка, не би била гаранция, че ще се возим с ученическия автобус. Ако е по-голяма, то тя би имала същия ефект като сегашните карти. Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани]   Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 I_icon_minitimeСря Дек 24, 2008 8:54 pm

Иви е права... щом сега не го правят... защо да го правят иначе ? Не ги кефи дечицата ... Аз вече не искам да се занимавам и да претендирамза нещо. Имам карта за автобуса, не я ползвам, защото вече се возя, затова по този въпрос... просто замълчавам bom
Върнете се в началото Go down
Mario Stanchev
Напреднал потребител
Напреднал потребител
Mario Stanchev


Брой мнения : 63
Age : 31
Местожителство : по кръчмите
Registration date : 04.12.2008

Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани]   Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 I_icon_minitimeПон Дек 29, 2008 5:57 pm

аре престанете с тая тема невиждате ли че не ги боли дали ше сме с карти дали ше сме натъпкани или дали ще остане някой на сип ..... те си пълнят джобовете достатачно за да се занимават с нашите проблеми кво изписахте целия форум с тва само си губите времето да мислите сметки и идеи за тъпите карти и строшените кошници на фирмата Ет цветелин коларски Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
http://www.fotofama.net
Neo
Сеньор
Сеньор
Neo


Брой мнения : 176
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 23.11.2008

Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани]   Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 11, 2009 7:47 pm

Абе аз да попитам, не ви ли дразни силната чалга на Цеци в автобуса?
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани]   Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 11, 2009 7:54 pm

Майкооо... това е било нещото, което най-много ме е дразнело в автобуса, освен нахалните хлапета, дето се ръгат с лакти като Гонзо в 89-тата минута ... Mad
Върнете се в началото Go down
Evie
Редовен потребител
Редовен потребител
Evie


Брой мнения : 130
Age : 32
Местожителство : Reality
Registration date : 27.11.2008

Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани]   Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 11, 2009 9:28 pm

Не ме дразни това, че е чалга. Самият факт, че какъвто и да е стил музика се слуша толкова силно в автобуса, е неприемлив. Mad
Върнете се в началото Go down
биги
Редовен потребител
Редовен потребител
биги


Брой мнения : 94
Age : 32
Registration date : 28.11.2008

Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани]   Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 11, 2009 9:48 pm

Дай да набият manowar и да не ти пука за недоволните Very Happy
Върнете се в началото Go down
Joker
Редовен потребител
Редовен потребител
avatar


Брой мнения : 82
Age : 30
Registration date : 23.11.2008

Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани]   Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 11, 2009 10:05 pm

мен пък ме дразни точно, че е чалга и си го казвам откровено. при това от най - противната чалга.
и на всичкото отгоре от задните седалки си пускат един разнообразен лист от две песни от телефоните. нон стоп ги въртят обаче, да не би да вземем да ги забравим Very Happy страхотно, няма що! едновременно с азис слушаме и akon! ей на това живот му викам. кой е като нас?

аз викам да не пускат нищо в автобусите и всеки със слушалчиците да си се радва. иначе каква е тая музикална дискриминация?
Върнете се в началото Go down
Neo
Сеньор
Сеньор
Neo


Брой мнения : 176
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 23.11.2008

Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани]   Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 I_icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 11:46 am

Е мен това ме дразни. Със силата на музиката се чувствам се едно нарочно за да ми натрапват тоя стил. Остави че е чалга някаква - не ми пречи, даже вечера пуснаха Алис на Смоуки и много се зарадвах(по радио Фаворит!). Разбира се шофера намали тогава и увеличи на следващия кючек или там както и да се нарича...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани]   Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани] - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Защо трябва да си купя карта за автобуса? [за ботевградчани]
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Защо чалгата е простотия?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум :: Училищен живот :: Гимназията-
Идете на: