ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум


 
ИндексГалерияПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 глупости.

Go down 
+7
Суматоха
Joker
butty
биги
darkkidaaa*Baby
viks
Mario Stanchev
11 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Mario Stanchev
Напреднал потребител
Напреднал потребител
Mario Stanchev


Брой мнения : 63
Age : 31
Местожителство : по кръчмите
Registration date : 04.12.2008

глупости. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: глупости.   глупости. I_icon_minitimeЧет Дек 04, 2008 2:15 pm

аре бе кво се правите нали ви виждам всяка седмица в дискотеката Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
http://www.fotofama.net
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

глупости. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: глупости.   глупости. I_icon_minitimeЧет Дек 04, 2008 3:05 pm

хахха, виждаш ни в дискотеката, защото никой не ни прави проблем, ако има закон, който категорично и без изключения да го забранява, да видим какво ще стане тогава ... Извинявам се, но скоро ставам пълнолетна и са ми правили проблем затова, че съм 91, докато говорейки с охраната гледам как покрай мен минават 14-15-годишни, дето не стига, че са по-малки от мен, ами са и по 1,50 високи, поне да не им личеше толкова... Та, същите тези, си влизат без никакъв проблем... интересна пропускливост ...
Mad
Върнете се в началото Go down
Mario Stanchev
Напреднал потребител
Напреднал потребител
Mario Stanchev


Брой мнения : 63
Age : 31
Местожителство : по кръчмите
Registration date : 04.12.2008

глупости. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: глупости.   глупости. I_icon_minitimeЧет Дек 04, 2008 5:33 pm

въпрос на чар Cool
Върнете се в началото Go down
http://www.fotofama.net
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

глупости. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: глупости.   глупости. I_icon_minitimeЧет Дек 04, 2008 9:07 pm

хаха ... затова ли никога не те виждам в дискотеката ? Rolling Eyes Laughing
Върнете се в началото Go down
Mario Stanchev
Напреднал потребител
Напреднал потребител
Mario Stanchev


Брой мнения : 63
Age : 31
Местожителство : по кръчмите
Registration date : 04.12.2008

глупости. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: глупости.   глупости. I_icon_minitimeЧет Дек 04, 2008 9:28 pm

o боже па затап на мойта тениска пише SECURITY Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
http://www.fotofama.net
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

глупости. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: глупости.   глупости. I_icon_minitimeНед Дек 14, 2008 11:14 pm

darkkidaaa*Baby написа:
Момент

В Ботевград вече има място където бирата винаги е студена, обстановката нажежена а музиката силна.
БИРА е вкл в изречението явно за да стане яка римата.В България закони има но никои неги спазва не че ми пука ама в училищен вестник рекламирате заведения и плс знам че всички малолетни привърженици на рока ходят там и се наливат с бира.

П.С поне поркаите качествен алкохол като whiskey а не да се наливате с бира да ви се пълни стомаха и през 5 мин да тичкате до кенефа.

Проблемчето лесно се решава слагат ти вечерен час 10 примерно и чакаш до 18 до тогава си си изградил навици и като идеш на заведение няма да се праиш на бияч или пияч.И аз нямам все още 18 но имам мяра друг въпрос е че като вляза в 1 заведение ми се бутат дечица на 13-14 годинки и ми се кефят че пият и седят до късно .. а аз като бях на 13 години си играех на криеница и подараци а не да се прая на ГАЗИЕ

и за финал мога да кажа че съжалявам че съм се родил в България мерси. -_-

Мярката няма нищо общо с това какъв алкохол пиеш Wink Който му се пие бира, да пие ! cheers Аз обичам бира, мразя "whiskey" това не означава, че не трябва да си пийвам, моля !
Върнете се в началото Go down
darkkidaaa*Baby
Нов потребител
Нов потребител
darkkidaaa*Baby


Брой мнения : 18
Age : 33
Registration date : 29.11.2008

глупости. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: глупости.   глупости. I_icon_minitimeПон Дек 15, 2008 4:09 pm

viks написа:
darkkidaaa*Baby написа:
Момент

В Ботевград вече има място където бирата винаги е студена, обстановката нажежена а музиката силна.
БИРА е вкл в изречението явно за да стане яка римата.В България закони има но никои неги спазва не че ми пука ама в училищен вестник рекламирате заведения и плс знам че всички малолетни привърженици на рока ходят там и се наливат с бира.

П.С поне поркаите качествен алкохол като whiskey а не да се наливате с бира да ви се пълни стомаха и през 5 мин да тичкате до кенефа.

Проблемчето лесно се решава слагат ти вечерен час 10 примерно и чакаш до 18 до тогава си си изградил навици и като идеш на заведение няма да се праиш на бияч или пияч.И аз нямам все още 18 но имам мяра друг въпрос е че като вляза в 1 заведение ми се бутат дечица на 13-14 годинки и ми се кефят че пият и седят до късно .. а аз като бях на 13 години си играех на криеница и подараци а не да се прая на ГАЗИЕ

и за финал мога да кажа че съжалявам че съм се родил в България мерси. -_-

Мярката няма нищо общо с това какъв алкохол пиеш Wink Който му се пие бира, да пие ! cheers Аз обичам бира, мразя "whiskey" това не означава, че не трябва да си пийвам, моля !

Жена да пие бира е сиг наи отвратителната и селска гледка пак ти си пииваи кот искаш Smile тва си е мое мнение разбирасе -.-
Върнете се в началото Go down
биги
Редовен потребител
Редовен потребител
биги


Брой мнения : 94
Age : 32
Registration date : 28.11.2008

глупости. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: глупости.   глупости. I_icon_minitimeПон Дек 15, 2008 4:16 pm

За теб може, за мене няма по-сладка гледка! Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

глупости. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: глупости.   глупости. I_icon_minitimeПон Дек 15, 2008 4:37 pm

биги написа:
За теб може, за мене няма по-сладка гледка! Twisted Evil

Благодаря за подкрепата, биги Smile А за господина, който ме нарича "жалка гледка" защото пия бира, няма да коментирам, просто ще изтъкна факта, че България-държава и България-родина са две различни понятия, не е жалко, ами е недостойно да обиждаш страната си по този начин, душичке златна, според мен не си дорасъл да го осъзнаеш и ако обичаш, моля, спазвай добрия тон и си мери думите!
П.С. Жена, която пие бира била жалка, а "пича", дето пие Джони Уокър и после не вижда по-далече от носа си какъв е ?
Върнете се в началото Go down
butty
Редовен потребител
Редовен потребител
butty


Брой мнения : 89
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 28.11.2008

глупости. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: глупости.   глупости. I_icon_minitimeПон Дек 15, 2008 4:44 pm

"Жалка гледка" ?? Хайде стига! Всеки може да пие каквото си иска. Това, че сме момичета значи, че не можем да пием бира ли? Хах.. нима бирата е "мъжко питие"? Всеки има право на избор дали да пие или не и какво да пие, ако реши, че трябва да пие. Имам познати на по 18 години, които просто не обичат да пият алкохол и си наливат просто за наздравица. Имам и такива, които нямат 18, а се напиват всяка петък и събота вечер.. Всеки е свободен да прави каквото си иска! Razz
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

глупости. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: глупости.   глупости. I_icon_minitimeПон Дек 15, 2008 6:33 pm

Не, бе, Саше, човека иска да каже вероятно, че е жалка гледка момиче да пие бира, а не да мята гюбеци по масите Wink Но аз искам да задам въпрос към момчетата, които взимат участие в разговора и той е следният: Какво ви удовлетворява, джентълмени,в това да пиете бира ? После ще се обоснова с каква цел задавам въпроса Wink
Върнете се в началото Go down
darkkidaaa*Baby
Нов потребител
Нов потребител
darkkidaaa*Baby


Брой мнения : 18
Age : 33
Registration date : 29.11.2008

глупости. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: глупости.   глупости. I_icon_minitimeПон Дек 15, 2008 6:40 pm

viks написа:
биги написа:
За теб може, за мене няма по-сладка гледка! Twisted Evil

Благодаря за подкрепата, биги Smile А за господина, който ме нарича "жалка гледка" защото пия бира, няма да коментирам, просто ще изтъкна факта, че България-държава и България-родина са две различни понятия, не е жалко, ами е недостойно да обиждаш страната си по този начин, душичке златна, според мен не си дорасъл да го осъзнаеш и ако обичаш, моля, спазвай добрия тон и си мери думите!
П.С. Жена, която пие бира била жалка, а "пича", дето пие Джони Уокър и после не вижда по-далече от носа си какъв е ?


я прочети кво съм написал и тогава се опитваи да коментираш мислиш ли че ме инт мнението ти за мен,в случея ти ми говориш открито аз казах Жена а не ти. Да пиеш качествен алкохол нете прави "пич" иди напиши още някоя тема барем се научиш как да пишеш в форум тва че пиша не както на теб ти харесва неозначава че неспазвам тона .Недорасъл? направи 1 тема кой къф е и почваи тоя е блаблабла един човек неви се мазни на всеки нов пост и има различно мнение и веднага АТАКА

more hate on me plz ~
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

глупости. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: глупости.   глупости. I_icon_minitimeПон Дек 15, 2008 7:37 pm

Сори, мили човече, аз не държа да съм права Wink просто не ме кефи да обиждаш пола ми, щом не се отнася до мен - конкретизирай Wink що се отнася до кой как пише или не пише, какво казва или не, определено ще ти опонирам Wink хич не ми се ще някой да пише като мен Wink защо ми е тогава да съм тук Wink нали обменяме мнения Wink и, моите уважения, но ако беше се изразил малко по-нормално за "жалките любителки на бира" и за това как се чувстваш в България, може би щях да подходя с малко повече уважение наистина Wink съжалявам, че дадох оценка на душевното ти богатство, но защо тогава отговаряш на постовете ми, нали не те интересува какво мисля... или ... ?
Върнете се в началото Go down
darkkidaaa*Baby
Нов потребител
Нов потребител
darkkidaaa*Baby


Брой мнения : 18
Age : 33
Registration date : 29.11.2008

глупости. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: глупости.   глупости. I_icon_minitimeПон Дек 15, 2008 8:11 pm

Мнението ти за мен не ме инт по темата ме инт
да обиждам пола ? май май си пила биричка Smile
http://www.zazz.bg/play:205a3d44 -_-
Върнете се в началото Go down
биги
Редовен потребител
Редовен потребител
биги


Брой мнения : 94
Age : 32
Registration date : 28.11.2008

глупости. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: глупости.   глупости. I_icon_minitimeПон Дек 15, 2008 8:18 pm

Както бих казал, демокрацията е илюзия.
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

глупости. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: глупости.   глупости. I_icon_minitimeПон Дек 15, 2008 11:15 pm

darkkidaaa*Baby написа:
Мнението ти за мен не ме инт по темата ме инт
да обиждам пола ? май май си пила биричка Smile
http://www.zazz.bg/play:205a3d44 -_-

Aко мислиш, че ми действа както и на теб, се лъжеш Wink не, не съм пила биричка Wink
Върнете се в началото Go down
Joker
Редовен потребител
Редовен потребител
avatar


Брой мнения : 82
Age : 30
Registration date : 23.11.2008

глупости. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: глупости.   глупости. I_icon_minitimeВто Дек 16, 2008 11:02 am

биги написа:
Както бих казал, демокрацията е илюзия.



не и китайската, тя е факт. дори и Гънс'н'Роузес могат да ти го кажат :Р
Върнете се в началото Go down
биги
Редовен потребител
Редовен потребител
биги


Брой мнения : 94
Age : 32
Registration date : 28.11.2008

глупости. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: глупости.   глупости. I_icon_minitimeВто Дек 16, 2008 1:50 pm

Joker написа:
биги написа:
Както бих казал, демокрацията е илюзия.



не и китайската, тя е факт. дори и Гънс'н'Роузес могат да ти го кажат :Р
Само дето Китай никога не са претендирали да са демократично държава, а албумчето на гънс е твърде слабо.
Върнете се в началото Go down
Joker
Редовен потребител
Редовен потребител
avatar


Брой мнения : 82
Age : 30
Registration date : 23.11.2008

глупости. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: глупости.   глупости. I_icon_minitimeВто Дек 16, 2008 3:35 pm

и все пак се казва "Китайска демокрация" ;P
Върнете се в началото Go down
биги
Редовен потребител
Редовен потребител
биги


Брой мнения : 94
Age : 32
Registration date : 28.11.2008

глупости. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: глупости.   глупости. I_icon_minitimeВто Дек 16, 2008 4:10 pm

Казва се така, защото гънс в качеството си на американци вярват, че живеят в демокрация, макар това да е заблуда. И това има страшно малко общо с темата.
Върнете се в началото Go down
Суматоха
Модератор
Модератор
Суматоха


Брой мнения : 34
Age : 32
Местожителство : on the street of dreams
Registration date : 23.11.2008

глупости. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: глупости.   глупости. I_icon_minitimeВто Дек 16, 2008 5:28 pm

да ви имам и интелектуалните изказвания. -.-
както и да е, преместих спам/флуд мненията от другата тема. тука.. засега си говорете глупости на воля. засега. (;
Върнете се в началото Go down
http://silhouetteofarainbow.blogspot.com/
Joker
Редовен потребител
Редовен потребител
avatar


Брой мнения : 82
Age : 30
Registration date : 23.11.2008

глупости. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: глупости.   глупости. I_icon_minitimeВто Дек 16, 2008 8:43 pm

биги написа:
Казва се така, защото гънс в качеството си на американци вярват, че живеят в демокрация, макар това да е заблуда. И това има страшно малко общо с темата.


не видя ли, че се излигавих, какво я захапа толкоз тази тема ^^
Върнете се в началото Go down
frosch
Напреднал потребител
Напреднал потребител
frosch


Брой мнения : 71
Age : 31
Registration date : 28.11.2008

глупости. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: глупости.   глупости. I_icon_minitimeЧет Фев 26, 2009 12:33 am

биги написа:
...а албумчето на гънс е твърде слабо.
Какъв ли ще е следващия Laughing и дано не е след 98498 години.Да може поне този път на обложката да има по един китарист, един музикален инжинер... Laughing
И все пак не е толкоз зле албума, става Wink щом съм го преслушала 4-5 пъти е ок.

Едит:спам е, да Laughing
Върнете се в началото Go down
Computer
Напреднал потребител
Напреднал потребител
Computer


Брой мнения : 41
Age : 62
Registration date : 28.11.2008

глупости. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: глупости.   глупости. I_icon_minitimeПет Юли 31, 2009 1:11 am

поредната тапотия от тъпия lexen_ тоя сухар е преместил тапата тема наполвина да го ***** в афрото умрело afro кур за него!
Върнете се в началото Go down
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

глупости. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: глупости.   глупости. I_icon_minitimeПет Юли 31, 2009 3:05 am

А за тебе - смърт!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





глупости. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: глупости.   глупости. I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
глупости.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум :: LifeStyle :: По света и у нас-
Идете на: