ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум


 
ИндексГалерияПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Любим сериал ?

Go down 
+6
Evie
gimli
viks
биги
Joker
darkkidaaa*Baby
10 posters
АвторСъобщение
darkkidaaa*Baby
Нов потребител
Нов потребител
darkkidaaa*Baby


Брой мнения : 18
Age : 33
Registration date : 29.11.2008

Любим сериал ? Empty
ПисанеЗаглавие: Любим сериал ?   Любим сериал ? I_icon_minitimeНед Дек 14, 2008 10:26 pm

Married with children и разбирасе Heroes
Върнете се в началото Go down
Joker
Редовен потребител
Редовен потребител
avatar


Брой мнения : 82
Age : 30
Registration date : 23.11.2008

Любим сериал ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим сериал ?   Любим сериал ? I_icon_minitimeНед Дек 14, 2008 10:34 pm

ъъм.. "Бригада" и "Д-р Хаус" xD
Върнете се в началото Go down
биги
Редовен потребител
Редовен потребител
биги


Брой мнения : 94
Age : 32
Registration date : 28.11.2008

Любим сериал ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим сериал ?   Любим сериал ? I_icon_minitimeНед Дек 14, 2008 10:40 pm

Отговорът се корени в аватара ми - това е най-любимият ми сериал, като второстепенно любими мога да посоча my name is earl, приятели и black adder.
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Любим сериал ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим сериал ?   Любим сериал ? I_icon_minitimeНед Дек 14, 2008 11:10 pm

Аз ще се отлича определено, като гледам изредените дотук Smile определено си обичам "Friends"
Върнете се в началото Go down
gimli
Администратор
Администратор
gimli


Брой мнения : 87
Age : 32
Registration date : 22.11.2008

Любим сериал ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим сериал ?   Любим сериал ? I_icon_minitimeНед Дек 14, 2008 11:45 pm

viks написа:
Аз ще се отлича определено, като гледам изредените дотук Smile определено си обичам "Friends"
това е сериалът ! Също така ми Женени с деца и Бригада. Май всичките бяха споменати де, но нищо Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://gpche-pravec.com/news.php
Evie
Редовен потребител
Редовен потребител
Evie


Брой мнения : 130
Age : 32
Местожителство : Reality
Registration date : 27.11.2008

Любим сериал ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим сериал ?   Любим сериал ? I_icon_minitimeПон Дек 15, 2008 2:43 pm

Най-любимите ми сериали са два: "Луда надпревара" (Fastlane) и "От местопрестъплението" (Crime Scene Investigation).
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Любим сериал ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим сериал ?   Любим сериал ? I_icon_minitimeПон Дек 15, 2008 3:15 pm

Няма ли да се включи някой любител на сапунки Wink Преди доста се бях запалила по "One Tree Hill", но мисля, че в даден момент започва да става доста тривиално Neutral
Върнете се в началото Go down
Evie
Редовен потребител
Редовен потребител
Evie


Брой мнения : 130
Age : 32
Местожителство : Reality
Registration date : 27.11.2008

Любим сериал ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим сериал ?   Любим сериал ? I_icon_minitimeПон Дек 15, 2008 3:18 pm

Ами, Вики, аз гледам и такива понякога, но не бих казала, че са ми от любимите. Smile
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Любим сериал ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим сериал ?   Любим сериал ? I_icon_minitimeПон Дек 15, 2008 3:20 pm

Да, в началото ми хареса, защото в първите серии всичко беше нормално, но после изключително много се доближи до сапунка, както и "Orange County" ... в последствие ме разочарова просто .. Neutral
Върнете се в началото Go down
биги
Редовен потребител
Редовен потребител
биги


Брой мнения : 94
Age : 32
Registration date : 28.11.2008

Любим сериал ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим сериал ?   Любим сериал ? I_icon_minitimeПон Дек 15, 2008 4:14 pm

Да, ОТХ от някъде четвърти сезон нататък е смешно, или може би просто колкото повече раста, ми става все по-смешно да гледам таквиз сериали, с някаква такава юношеска насоченост. Особено такива и с богати тинейджърчета. screw em all. И българските псевдо-копия, но много се отклоних от темата.
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Любим сериал ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим сериал ?   Любим сериал ? I_icon_minitimeПон Дек 15, 2008 4:40 pm

Даа ! Най-абсурдното нещо е някакъв български сериал по Нова, който гледах само веднъж... и ми се стори ... добре де... няма да бъда груба - безинтересен Shocked
Върнете се в началото Go down
Evie
Редовен потребител
Редовен потребител
Evie


Брой мнения : 130
Age : 32
Местожителство : Reality
Registration date : 27.11.2008

Любим сериал ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим сериал ?   Любим сериал ? I_icon_minitimeПон Дек 15, 2008 6:22 pm

Хаха на мен ми беше интересно, защото българска сапунка не бях гледала. Но да си призная, не останах очарована... No Имаше някои артисти, които добре си играеха ролите, но другите не искам да ги коментирам. silent
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Любим сериал ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим сериал ?   Любим сериал ? I_icon_minitimeПон Дек 15, 2008 6:30 pm

Именно това имах предвид, Иви Wink Но понеже не смятам, че хлапе като мен би трябвало да дава оценката си в това отношение, затова не конкретизирах... Иначе, бъдещето на България във всеки един аспект зависи от младите хора - нас, затова не трябва да се страхуваме да изразим мнение Wink
Върнете се в началото Go down
Joker
Редовен потребител
Редовен потребител
avatar


Брой мнения : 82
Age : 30
Registration date : 23.11.2008

Любим сериал ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим сериал ?   Любим сериал ? I_icon_minitimeПон Дек 15, 2008 6:47 pm

"Забранена любов" е тоооооооооолкова бозаво, че направо нямам думи. първо, че има не повече от трима добри актьори и второ, че сюжетът "гаджето ти е сестра на бабата на лелята на вуйчото на стринката на правнука на баджанака на дядото на деветия братовчед на майка ти по бащина линия" или "баща ти е извратен психопат сериен убиец на деца, който всъщност е сестра на майка ти, но след тежки операции е станал вуйчо на леля ти" са ми невероятно досадни. а като си представя, че гледах част от "Хотел България" някога.. ;D
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Любим сериал ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим сериал ?   Любим сериал ? I_icon_minitimeСря Дек 24, 2008 10:03 pm

хаха... Ами "Клиника на третия етаж" то беше издържано за тогавашните ми представи що се отнасяше до българското кино Wink
Върнете се в началото Go down
Evie
Редовен потребител
Редовен потребител
Evie


Брой мнения : 130
Age : 32
Местожителство : Reality
Registration date : 27.11.2008

Любим сериал ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим сериал ?   Любим сериал ? I_icon_minitimeСря Дек 24, 2008 10:14 pm

Ооо, да. Беше ми много интересно навремето. Макар че наскоро го гледах и се чудих какво толкова ме е разсмивало преди. jocolor
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Любим сериал ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим сериал ?   Любим сериал ? I_icon_minitimeСря Дек 31, 2008 3:39 am

Сега си спомням, че като малка обичах да гледам "Стъпка по стъпка", а, когато на малкия екран се появи и БТВ, започнаха да пускат и "Напълно непознати" с небезизвестният братовчед Балки, много го обичах Laughing
Върнете се в началото Go down
butty
Редовен потребител
Редовен потребител
butty


Брой мнения : 89
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 28.11.2008

Любим сериал ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим сериал ?   Любим сериал ? I_icon_minitimeПет Яну 02, 2009 10:11 am

като малка много обичах сапунените сериали, следях ги всичките. В началото даже ги гледах по испанския канал (tve), защото по българските ги нямаше все още Laughing Но вече ми отмина тази мания ( слава богуу). Сега съм голям фен на "Приятели" Razz
Върнете се в началото Go down
dittooo
Модератор
Модератор
dittooo


Брой мнения : 21
Age : 32
Местожителство : Автономно Кралство Врачеш
Registration date : 23.11.2008

Любим сериал ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим сериал ?   Любим сериал ? I_icon_minitimeСъб Яну 03, 2009 12:32 pm

Понеже си падам малко повече по измислените и не дотам реални (за някои хора) неща ще спомена две сериалчета, които следя: Supernatural и Heroes. Препоръчвам ги на всеки, но който са му омръзнали тривиалните и вече не достатъчно забавни филмчета. За тези, които искат да се откъснат от скучното ежедневие на обикновените хора и да се вгмурнат в "невъзможното". Wink
Върнете се в началото Go down
http://dittooo.deviantart.com/gallery/
Geralt of Rivia
Редовен потребител
Редовен потребител
Geralt of Rivia


Брой мнения : 101
Age : 29
Registration date : 27.11.2008

Любим сериал ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим сериал ?   Любим сериал ? I_icon_minitimeНед Май 24, 2009 12:25 am

Хмм, едно доста старо сериалче- Wiedzmin. Само 13 епизода и е полско. Освен него- АЛФ, Двама мъже и половина и South Park. lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
Shpionka_F
Редовен потребител
Редовен потребител
Shpionka_F


Брой мнения : 100
Age : 29
Местожителство : Ботевград
Registration date : 06.12.2008

Любим сериал ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим сериал ?   Любим сериал ? I_icon_minitimeВто Ное 10, 2009 8:14 pm

Отместопрестъплението; Дневниците на вампира и Грозната Бети.....
Върнете се в началото Go down
http://www.vassilena.com
Geralt of Rivia
Редовен потребител
Редовен потребител
Geralt of Rivia


Брой мнения : 101
Age : 29
Registration date : 27.11.2008

Любим сериал ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим сериал ?   Любим сериал ? I_icon_minitimeНед Ное 22, 2009 12:07 pm

ОООу, да, забравих- Devil May Cry и Assassin's Creed: Lineage (като AC е супер дребен, 3 епизода по 15 минутки, ама е супер готин...)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любим сериал ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим сериал ?   Любим сериал ? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любим сериал ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Моят любим преподавател ...
» Любим стих от песен?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум :: LifeStyle :: Кино, телевизия, театър-
Идете на: