ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум


 
ИндексГалерияПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Само за А Б И Т У Р И Е Н Т И !

Go down 
+11
Mario Stanchev
^DiE_MaErChEnHaFtE^
gimli
Суматоха
Sword of Art
krisitsk
Evie
Snow_BoY_^^
Neo
butty
viks
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само за А Б И Т У Р И Е Н Т И !   Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 I_icon_minitimeПон Дек 15, 2008 4:32 pm

дам, определено ...
Ох ... ужасно много ми се завършва ... напоследък даскалото взе да ми идва в повече ... ако межеше да си се готвя само по литература и английски ... щях да съм си бомба alien
Върнете се в началото Go down
butty
Редовен потребител
Редовен потребител
butty


Брой мнения : 89
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 28.11.2008

Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само за А Б И Т У Р И Е Н Т И !   Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 I_icon_minitimeПон Дек 15, 2008 4:50 pm

viks написа:
Дам, имам нужда Sad в нашия клас сме '91 трима души, но аз все пак съм най-малка No
хехе, спокойно, в нашия клас сме само двете с Ани, и аз съм по-малка с 1 седмица Suspect иначе, от немската има едно момиче- Ради, тя е по-малка и от теб, спокойно Razz Ама в това няма нищо лошо, другите ще остареят по-бързо sunny
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само за А Б И Т У Р И Е Н Т И !   Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 I_icon_minitimeПон Дек 15, 2008 5:56 pm

хаха е знам я Ради, но не знаех, че е '91 Smile Йее... не съм бебето на випуска (парти) ахах Laughing
Върнете се в началото Go down
^DiE_MaErChEnHaFtE^
Напреднал потребител
Напреднал потребител
^DiE_MaErChEnHaFtE^


Брой мнения : 75
Age : 32
Местожителство : Ботевград
Registration date : 01.12.2008

Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само за А Б И Т У Р И Е Н Т И !   Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 21, 2008 7:53 pm

Мхм, аз съм юли '91. Тера и Ив ми се подиграват, че те ще ми поръчват алкохол на бала))))))))) Колкото до роклите - малко е раничко да мислим за тях, макар че аз вече съм скицирала своята^^ Което ме подсеща : на готова концепция ли ще разчитате или ще се възползвате от услугите на шивач?
Върнете се в началото Go down
butty
Редовен потребител
Редовен потребител
butty


Брой мнения : 89
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 28.11.2008

Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само за А Б И Т У Р И Е Н Т И !   Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 21, 2008 7:58 pm

ами аз вече си имам роклички Laughing
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само за А Б И Т У Р И Е Н Т И !   Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 I_icon_minitimeПон Дек 22, 2008 12:26 am

Да ви кажа, колко и да е добър шивачът, ме е страх дали крайният резултат би ми стоял добре, докато рокля, която може да бъде пробвана, е по-надеждният вариант за мен Wink ще видим какво ще стане накрая ... clown
Върнете се в началото Go down
^DiE_MaErChEnHaFtE^
Напреднал потребител
Напреднал потребител
^DiE_MaErChEnHaFtE^


Брой мнения : 75
Age : 32
Местожителство : Ботевград
Registration date : 01.12.2008

Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само за А Б И Т У Р И Е Н Т И !   Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 26, 2008 11:34 pm

да, но рокля, която може да бъде пробвана, рядко е и уникат, което лично на мен малко ми убива ентусиазма. Освен това като цяло не се чувствам особено въодушавена от цялостната идея на абитуриентските балове и едно безкрайно обикаляне по магазините, пробване на парцали, обувки и т.н. само като мисъл ме изнервя. А едно време в 9. клас си казвах "уау, само да дойде балът ми" ^^...
Върнете се в началото Go down
Neo
Сеньор
Сеньор
Neo


Брой мнения : 176
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 23.11.2008

Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само за А Б И Т У Р И Е Н Т И !   Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 26, 2008 11:45 pm

Аз пък изобщо не съм мислил, вслучай че не съм споменал :Д
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само за А Б И Т У Р И Е Н Т И !   Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 7:22 pm

Аз пък се чувствам стисната Laughing Laughing Laughing Някакси не ми се нрави идеята да дам 500-700-1000 лв. за някво нещо, дето Бог знае дали и на карнавал ще мога да облека детето си в него след 20-30 години Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
^DiE_MaErChEnHaFtE^
Напреднал потребител
Напреднал потребител
^DiE_MaErChEnHaFtE^


Брой мнения : 75
Age : 32
Местожителство : Ботевград
Registration date : 01.12.2008

Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само за А Б И Т У Р И Е Н Т И !   Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 8:09 pm

Хаха, може и така да е, но не си единствената. И тази тема ме изнервя, особено като си сметна колко ще ми излезе следването.....
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само за А Б И Т У Р И Е Н Т И !   Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 10:48 pm

ами ... ако животът беше лесен, нямаше да е интересен Wink
Върнете се в началото Go down
^DiE_MaErChEnHaFtE^
Напреднал потребител
Напреднал потребител
^DiE_MaErChEnHaFtE^


Брой мнения : 75
Age : 32
Местожителство : Ботевград
Registration date : 01.12.2008

Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само за А Б И Т У Р И Е Н Т И !   Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 10:54 pm

разбира се, че за никого няма лесни неща. всеки си води малките битки, но въпросът е кое и е хубавото на една вечер с безвкусна рокля и неудобни обувки?
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само за А Б И Т У Р И Е Н Т И !   Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 11:02 pm

Аз не възнамерявам да се самонаказвам нито с едното, нито с другото lol!
Върнете се в началото Go down
butty
Редовен потребител
Редовен потребител
butty


Брой мнения : 89
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 28.11.2008

Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само за А Б И Т У Р И Е Н Т И !   Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 28, 2008 10:28 am

Хехе, балът ще е такъв, какъвто си го направим Smile Ако отидем отрицателно настроение, разбира се, че няма да ни е инетресно. Аз вече рокли си имам Razz Не са нищо уникално, но на мен ми допадат и не съм се похарчила 500-600 лв за тях. Доста по-малко и затова съм доста доволна cheers Обувките- не е задължително да са на вииисок ток и да са неудобни, взимате някакви до 5 см и готово - удобно и елегантно Smile
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само за А Б И Т У Р И Е Н Т И !   Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 28, 2008 12:34 pm

Дам ... Аз онзи ден пробвах първата си рокля, и като й чух цената ми падна шапката... момичето ме попита къде уча и аз като й казах, тя ми отвърна, че имало момичета от ГПЧЕ - Правец, които си търсели рокли с възможно най-много камъни по тях ... пера и т.н.. silent
Върнете се в началото Go down
^DiE_MaErChEnHaFtE^
Напреднал потребител
Напреднал потребител
^DiE_MaErChEnHaFtE^


Брой мнения : 75
Age : 32
Местожителство : Ботевград
Registration date : 01.12.2008

Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само за А Б И Т У Р И Е Н Т И !   Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 28, 2008 1:17 pm

Ами да, доста стилно е човек да се направи на Голямото пиле или на ходещ рудник Laughing А ако са двете в комбинация.......ммммммм......
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само за А Б И Т У Р И Е Н Т И !   Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 28, 2008 1:56 pm

Хахх... определено, ако не друго, то поне привличаш погледите Suspect
Върнете се в началото Go down
^DiE_MaErChEnHaFtE^
Напреднал потребител
Напреднал потребител
^DiE_MaErChEnHaFtE^


Брой мнения : 75
Age : 32
Местожителство : Ботевград
Registration date : 01.12.2008

Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само за А Б И Т У Р И Е Н Т И !   Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 28, 2008 11:37 pm

........или вадиш очи........
Върнете се в началото Go down
butty
Редовен потребител
Редовен потребител
butty


Брой мнения : 89
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 28.11.2008

Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само за А Б И Т У Р И Е Н Т И !   Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 I_icon_minitimeПон Дек 29, 2008 10:22 am

Всеки има право на избор как да изглежда Wink Някои им се иска да са центърът на вниманието, затова си търсят по-екстравагантни рокли Smile Някои пък точно обратното- стига им да облекат първата рокля, която се видели Wink
А знае ли се кога ни е изпращането? Smile ( и дали ще има изобщо такова)
Върнете се в началото Go down
^DiE_MaErChEnHaFtE^
Напреднал потребител
Напреднал потребител
^DiE_MaErChEnHaFtE^


Брой мнения : 75
Age : 32
Местожителство : Ботевград
Registration date : 01.12.2008

Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само за А Б И Т У Р И Е Н Т И !   Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 I_icon_minitimeПон Дек 29, 2008 1:01 pm

Аз ще си ида и без да ме изпращат Laughing Аз лично не знам. Може би трябва да се пита някой от 11. клас - все пак те го готвят. А колкото до роклите - опитвам се да бъда толерантна по темата, но е забавно, колко много момичета ще се направят по мое мнение на кабаретни танцьорки. Въпрос на вкус (или на липсата на такъв) обаче.....
Върнете се в началото Go down
Mario Stanchev
Напреднал потребител
Напреднал потребител
Mario Stanchev


Брой мнения : 63
Age : 31
Местожителство : по кръчмите
Registration date : 04.12.2008

Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само за А Б И Т У Р И Е Н Т И !   Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 I_icon_minitimeПон Дек 29, 2008 6:00 pm

пфхахахаахха ще очаквам и тази година типа " оо виж мойта има повече дантелки от твойта " cheers
Върнете се в началото Go down
http://www.fotofama.net
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само за А Б И Т У Р И Е Н Т И !   Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 02, 2009 12:14 am

ами, в крайна сметка, кой на какъвто реши да се прави - за него си е Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само за А Б И Т У Р И Е Н Т И !   Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 03, 2009 7:33 pm

Предварителните изпити на СУ са през април

Софийският университет ще проведе предварителните кандидатстудентски изпити през април. Тази година за пръв път ще има и предварителен кандидатстудентски изпит по български език и литература на 3 май.

Предварителните изпити ще се проведат по-рано, заради провеждането на държавните зрелостни изпити през май.

Датите за предварителните изпити са:

5 април - география на България,

12 април – от 9.00 часа математика.

На същата дата ще се проведе и писменият изпит по журналистика от 15.00 часа.

На 26 април ще се състои предварителният изпит по история на България от 9.00 часа.

На същата дата от 15.00 часа е предварителният изпит по биология.

Източник: "Фокус"
Върнете се в началото Go down
butty
Редовен потребител
Редовен потребител
butty


Брой мнения : 89
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 28.11.2008

Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само за А Б И Т У Р И Е Н Т И !   Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 04, 2009 10:34 am

http://www.kadedaucha.com/?id=1314&aid=4454
Ето още малко информация за приема с матури в Софийския универистет. Smile
Върнете се в началото Go down
gimli
Администратор
Администратор
gimli


Брой мнения : 87
Age : 32
Registration date : 22.11.2008

Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само за А Б И Т У Р И Е Н Т И !   Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 04, 2009 11:06 pm

айде успех на всички кандидастващи Smile
Върнете се в началото Go down
http://gpche-pravec.com/news.php
Sponsored content





Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само за А Б И Т У Р И Е Н Т И !   Само за  А Б И Т У Р И Е Н Т И ! - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Само за А Б И Т У Р И Е Н Т И !
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум :: Училищен живот :: Учениците-
Идете на: