ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум


 
ИндексГалерияПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Моят любим преподавател ...

Go down 
+13
Sword of Art
stoenjo
gucci3110
Omnipotence
darkkidaaa*Baby
butty
dittooo
Shpionka_F
frosch
Mario Stanchev
Evie
биги
viks
17 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Моят любим преподавател ... Empty
ПисанеЗаглавие: Моят любим преподавател ...   Моят любим преподавател ... I_icon_minitimeПет Дек 05, 2008 3:06 pm

Предполагам всеки от вас има свой любим преподавател... Не знам защо никой не започна темата по-рано и само на тази секция е отбелязано предупреждение да бъдат разгледани правилата... Предлагам тук да споделяме мнението си по отношение на преподавателите си, методите им на преподаване, поощряване, наказание и т.н. Надявам се, не провокирам неприятни емоции и дано никой не прекрачи словесната граница, обиждайки. Всеки има моменти, които ще помни в училище, свързани с любим учител ... Можете да споделите някои такива ...
Върнете се в началото Go down
биги
Редовен потребител
Редовен потребител
биги


Брой мнения : 94
Age : 32
Registration date : 28.11.2008

Моят любим преподавател ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят любим преподавател ...   Моят любим преподавател ... I_icon_minitimeПет Дек 05, 2008 3:09 pm

Забрави да дадеш старт с "И нека голямото мазнене започне СЕГА!".
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Моят любим преподавател ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят любим преподавател ...   Моят любим преподавател ... I_icon_minitimeПет Дек 05, 2008 4:02 pm

хахаха Laughing искреността винаги проличава Smile пък и дори съм сигурна, че на нашите учители би им харесала критика, поднесена по подходящ начин ... Razz Таня Димова казва, че докато тя ни учи, ние я учим (въпреки че сега като се замисля сме я научили само и единствено на търпение, което тя калява, влизайки в часовете ни) affraid
Върнете се в началото Go down
Evie
Редовен потребител
Редовен потребител
Evie


Брой мнения : 130
Age : 32
Местожителство : Reality
Registration date : 27.11.2008

Моят любим преподавател ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят любим преподавател ...   Моят любим преподавател ... I_icon_minitimeПет Дек 05, 2008 4:23 pm

За съжаление моята любима учителка вече не ми преподава. Neutral Става въпрос за Стоянка Димитрова. Спомням си, когато бях подготве как ме накара да седна на първия чин и аз доста време се цупих... След няколко часа, обаче, тя се превърна в идеала ми за учител. Според мен тя притежава всички качества, необходими на един човек, за да се превърне в учител. Разбира това, което преподава; знае как да го обясни, че да го разберем и ние; спокойна е и повтаря нещо, когато не ни е ясно; прави компромиси (в рамките на допустимото); и преди всичко е страхотен човек! Имам възможността да общувам с нея по извънкласни дейности и съм много щастлива от това. Благодаря Ви за всичко, г-жо Димитрова. Продължавайте в същия дух!
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Моят любим преподавател ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят любим преподавател ...   Моят любим преподавател ... I_icon_minitimeПет Дек 05, 2008 5:37 pm

аз пък си имах своята любима учителка в друго училище... сега смея да твърдя, че най-много ми допадат триото: Радост Христова, Меглена Вичева и Цецка Георгиева, защото това са преподавателите, които макар, съзнавайки примерно ... видимия ми неинтерес към предмета, независимо всичко, са запазили страхотни взаимоотношения към мен Laughing Дори не бих казала, че оценките са критерий за отношение в техните часове, защото са обективни и добри хора, както и страхотни преподаватели Very Happy но мога да кажа, че у всеки свой учител, съм открила по нещо, което да ми допада Wink
Върнете се в началото Go down
Mario Stanchev
Напреднал потребител
Напреднал потребител
Mario Stanchev


Брой мнения : 63
Age : 31
Местожителство : по кръчмите
Registration date : 04.12.2008

Моят любим преподавател ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят любим преподавател ...   Моят любим преподавател ... I_icon_minitimeПет Дек 05, 2008 10:11 pm

уффф много се изкушавам да пиша тука по същество но ще изглежда като подигравка
tongue
Върнете се в началото Go down
http://www.fotofama.net
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Моят любим преподавател ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят любим преподавател ...   Моят любим преподавател ... I_icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 10:39 am

Добре е, че някои успяват да преценяват кога да си държат езика зад зъбите и да се владеят Smile Иначе, е ясно, че нашите учители си имат доста негативи, особено в нашите очи ... Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Mario Stanchev
Напреднал потребител
Напреднал потребител
Mario Stanchev


Брой мнения : 63
Age : 31
Местожителство : по кръчмите
Registration date : 04.12.2008

Моят любим преподавател ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят любим преподавател ...   Моят любим преподавател ... I_icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 3:18 pm

Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
http://www.fotofama.net
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Моят любим преподавател ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят любим преподавател ...   Моят любим преподавател ... I_icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 7:30 pm

Марио, ти нямаш ли поне един учител, който да ти е направил добро впечатление, бе, човек ?! Laughing
Върнете се в началото Go down
frosch
Напреднал потребител
Напреднал потребител
frosch


Брой мнения : 71
Age : 31
Registration date : 28.11.2008

Моят любим преподавател ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят любим преподавател ...   Моят любим преподавател ... I_icon_minitimeНед Дек 07, 2008 2:10 am

Петя Захариева.
Върнете се в началото Go down
Shpionka_F
Редовен потребител
Редовен потребител
Shpionka_F


Брой мнения : 100
Age : 29
Местожителство : Ботевград
Registration date : 06.12.2008

Моят любим преподавател ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят любим преподавател ...   Моят любим преподавател ... I_icon_minitimeНед Дек 07, 2008 11:42 am

госпожа Гечева !!!!
Върнете се в началото Go down
http://www.vassilena.com
dittooo
Модератор
Модератор
dittooo


Брой мнения : 21
Age : 32
Местожителство : Автономно Кралство Врачеш
Registration date : 23.11.2008

Моят любим преподавател ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят любим преподавател ...   Моят любим преподавател ... I_icon_minitimeНед Дек 07, 2008 4:45 pm

Иванка Димова, защото преди да е учител (а тя определено е родена за това), тя първо е човек! Smile


Последната промяна е направена от dittooo на Нед Дек 14, 2008 6:39 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://dittooo.deviantart.com/gallery/
биги
Редовен потребител
Редовен потребител
биги


Брой мнения : 94
Age : 32
Registration date : 28.11.2008

Моят любим преподавател ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят любим преподавател ...   Моят любим преподавател ... I_icon_minitimeНед Дек 07, 2008 5:24 pm

Ecce homo!
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Моят любим преподавател ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят любим преподавател ...   Моят любим преподавател ... I_icon_minitimeНед Дек 07, 2008 9:38 pm

Иванка Димова ? По какво преподава ?
Върнете се в началото Go down
butty
Редовен потребител
Редовен потребител
butty


Брой мнения : 89
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 28.11.2008

Моят любим преподавател ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят любим преподавател ...   Моят любим преподавател ... I_icon_minitimeПон Дек 08, 2008 2:25 pm

Вики, по немски Smile
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Моят любим преподавател ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят любим преподавател ...   Моят любим преподавател ... I_icon_minitimeПон Дек 08, 2008 2:55 pm

хахах... простете за неосведомеността ми, просто отначало не се сетих Neutral
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Моят любим преподавател ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят любим преподавател ...   Моят любим преподавател ... I_icon_minitimeНед Дек 14, 2008 6:08 pm

Имам няколко въпроса, които бих искала да съотнеса към тази тема. Изключително лошо впечатление ми прави как в последно време, въпреки факта, че сме големи хора (разбирайте почти пълнолетни дванадесетокласници), някои конкретни учители се отнасят към нас прилагайки методи от начална педагогика. Не мисля, че е удачно да конкретизирам,а възнамерявам просто да изредя няколко от най-"вълнуващите" ме вмомента ситуации, които сполетяват не просто моите съученици, но и останалите хора от випуска ни и от гимназията като цяло.
Не може преподавател да нарича учениците си "селяни", аргументирайки се с местоживеенето им, както и не допускам като нормално в какъвто и да е аспект, да им обяснява колко са "малоумни", как нямат "връзка с главния", колко са "откачени", "побъркани", "лигави"... Не възнамерявам да цитирам повече просто защото не ми допадат тези определения. По-възрастни от нас хора са, с образование, с определени знания, с качества, както и с търпение, с което вероятно понякога злоупотребяваме, но когато човек, към когото се предполага, че трябва да имаме репект, ни говори по този начин, за какви взаимоотношения говорим ? Съжалявам, ако това не е удачното място да засягам тази тема, но нескрито ме вълнува какво имате да кажете по въпроса. Мисля, че независимо йерархията в училище, има как нашите преподаватели да ни изслушват, а не просто някои от тях да парадират с факта, че до определена степен сме им подчинени или зависим по някакъв начин от тях. Това не е никак справедливо !
Виктория Събева, 12б клас
Върнете се в началото Go down
darkkidaaa*Baby
Нов потребител
Нов потребител
darkkidaaa*Baby


Брой мнения : 18
Age : 33
Registration date : 29.11.2008

Моят любим преподавател ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят любим преподавател ...   Моят любим преподавател ... I_icon_minitimeНед Дек 14, 2008 8:24 pm

Маргарита Василева можеби най-прекрасния учител не само с начина по който преподава ами и с поведението си тя е типичен модерно мислещ човек който има съвсем различен поглед върху нас
И разбирасе Гетко това е човека който ме запали по Историята


Ицо (БОЖЕ) сега си ти НАПАДНИ МЕ Very Happy



МЕДЕЦА ПОТЕЧЕ -_-
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Моят любим преподавател ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят любим преподавател ...   Моят любим преподавател ... I_icon_minitimeПон Дек 15, 2008 3:22 pm

Между другото, за Маргарита Василева съм чувала все положителни отзиви, шапка свалям на такава жена, дори и от най-елементарно гледище - като започнем с външния й вид, през начинът, по който се държи, до методите й на преподаване, замествала е няколко пъти в моя клас, а в подготве им е и преподавала, ама аз нали цъфнах със закъснение в 9 клас, та... я изпуснах замалко Wink
Върнете се в началото Go down
Omnipotence
Нов потребител
Нов потребител
Omnipotence


Брой мнения : 24
Age : 32
Registration date : 27.11.2008

Моят любим преподавател ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят любим преподавател ...   Моят любим преподавател ... I_icon_minitimeПет Дек 19, 2008 1:01 pm

Ми относно нея искам и аз да изкажа положителното си мнение Smile
Върнете се в началото Go down
gucci3110
Нов потребител
Нов потребител
gucci3110


Брой мнения : 1
Age : 34
Registration date : 13.01.2009

Моят любим преподавател ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят любим преподавател ...   Моят любим преподавател ... I_icon_minitimeВто Яну 13, 2009 7:50 pm

zdraveite na vsi4ki! re6ih i az da se vkliu4a Smile mnogo haresvam sonia vasileva, a su6to taka i pavlin petkov. kakvo mislite?
едит Gimli:пиши на кирилица. Тъй като това е първото ти мнение във форума, няма да го трия, но всяко следващо, написано на латиница, ще бъде трито без предупреждениe
Върнете се в началото Go down
stoenjo
Нов потребител
Нов потребител
stoenjo


Брой мнения : 6
Age : 32
Registration date : 04.12.2008

Моят любим преподавател ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят любим преподавател ...   Моят любим преподавател ... I_icon_minitimeВто Яну 20, 2009 1:55 pm

Павлин Петков рулира Laughing много е печен Wink
Върнете се в началото Go down
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Моят любим преподавател ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят любим преподавател ...   Моят любим преподавател ... I_icon_minitimeВто Яну 20, 2009 4:29 pm

Любимият ми учител е животът Laughing
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Моят любим преподавател ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят любим преподавател ...   Моят любим преподавател ... I_icon_minitimeВто Яну 20, 2009 7:30 pm

Неволята, неволята учи Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
krisi_mik
Нов потребител
Нов потребител
krisi_mik


Брой мнения : 10
Age : 37
Registration date : 19.02.2009

Моят любим преподавател ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят любим преподавател ...   Моят любим преподавател ... I_icon_minitimeЧет Фев 19, 2009 6:29 pm

Здравейте, аз съм един бивш възпитаник на гимнията. Мога да кажа, че всичко преподаватели са страхотни. Тези, които на мен ми преподаваха ги уважавам и то много.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Моят любим преподавател ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят любим преподавател ...   Моят любим преподавател ... I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Моят любим преподавател ...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Любим сериал ?
» Любим стих от песен?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум :: Училищен живот :: Учители-
Идете на: