ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум


 
ИндексГалерияПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Любимият и омразният ви предмет

Go down 
+5
Evie
Geralt of Rivia
gimli
dittooo
Суматоха
9 posters
АвторСъобщение
Суматоха
Модератор
Модератор
Суматоха


Брой мнения : 34
Age : 32
Местожителство : on the street of dreams
Registration date : 23.11.2008

Любимият и омразният ви предмет Empty
ПисанеЗаглавие: Любимият и омразният ви предмет   Любимият и омразният ви предмет I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 10:23 pm

Една доста тривиална тема... но какво пък, ще е хубаво да разберем какво е интересно на хора в езикова гимназия. Защото напоследък наблюдавам тенденцията, че тези от езиковите гимназии кандидатстват (след 12ти клас) с математика или някоя друга точна наука, а тези от техникумите - с езици и литература. Та, за да видим дали наблюдението ми е правилно... кой е любимият ви предмет? Какво харесвате в него? А какво ви е скучно? Кой предмет не харесвате? Защо?
Върнете се в началото Go down
http://silhouetteofarainbow.blogspot.com/
dittooo
Модератор
Модератор
dittooo


Брой мнения : 21
Age : 32
Местожителство : Автономно Кралство Врачеш
Registration date : 23.11.2008

Любимият и омразният ви предмет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият и омразният ви предмет   Любимият и омразният ви предмет I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 10:46 pm

Имам честта да ти отговоря пръв, макар да подозирам, че моите отговори никак няма да те изненадат. По разбираеми (за хората, които ме познават) причини аз май най-много си падам по математика (shame on me Evil or Very Mad ). Няма да казвам, че в математиката се намират много отговори за света и човека, и че общо взето всичко е математика. Опа, вече го казах. От съображения за сигурност не искам да издавам най-омразния ми предмет, но мога да подскажа, че не ходя на сип по този предмет, така че започвай да елиминираш! Very Happy Very Happy Very Happy

Също така очаквам и ти да се изкажеш...
Върнете се в началото Go down
http://dittooo.deviantart.com/gallery/
gimli
Администратор
Администратор
gimli


Брой мнения : 87
Age : 32
Registration date : 22.11.2008

Любимият и омразният ви предмет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият и омразният ви предмет   Любимият и омразният ви предмет I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 10:49 pm

Ха любим предмет-определено математиката.
Върнете се в началото Go down
http://gpche-pravec.com/news.php
Geralt of Rivia
Редовен потребител
Редовен потребител
Geralt of Rivia


Брой мнения : 101
Age : 29
Registration date : 27.11.2008

Любимият и омразният ви предмет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият и омразният ви предмет   Любимият и омразният ви предмет I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 11:52 pm

Изобразително!!! albino albino albino albino
Едит: ми е любим Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Evie
Редовен потребител
Редовен потребител
Evie


Брой мнения : 130
Age : 32
Местожителство : Reality
Registration date : 27.11.2008

Любимият и омразният ви предмет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият и омразният ви предмет   Любимият и омразният ви предмет I_icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 2:43 pm

Омразен предмет ми е историята. Имам слаба памет и не ми се отдава да помня години, имена и т.н. Също така мисля, че учебниците, по които учим са написани неразбираемо (поне за мен). Трябва да чета един урок по много пъти, за да разбера за какво става въпрос и още толкова, за да го запомня... Доста често не ми стигат нервите.., започвам да си мисля, че съм малоумна confused И не трябва ли да учим повече за нашата история, отколкото за чуждата?! Rolling Eyes

Любим предмет? Ами...силно казано е любим, но мога да кажа, че интересно ми е всичко, свързано с психология, логика, етика (без право). Накараха ме да се замисля за доста неща, за които преди не бях; помогнаха ми да мисля и да разбирам. За филофофията не мога още да кажа нищо, защото тепърва ми предстои да я уча.. Също така имам интерес към английския език Wink То е логично, щом съм в езикова гимназия...
Върнете се в началото Go down
krisitsk
Нов потребител
Нов потребител
krisitsk


Брой мнения : 15
Age : 32
Местожителство : Ботевград
Registration date : 25.11.2008

Любимият и омразният ви предмет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият и омразният ви предмет   Любимият и омразният ви предмет I_icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 4:58 pm

За мен любим предмет ми беше информатиката (питате се сащо пиша беше еми защото тя се учи само до 10 клас, а аз вече съм 11 =) ) Въпреки че няма да кандидатствам с нея мн ме радваше, а и доколкото всички знаете учителките са много готини =)
Върнете се в началото Go down
биги
Редовен потребител
Редовен потребител
биги


Брой мнения : 94
Age : 32
Registration date : 28.11.2008

Любимият и омразният ви предмет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият и омразният ви предмет   Любимият и омразният ви предмет I_icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 6:11 pm

Учителките, че са готини, готини са, само дето и хабер си нямат от съвременни ИТ.
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Любимият и омразният ви предмет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият и омразният ви предмет   Любимият и омразният ви предмет I_icon_minitimeВто Дек 02, 2008 9:11 pm

Любимите ми предмети отдаааавна не фигурират в нашата програма - обожавах часовете по музика и изобразително, но за сметка на това сега с удоволствие се готвя за матура по БЕЛ, защото е най-приятният за мен предмет след изкуствата Smile философията също доста ми допада Smile иначе... изучаването на всички точни науки е противопоказно за мен No математика... физика... пък и химия и биология ... леле... просто не ми се говори confused
Върнете се в началото Go down
Mario Stanchev
Напреднал потребител
Напреднал потребител
Mario Stanchev


Брой мнения : 63
Age : 31
Местожителство : по кръчмите
Registration date : 04.12.2008

Любимият и омразният ви предмет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият и омразният ви предмет   Любимият и омразният ви предмет I_icon_minitimeЧет Дек 04, 2008 2:07 pm

Труд и техника cheers
Върнете се в началото Go down
http://www.fotofama.net
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Любимият и омразният ви предмет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият и омразният ви предмет   Любимият и омразният ви предмет I_icon_minitimeПет Дек 05, 2008 6:38 pm

хахаха Smile така е, Марио, креативните личности страдаме от липсата на любимите си предмети ... Sad
Върнете се в началото Go down
биги
Редовен потребител
Редовен потребител
биги


Брой мнения : 94
Age : 32
Registration date : 28.11.2008

Любимият и омразният ви предмет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият и омразният ви предмет   Любимият и омразният ви предмет I_icon_minitimeПет Дек 05, 2008 7:01 pm

И каква е креативността на това да изпълняваш задания по шаблон, които в последствие според таланта и практиката да бъда сносни или грозни - визирам изобразителното изкуство и труд и техниката. Иначе любим предмет ми е историята, да тя, нашата учителка.
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Любимият и омразният ви предмет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият и омразният ви предмет   Любимият и омразният ви предмет I_icon_minitimeПет Дек 05, 2008 8:24 pm

ха, може би по труд и техника наистина са били идентични крайните резултати, но по изобразително винаги има как да се различават Wink
Върнете се в началото Go down
Mario Stanchev
Напреднал потребител
Напреднал потребител
Mario Stanchev


Брой мнения : 63
Age : 31
Местожителство : по кръчмите
Registration date : 04.12.2008

Любимият и омразният ви предмет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият и омразният ви предмет   Любимият и омразният ви предмет I_icon_minitimeПет Дек 05, 2008 10:16 pm

viks написа:
хахаха Smile така е, Марио, креативните личности страдаме от липсата на любимите си предмети ... Sad

Ххаххах да и аз затова прилагам Електротехника в автобуса ако ме разбирате Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
http://www.fotofama.net
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Любимият и омразният ви предмет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият и омразният ви предмет   Любимият и омразният ви предмет I_icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 10:33 am

Mario Stanchev написа:
viks написа:
хахаха Smile така е, Марио, креативните личности страдаме от липсата на любимите си предмети ... Sad

Ххаххах да и аз затова прилагам Електротехника в автобуса ако ме разбирате Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

аахахаах о, моля те, не ми напомняй, тогава бях с бронхит, едва дишах ... и твоя експеримент ми дойде в повече ! Mad
Върнете се в началото Go down
gimli
Администратор
Администратор
gimli


Брой мнения : 87
Age : 32
Registration date : 22.11.2008

Любимият и омразният ви предмет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият и омразният ви предмет   Любимият и омразният ви предмет I_icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 10:38 am

viks написа:
Mario Stanchev написа:
viks написа:
хахаха Smile така е, Марио, креативните личности страдаме от липсата на любимите си предмети ... Sad

Ххаххах да и аз затова прилагам Електротехника в автобуса ако ме разбирате Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

аахахаах о, моля те, не ми напомняй, тогава бях с бронхит, едва дишах ... и твоя експеримент ми дойде в повече ! Mad
Ха на кого не му беше в повече тогава :? Аз се чудя как така все още допускат Марио до автобусите Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://gpche-pravec.com/news.php
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Любимият и омразният ви предмет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият и омразният ви предмет   Любимият и омразният ви предмет I_icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 11:06 am

ахахах лошото знаеш ли кое беше ? ахахах ... аз само седя и кашлям... кашлям... кашляяямммм.... и хора покрай мен минават и никой не ме пуска да мина Laughing и аз си седя и си кашлям, а той димоляка идваше от мястото пред мен (където седеше Марио) ахаххах... направо ми идеше да умра тогава... пък народа като някво стадо ... паникьосаха ли се... какво ли... ама беше страшна работа !
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любимият и омразният ви предмет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият и омразният ви предмет   Любимият и омразният ви предмет I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любимият и омразният ви предмет
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум :: Училищен живот :: Изучавани предмети & Образователна система-
Идете на: