ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум


 
ИндексГалерияПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Първите ученици с отворени врати към ВУЗ-я от Випуск 2010

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Muxi
Нов потребител
Нов потребител
Muxi


Брой мнения : 2
Age : 31
Местожителство : Правец
Registration date : 26.10.2010

Първите ученици с отворени врати към ВУЗ-я от Випуск 2010  Empty
ПисанеЗаглавие: Първите ученици с отворени врати към ВУЗ-я от Випуск 2010    Първите ученици с отворени врати към ВУЗ-я от Випуск 2010  I_icon_minitimeВто Окт 26, 2010 2:24 pm

Понеже до колкото прочетох може да постваме всякъкви любопитни материали мисля че това не е само любопитно но е и много хубаво ...

Аз съм от 12Е Клас (реалката ... както всички ни наричат) Казвам се Цветелин по прякор "Мухи" ...

Може да сме реална паралелка но от мояк лас има 3-ма и едно момиче от друг клас приети във ВУЗ-я, след получаване на одобрение и хубава отценка по време на състезание по Екология .
Може да не съм прав относно дали е състезание, но нашите ученици пожънаха успех и пред тях се отвориха врати на няколко университета с най-различни специалности !
Благодарение на техния добър преподавател и съекипник г-жа Соня Василева ...

Много се радвам за моите съученици, те го заслужават, защото се трудиха осърдно 4 години, правеха какви ли не проекти, губиха и печелеха но не се отказаха !!!
Най-накрая заветнаца цел успя на 22,23,24.10.2010 след 3 дневно стоене на крака нашите съученици получиха отценка ( дано не се бъркам) 5.50 за тяхната презентация Smile ... След научаването на резултата емоциите не бяха прикрити cheers:

Скъпи съученици.
Поздравявам ви с пожънатия успех и нека господ да ви дава здраве щастие и много уиспехи за по-нагоре ... Wink Ваш Приятел и съученик ... Цветелин ( МУХИ ) Smile

Съвет относно другите класове от следващите випуски ...

Аз : Кадето и да отида да уча, винаги ще съм с високо вдигната глава и със гордост ще съобщавам че съм От ГПЧЕ А.К гр.Правец... Гимназията, в която съм прекарал едни от най-хубавите години в моя живот Smile

За Следващите випуски : Съвета ми е ... ако искате да успеете учете, слушайте, забавлявайте се и никога не пропускайте възможност да прекарате време заедно целия клас ... било то във някое заведение или просто на някое Купонче ( По домашно .. както се вика Wink Wink )

Също не твърдете че искате да завършите по-бързо 12 клас . Повярвайте ми, иска ми се сега да съм 8-ми за да изживея пак онези хубави моменти прекарани във тази гимназия Wink
Носталгията е сигурна !!!

Поздрави на всички ГПЧА-ри ... Вие сте номер едно и винаги ще сте ! Wink

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Цветелин Цецов Драгнев ( 12Е клас ) Випуск 2010 Wink Smile

cheers
Върнете се в началото Go down
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Първите ученици с отворени врати към ВУЗ-я от Випуск 2010  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първите ученици с отворени врати към ВУЗ-я от Випуск 2010    Първите ученици с отворени врати към ВУЗ-я от Випуск 2010  I_icon_minitimeСря Окт 27, 2010 12:11 am

...


Последната промяна е направена от Sword of Art на Сря Окт 27, 2010 12:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Първите ученици с отворени врати към ВУЗ-я от Випуск 2010  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първите ученици с отворени врати към ВУЗ-я от Випуск 2010    Първите ученици с отворени врати към ВУЗ-я от Випуск 2010  I_icon_minitimeСря Окт 27, 2010 12:23 am

...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Първите ученици с отворени врати към ВУЗ-я от Випуск 2010  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първите ученици с отворени врати към ВУЗ-я от Випуск 2010    Първите ученици с отворени врати към ВУЗ-я от Випуск 2010  I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Първите ученици с отворени врати към ВУЗ-я от Випуск 2010
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» за Бала на випуск 2010
» Ще има ли сбирка тази година -15годишнина на випуск 94?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум :: За сайта и форума :: Новини и съобщения-
Идете на: