ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум


 
ИндексГалерияПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 [ПРОМЕНЕНО] Една игра ми изкарва системна грешка.Помогнете

Go down 
+2
Neo
kakato10
6 posters
АвторСъобщение
kakato10
Нов потребител
Нов потребител
kakato10


Брой мнения : 6
Age : 29
Registration date : 28.11.2008

[ПРОМЕНЕНО] Една игра ми изкарва системна грешка.Помогнете Empty
ПисанеЗаглавие: [ПРОМЕНЕНО] Една игра ми изкарва системна грешка.Помогнете   [ПРОМЕНЕНО] Една игра ми изкарва системна грешка.Помогнете I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 4:53 pm

На една игра ми дава някакъв ерор E1004 (50MB required).Плз кажете как да го оправя.
Предварително благодаря. Smile Smile Smile Smile Smile
Върнете се в началото Go down
Neo
Сеньор
Сеньор
Neo


Брой мнения : 176
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 23.11.2008

[ПРОМЕНЕНО] Една игра ми изкарва системна грешка.Помогнете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ПРОМЕНЕНО] Една игра ми изкарва системна грешка.Помогнете   [ПРОМЕНЕНО] Една игра ми изкарва системна грешка.Помогнете I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 5:49 pm

Братле колко пъти да ти кажа да оставиш тая работа?
Върнете се в началото Go down
lexen_
Администратор
Администратор
lexen_


Брой мнения : 42
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 18.10.2008

[ПРОМЕНЕНО] Една игра ми изкарва системна грешка.Помогнете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ПРОМЕНЕНО] Една игра ми изкарва системна грешка.Помогнете   [ПРОМЕНЕНО] Една игра ми изкарва системна грешка.Помогнете I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 6:27 pm

коя игра, какви са и изискванията, какви са ти спесификациите на компа ти, кога дава грешката( при инсталация или при стартиране) ?

Заглавието "HELP !!!!!!!!!!" не е подходящо, затова беше променено по предценка на модератор.
Върнете се в началото Go down
https://gpchepravec.bulgarianforum.net
Neo
Сеньор
Сеньор
Neo


Брой мнения : 176
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 23.11.2008

[ПРОМЕНЕНО] Една игра ми изкарва системна грешка.Помогнете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ПРОМЕНЕНО] Една игра ми изкарва системна грешка.Помогнете   [ПРОМЕНЕНО] Една игра ми изкарва системна грешка.Помогнете I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 6:40 pm

Човек това е брат ми. Проблема е нелогичен и всъщност не ме интересува много. Само за инфо компютъра отговаря 3 пъти на изискванията минимум. Всичко е наред само играта е пираткса разбира се да не говорим, че е абсолютно излишна.
Върнете се в началото Go down
kakato10
Нов потребител
Нов потребител
kakato10


Брой мнения : 6
Age : 29
Registration date : 28.11.2008

[ПРОМЕНЕНО] Една игра ми изкарва системна грешка.Помогнете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ПРОМЕНЕНО] Една игра ми изкарва системна грешка.Помогнете   [ПРОМЕНЕНО] Една игра ми изкарва системна грешка.Помогнете I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 6:53 pm

ем играта е Bus Simulator 2008 ето линк с изискванията и http://zamunda.net/details.php?id=113830&hit=1
сега и показателите на компа процесор 4,48 GHz RAM:2GB HDD:500GB (NTFS) а колкото до видео картата нз показателите но е добра и ерора ми го дава при стартиране
Върнете се в началото Go down
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

[ПРОМЕНЕНО] Една игра ми изкарва системна грешка.Помогнете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ПРОМЕНЕНО] Една игра ми изкарва системна грешка.Помогнете   [ПРОМЕНЕНО] Една игра ми изкарва системна грешка.Помогнете I_icon_minitimeПон Фев 02, 2009 11:59 am

Искрене, остави момчето да се развива... Не репресирай! Exclamation
Върнете се в началото Go down
Computer
Напреднал потребител
Напреднал потребител
Computer


Брой мнения : 41
Age : 62
Registration date : 28.11.2008

[ПРОМЕНЕНО] Една игра ми изкарва системна грешка.Помогнете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ПРОМЕНЕНО] Една игра ми изкарва системна грешка.Помогнете   [ПРОМЕНЕНО] Една игра ми изкарва системна грешка.Помогнете I_icon_minitimeПет Юли 31, 2009 11:52 am

lexen_ написа:
коя игра, какви са и изискванията, какви са ти спесификациите на компа ти, кога дава грешката( при инсталация или при стартиране) ?

Заглавието "HELP !!!!!!!!!!" не е подходящо, затова беше променено по предценка на модератор.

ей боклук не ми са праи на великия модераотр че ша та ***** в афрото и оня китаеца също . баклуци !
Върнете се в началото Go down
Geralt of Rivia
Редовен потребител
Редовен потребител
Geralt of Rivia


Брой мнения : 101
Age : 29
Registration date : 27.11.2008

[ПРОМЕНЕНО] Една игра ми изкарва системна грешка.Помогнете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ПРОМЕНЕНО] Една игра ми изкарва системна грешка.Помогнете   [ПРОМЕНЕНО] Една игра ми изкарва системна грешка.Помогнете I_icon_minitimeЧет Авг 27, 2009 3:30 am

Computer написа:
lexen_ написа:
коя игра, какви са и изискванията, какви са ти спесификациите на компа ти, кога дава грешката( при инсталация или при стартиране) ?

Заглавието "HELP !!!!!!!!!!" не е подходящо, затова беше променено по предценка на модератор.

ей боклук не ми са праи на великия модераотр че ша та ***** в афрото и оня китаеца също . баклуци !

Айде млъкни вече, педер такъв...

Стойо за тоя защо още няма бан?
Върнете се в началото Go down
Neo
Сеньор
Сеньор
Neo


Брой мнения : 176
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 23.11.2008

[ПРОМЕНЕНО] Една игра ми изкарва системна грешка.Помогнете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ПРОМЕНЕНО] Една игра ми изкарва системна грешка.Помогнете   [ПРОМЕНЕНО] Една игра ми изкарва системна грешка.Помогнете I_icon_minitimeЧет Авг 27, 2009 8:56 pm

Стойо го оставя да се самоунижава още :Д
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





[ПРОМЕНЕНО] Една игра ми изкарва системна грешка.Помогнете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ПРОМЕНЕНО] Една игра ми изкарва системна грешка.Помогнете   [ПРОМЕНЕНО] Една игра ми изкарва системна грешка.Помогнете I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
[ПРОМЕНЕНО] Една игра ми изкарва системна грешка.Помогнете
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Помогнете си сами за да ви помогне и господ :D
» Една година в чужбина на ученически и културен обмен ?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум :: LifeStyle :: Игри-
Идете на: